HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Malatya Yeşilyurt Hava Durumu

05 Aralık Salı 2023, 02:31
Kapalı
3 °
Hissedilen: 3°
Hissedilen: 3°
Nem: 73%
En yüksek / düşük: 11 ° / 4°
Rüzgar Hızı: GGD / 0.27 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Kapalı

Malatya Yeşilyurt Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 0.27 KM/S hızında, nem oranı 73% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Salı

05 Aralık 2023 Salı Yeşilyurt Hava Durumu 12° / 8°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Yeşilyurt Hava Durumu / 5°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Yeşilyurt Hava Durumu / 7°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Yeşilyurt Hava Durumu / 8°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Yeşilyurt Hava Durumu / 8°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Yeşilyurt Hava Durumu 10° / 7°

Malatya Yeşilyurt Bugün Hava Durumu


Malatya Yeşilyurt hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Malatya Yeşilyurt için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Malatya Yeşilyurt saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Malatya Yeşilyurt’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Malatya Yeşilyurt’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Malatya Yeşilyurt dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;