HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Şırnak Silopi Hava Durumu

07 Şubat Salı 2023, 10:32
Kapalı
5 °
Hissedilen: 0°
Hissedilen: 0°
Nem: 89%
En yüksek / düşük: 7 ° / 4°
Rüzgar Hızı: G / 6.4 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kapalı

Şırnak Silopi Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 6.4 KM/S hızında, nem oranı 89% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Çarşamba

08 Şubat 2023 Çarşamba Silopi Hava Durumu / 1°

Perşembe

09 Şubat 2023 Perşembe Silopi Hava Durumu / -0°

Cuma

10 Şubat 2023 Cuma Silopi Hava Durumu / 1°

Cumartesi

11 Şubat 2023 Cumartesi Silopi Hava Durumu / 0°

Pazar

12 Şubat 2023 Pazar Silopi Hava Durumu / 0°

Pazartesi

13 Şubat 2023 Pazartesi Silopi Hava Durumu / 1°

Şırnak Silopi Bugün Hava Durumu


Şırnak Silopi hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Şırnak Silopi için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Şırnak Silopi saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Şırnak Silopi’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Şırnak Silopi’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Şırnak Silopi dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;