Seyhan Soylu kimdir?

Seyhan Soylu kimdir?

1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ve ''Sisi'' lakabı ile tanınan Seyhan Soylu, ünlü isimlerin menajerliğini yapmıştır. 13 yaşından itibaren kadınlık hormonu alarak cinsiyet geçiş dönemini başlatan Soylu, yetişkin olduğunda cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. 14 yaşında bir bekçi tarafından yediği dayak sonrasında kendisi gibi olan kişilere korumak amacıyla polis olmayı isteyen Soylu, Polis Akademisi imtihanlarına girerek akademiyi kazandı fakat cinsel tercihinden dolayı akademiye kabul edilmedi. Cinsiyet değişimi operasyonu öncesinde spermlerini dondurttu ve yurtdışındaki bir bankaya koydu ve Londra'da Soylu'nun operasyonu gerçekleştirildi. Soylu, Ergenekon davası adı altında Nurseli İdiz ile birlikte göz altına alındı. Günümüzde organizatörlüğe ve menajerliğe devam eden Sisi, sosyal medya hesaplarından gündeme dair yorumlamalar yapıyor.

Seyhan Soylu Haberleri

Seyhan Soylu yine yapacağını yaptı! Özge Ulusoy'un göğsüne 'Ahmet Çakar' imzası

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar'ın Altın Kelebek Ödül Töreni'nde tercih ettiği kıyafet üzerinden hedef gösterdiği oyuncu Melis Sezen'e bir destek de Seyhan Soylu'dan geldi. Soylu katıldığı ödül töreninde sahneye çıkarak Özge Ulusoy'un göğsüne 'Ahmet Çakar' imzası attı ve eski vekili moda programında jüri olmaya davet etti.

Magazin 25-05-2022 07:53

Pınar Eliçe'den olay Petek Dinçöz iddiası! "O iş adamı sayesinde..."

Al Sana Haber programında Petek Dinçöz gündemdeydi. Programda yorumcu olan Pınar Eliçe Petek Dinçöz ile ilgili iddialarıyla herkesi şoke etti. İddialara göre Petek Dinçöz'ün arkasında önemli bir iş insanı var ve maddi anlamda da destekçi. Aynı zamanda ikili aşk da yaşıyor.

Magazin 20-05-2022 09:39

Milli takımla Tunus'a giden Seyhan Soylu'nun tatil pozları olay oldu

Filiz Akın'a benzemek için 10 ameliyat birden geçiren Sisi lakaplı Seyhan Soylu Tunus'taki son görüntüsü olay yarattı. Milli takımla Tunus'a giden Seyhan Soylu hakem de oldu. Sisi çalışmadığı anlarda denize girerek bol bol poz verdi.

Magazin 12-05-2022 14:37

Seyhan Soylu: Cübbeli Ahmet çok seksi, tahrik ediyor! Evli olmasa isterdim

Son günlerin gündemden düşmeyen ismi Seyhan Soylu , nam-ı diğer Sisi, katıldığı YouTube programında birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı. Cübbeli Ahmet'e hayranlığını dile getiren Sisi, ilk suçuyla da izleyenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 04-05-2022 10:01

Karahan Çantay kimdir? Sibel Can'ın klibinde oynayan Karahan Çantay kaç yaşında hayatını kaybetti? Ölüm sebebi nedir?

Karahan Çantay, Seyhan Soylu'nun yaptığı açıklamanın ardından tekrar gündem oldu. Ünlü isim 6 Mart 2021'de Tayland'da hayata gözlerini yummuş, cenazesi ise 14 Mart 2021'de Ankara'da defnedilmişti. Peki Karahan Çantay kimdir? Sibel Can'ın klibinde oynayan Karahan Çantay kaç yaşında hayatını kaybetti? Ölüm sebebi nedir? İşte detaylar...

