HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Şırnak Güçlükonak Hava Durumu

07 Şubat Salı 2023, 12:01
Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
3 °
Hissedilen: -1°
Hissedilen: -1°
Nem: 100%
En yüksek / düşük: 5 ° / 2°
Rüzgar Hızı: D / 4.63 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kısa Süreli Hafif Yoğunluklu Yağmur

Şırnak Güçlükonak Hava Durumu: Havanın Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur, en yüksek sıcaklığın 5° ve en düşük sıcaklığın 2° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 4.63 KM/S hızında, nem oranı 100% civarında, bulut oranının da 75% olması bekleniyor.


Çarşamba

08 Şubat 2023 Çarşamba Güçlükonak Hava Durumu / -1°

Perşembe

09 Şubat 2023 Perşembe Güçlükonak Hava Durumu / -2°

Cuma

10 Şubat 2023 Cuma Güçlükonak Hava Durumu / -2°

Cumartesi

11 Şubat 2023 Cumartesi Güçlükonak Hava Durumu / -2°

Pazar

12 Şubat 2023 Pazar Güçlükonak Hava Durumu / -2°

Pazartesi

13 Şubat 2023 Pazartesi Güçlükonak Hava Durumu / -2°

Şırnak Güçlükonak Bugün Hava Durumu


Şırnak Güçlükonak hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Şırnak Güçlükonak için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Şırnak Güçlükonak saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Şırnak Güçlükonak’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Şırnak Güçlükonak’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Şırnak Güçlükonak dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;