HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Malatya Doğanyol Hava Durumu

29 Kasım Çarşamba 2023, 09:01
Kapalı
4 °
Hissedilen: 4°
Hissedilen: 4°
Nem: 47%
En yüksek / düşük: 8 ° / -2°
Rüzgar Hızı: GD / 1.1 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Kapalı

Malatya Doğanyol Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Rüzgar GD yönünde 1.1 KM/S hızında, nem oranı 47% civarında, bulut oranının da 88% olması bekleniyor.


Perşembe

30 Kasım 2023 Perşembe Doğanyol Hava Durumu / 3°

Cuma

01 Aralık 2023 Cuma Doğanyol Hava Durumu 12° / 5°

Cumartesi

02 Aralık 2023 Cumartesi Doğanyol Hava Durumu 14° / 6°

Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Doğanyol Hava Durumu 14° / 6°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Doğanyol Hava Durumu 13° / 7°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Doğanyol Hava Durumu 14° / 7°

Malatya Doğanyol Bugün Hava Durumu


Malatya Doğanyol hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Malatya Doğanyol için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Malatya Doğanyol saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Malatya Doğanyol’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Malatya Doğanyol’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Malatya Doğanyol dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;