Magazin 16-04-2022 22:52

Sahneye çıkması için nişanlısının gazinoya para verdiği gerçeğini öğrenen Pınar Eliçe gözyaşları içinde yayını terk etti

Al Sana Haber programının yorumcularından şarkıcı Pınar Eliçe, Türkiye'den taşınan Petek Dinçöz hakkında konuşurken "Hayatı boyunca bir erkeğin gücüne ihtiyaç duydu" dedi. Eliçe'nin bu sözünün ardından konuşan Seyhan Soylu ise "Yıllar önce Vedat Bey de senin için 30 trilyon para vererek çıktığın gazinoyu kiraladı" iddiasında bulundu. Canlı yayına bağlanan Sacit Aslan'ın iddiayı doğrulamasıyla gözyaşlarına boğulan Eliçe yayını terk etti.

Magazin 15-04-2022 15:46

Seyhan Soylu kimdir, aslen nereli? Filiz Akın'a benzemek için ameliyat olmuştu! Seyhan Soylu kaç yaşında?

Son dönemde Al Sana Haber programında yapmış olduğu yorumlarla dikkatleri üzerine çeken ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu, geçtiğimiz günlerde Yeşilçam’ın usta ismi Filiz Akın’a benzemek için ameliyat masasına yatmıştı. Ameliyattan çıkmış olan Seyhan Soylu’nun son hali ise şaşırttı. Ajda Pekkan’a benzediği görülen Soylu'nun hayatı da merak edildi. Peki Seyhan Soylu kimdir, aslen nereli? Seyhan Soylu kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Magazin 13-04-2022 18:02

10 ameliyat geçirip 1 milyon lira harcayan Seyhan Soylu şaşkına çevirdi

Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'a benzemek için bıçak altına yattı. 8 saat süren 10 ameliyat birden geçiren Soylu, tüm bu işlemler için 1 milyon lira harcadı. Soylu'nun değişimi ise herkesi şaşkına çevirdi.

Magazin 13-04-2022 15:24

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için estetik ameliyat oldu! İşte Sisi'nin son hali

Al Sana Haber programında yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen Seyhan Soylu Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'a benzemek için bir dizi ameliyat oldu. Sisi 8 saat süren ameliyatın ardından son halini paylaştı.

Magazin 12-04-2022 17:16

'İzzet Yıldızhan ile aşk yaşadım' sözlerini İzzet Yıldızhan hakaret saydı! Sisi'den olay açıklama

İzzet Yıldızhan bir televizyon programında kendisine hakaret içerikli sözler söylediği gerekçesiyle, Seyhan Soylu'dan şikayetçi oldu. İfade vermeye giden Seyhan Soylu, "O tarihte İzzet Yıldızhan şöhreti olmayan, gece kulüplerinde, pavyonlarda sahne alan bir adamken, benim de çok ünlü olmuş olduğum yıllarda yaşamış olduğumuz bir ilişkiydi." ifadelerini kullandı.

Magazin 30-03-2022 11:37

Seyhan Soylu'dan olay sözler! 'Gülşen, İzzet Yıldızhan'ın kucağına oturursa...''

Al Sana Haber programında sunuculuk yapan Seyhan Soylu, yine çok tartışılacak sözlere imza attı. Geçmişte İzzet Yıldızhan ile yaşadığı aşkın detaylarını anlatan Seyhan Soylu, Gülşen hakkındaki sözleriyle şaşkına çevirdi.

Magazin 16-03-2022 09:31

Bahar Candan duştan çıplak fotoğrafını paylaştı! Tepki yağıyor

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında soyunup sıvıyağ ile yıkanan Bahar Candan tepki çeken hareketlerine devam ediyor. Bahar Candan gece yarısı duş sırasında verdiği pozu hiçbir sansür uygulamadan paylaşınca yorum yağdı. Candan'a "Sen artık kafayı yedin" yorumları geldi.

Magazin 14-03-2022 10:03

Seyhan Soylu ve Ebru Polat'ın ayak fetişi tartışması! 'Kadınlar Günü'nde ayak yıkayacaklar

Flash TV'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra YouTube üzerinden yayın yapmaya devam eden Al Sana Haber programında sisi lakaplı Seyhan Soylu ve devamlı konuklarından olan Ebru Polat'tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınları kızdıracak bir hareket geldi. Canlı yayında ayak fetişi tartışmasına giren ikili, bin dolar iddiasına girip, 'Kadınlar Günü'nde ayak yıkayacaklar.

