HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kars Sarıkamış Saatlik Hava Durumu

06 Aralık Çarşamba 2023, 21:01

22:00

Kar yağışlı -0°
Hissedilen: -2°
Yağış İhtimali: 94%
Kar yağışlı
Hissedilen: -2°
Nem: 99%
En yüksek / düşük: -0° / -0°
Yağış İhtimali: 94%
Rüzgar Hızı: GGD / 1.63 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kars Sarıkamış hava durumu: Havanın Kar yağışlı ve sıcaklığın en yüksek -0° en düşük -0° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 1.53 KM/S hızında, nem oranı 100% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

23:00

Hafif kar yağışlı -0°
Hissedilen: -3°
Yağış İhtimali: 92%
Hafif kar yağışlı
Hissedilen: -3°
Nem: 99%
En yüksek / düşük: -0° / -0°
Yağış İhtimali: 92%
Rüzgar Hızı: G / 2.16 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kars Sarıkamış hava durumu: Havanın Kar yağışlı ve sıcaklığın en yüksek -0° en düşük -0° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 1.53 KM/S hızında, nem oranı 100% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Kars Sarıkamış Saatlik Hava Durumu


Kars Sarıkamış hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kars Sarıkamış için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kars Sarıkamış saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kars Sarıkamış’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kars Sarıkamış’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kars Sarıkamış dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;