HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Şırnak Cizre Hava Durumu

07 Şubat Salı 2023, 11:01
Kapalı
4 °
Hissedilen: 1°
Hissedilen: 1°
Nem: 97%
En yüksek / düşük: 8 ° / 4°
Rüzgar Hızı: GB / 4.2 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kapalı

Şırnak Cizre Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 4.2 KM/S hızında, nem oranı 97% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Çarşamba

08 Şubat 2023 Çarşamba Cizre Hava Durumu / 2°

Perşembe

09 Şubat 2023 Perşembe Cizre Hava Durumu / 1°

Cuma

10 Şubat 2023 Cuma Cizre Hava Durumu / 1°

Cumartesi

11 Şubat 2023 Cumartesi Cizre Hava Durumu / 1°

Pazar

12 Şubat 2023 Pazar Cizre Hava Durumu / 1°

Pazartesi

13 Şubat 2023 Pazartesi Cizre Hava Durumu / 1°

Şırnak Cizre Bugün Hava Durumu


Şırnak Cizre hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Şırnak Cizre için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Şırnak Cizre saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Şırnak Cizre’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Şırnak Cizre’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Şırnak Cizre dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;