HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kastamonu Şenpazar Hava Durumu

26 Mart Pazar 2023, 00:01
Açık
10 °
Hissedilen: 9°
Hissedilen: 9°
Nem: 84%
En yüksek / düşük: 17 ° / 7°
Rüzgar Hızı: G / 1.85 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Kastamonu Şenpazar Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 17° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 1.85 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.


Pazar

26 Mart 2023 Pazar Şenpazar Hava Durumu 16° / 9°

Pazartesi

27 Mart 2023 Pazartesi Şenpazar Hava Durumu 19° / 9°

Salı

28 Mart 2023 Salı Şenpazar Hava Durumu 13° / 4°

Çarşamba

29 Mart 2023 Çarşamba Şenpazar Hava Durumu / -4°

Perşembe

30 Mart 2023 Perşembe Şenpazar Hava Durumu / -4°

Cuma

31 Mart 2023 Cuma Şenpazar Hava Durumu / 4°

Kastamonu Şenpazar Bugün Hava Durumu


Kastamonu Şenpazar hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kastamonu Şenpazar için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kastamonu Şenpazar saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kastamonu Şenpazar’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kastamonu Şenpazar’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kastamonu Şenpazar dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;