Magazin 02-03-2022 15:59

Seyhan Soylu Ebru Gündeş'in sevgilileriyle ilgili iddialarda bulundu! "Bu kadından sonra cinsel tercihlerini değiştiriyorlar"

Seyhan Soylu ünlü isimlerle yaptığı yorumlarla son dönemde sık sık gündeme geliyor. Sisi son olarak Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile adı anılan Ebru Gündeş ve eski sevgilileri hakkında iddialarda bulundu. Seyhan Soylu konuşmasında "Bu kadından sonra erkekler bir daha kadınlarla birlikte olmayıp cinsel tercihlerini değiştiriyorlar. Ya biseksüel ya da gay oluyorlar" dedi.

Magazin 01-03-2022 17:27

Seren Serengil'in 'düşman' lafını Seyhan Soylu üstüne alındı! "Rusya-Ukrayna savaşı..."

Seren Serengil programda kavga ettiği Arto'nun Al Sana Haber'i katılmasını ima ederek "Arkadaşınla küsersin barışırsın ama onun düşmanıyla arkadaş olmak bayağılıktır. Ben ölsem ona düşmanlık eden kişilerle videolar girmem" dedi. Sisi bu sözü üstüne alında ve eski dostu Serengil'e 'hodri meydan' dedi. Seyhan Soylu açıklamasında "Rusya’nın Ukrayna'ya gücünü gösterdiği gibi bir savaşa hazır ol" dedi.

Magazin 28-02-2022 13:16

Seyhan Soylu'dan Survivor All Star için ilginç 'seks' yorumu

Al Sana Haber'de yaptığı yorumlarla adından söz ettiren Seyhan Soylu, Survivor yorumuyla dikkat çekti. Sık sık kavgaların yaşandığı Survivor'ı hiç izlemediğini söyleyen Sisi bir izleyicinin yorumunu açıklarken "Yani orada seks oluyor" yorumunda bulundu.

Magazin 27-02-2022 13:52

Seyhan Soylu'dan yeni Ece Erken iddiası! "Benan Hanım mirasa tedbir koydurdu"

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası Seyhan Soylu'nun Ece Erken hakkındaki iddiaları gündeme geliyor. Ece Erken Sisi hakkında koruma kararı aldırsa da Sisi durmuyor. Seyhan Soylu son olarak miras konusunda iddialarda bulundu.

Magazin 22-02-2022 15:08

Ece Erken, Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'ı affetmedi! İşte mahkemenin kararı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'ın sert eleştirilerini duyan Ece Erken soluğu savcılıkta almıştı. Ece Erken'in eşine uğursuz geldiğini ima eden Nihat Doğan ve Seyhan Soylu hakkında mahkeme kararını verdi. Ece Erken bu iki isim hakkında 1 ay koruma kararı aldırdı.

Magazin 22-02-2022 11:56

Seyhan Soylu Yeliz Yeşilmen'i ifşa etti! "Boşanmalarına rağmen birlikte oluyorlar"

Seyhan Soylu Youtube yayınında Yeliz Yeşilmen'i ifşa etti. Sisi eski eş Ali Uğur Akbaş'ın Yeliz Yeşilmen'e süit oda tuttuğunu söyledi ve "Boşanmalarına rağmen helalliği olduğu için birlikte oluyorlar" dedi. Yeşilmen ise bu ifşanın ardından "Yabancıya gitmiyor" yanıtıyla herkesi şoke etti.

Magazin 20-02-2022 15:26

Seyhan Soylu Flash TV'den ayrıldı! Nihat Doğan ve Seyhan Soylu'dan sert sözler

Flash TV ekranlarında yayınlanan Al Sana Haber programının moderatörü Seyhan Soylu ve yorumcu Nihat Doğan kanaldan ayrıldı. Ani bir kararla kanalla yollarını ayıran ikili Can Ataklı hakkında suçlamalarda bulundu.

Magazin 15-02-2022 08:22

Sisi olarak da tanınan Seyhan Soylu'dan evlilik kararı! "Osmanlı'ya gelin gidiyorum"

Ünlü televizyoncu, Al Sana Haber programı yapan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Osmanlı Padişahlarından Sultan Reşat’ın soyundan Mehmet Ali azade Tosun Paşa’nın torunu Can Kara Tosun ile bu yaz evleneceğini Instagram hesabından paylaştı. Soylu yakın dostlarına da evliliği ile ilgili bilgi notu gönderdi.

Magazin 14-02-2022 10:12

'Emrah boşandı' iddiası! "Aylık geliri 400 bin TL ama 30 bin TL nafakayı..."

Şarkıcı Emrah'ın 2 çocuğunun annesi Sibel Erdoğan'dan boşandığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Seyhan Soylu ise bu konuda açıklama yaptı. Soylu'nun yayınında "Sibel Hanım'ın aylık 30 bin TL nafaka talebi oluyor ve Emrah Bey aylık gelirinin 400 Bin TL olduğunu söyleyerek bu parayı karşılayamayacağını beyan ederek karşı dava açmaya hazırlanıyor" denildi.

Magazin 10-02-2022 10:47

Seyhan Soylu Seren Serengil'i topa tuttu! "Zinadan muzdaripsen..."

Seyhan Soylu ekranda kendisine "Ahlaksız" dendiği sırada müdahale etmeyen eski dostu Seren Serengil'i topa tuttu. Elindeki gelinliği Seren Serengil'e hediye ettiğini söyleyen Sisi "Zinanın suç olduğunu hukuktan isterken; kendi ilişkilerini gözden geçirmen anlamında sana hediyem olsun" dedi.

Magazin 10-02-2022 08:11

Seyhan Soylu canlı yayında ayaklanıp havlamaya başladı

Al Sana Haber programında söylediği sözler için Ece Erken tarafından hakkında suç duyurusunda bulunan Seyhan Soylu, yayınlanan son bölümde hırlayarak "Ben geceleri çok az uyuyorum. Bununla ilgili bir test yaptırdım. Vampir çıktım. Ne demek istediğimi de anladınız. Ben söylediğimin her şeyin arkasındayım. Beni susturmak istiyorsanız. pirana gibiyim, canavar gibiyim." diyerek canlı yayında havlamaya başladı.

Magazin 08-02-2022 12:29

Seyhan Soylu'dan Ece Erken yorumu! "Umarım en yakın zamanda mirasını alır ve..."

Ece Erken'in hakkında suç duyurusunda bulunduğu Seyhan Soylu Al Sana Haber'de yeni açıklamalar yaptı. Seyhan Soylu açıklamasında "Ağzımdan kötü bir şey çıkmaz, kız acılı. Ben rahmetlinin söylemiş olduklarını duyurdum. İftira atmam. Ece umarım en yakın zamanda mirasını alır şöyle bir tatile gider" dedi. Sisi'nin metres göndermesi de olay oldu.

Magazin 08-02-2022 11:41

Seyhan Soylu'dan Ece Erken iddiası! "Millete aratıp racon kestireceğine..."

Seyhan Soylu son günlerde Ece Erken'i hedef alan açıklamalarıyla gündeme geliyor. Ece Erken'in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına kızan Sisi yeni iddiasıyla dikkat çekti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünden sonra Ece Erken hakkında konuşan Sisi konuşmasında "Millete aratıp racon kestirme" dedi.

Magazin 06-02-2022 15:47

Seyhan Soylu Ece Erken'e verdi veriştirdi! ''Evli adamlarla kırıştırırsan...''

Al Sana Haber programındaki açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşen Seyhan Soylu, kendisine suç duyurusunda bulunan Ece Erken'e ateş püskürdü.

Magazin 05-02-2022 13:08

"Sisi" lakaplı Seyhan Soylu hapisle yargılandığı davaya gelinlikle katıldı

Kamuoyunda "Sisi" lakabıyla tanınan Seyhan Soylu, sosyal medya üzerinden tanıştığı kişinin özel hayatına ilişkin fotoğraf ve videolarını paylaşarak hakaret ettiği gerekçesiyle 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davaya gelinlikle katıldı.

Magazin 01-02-2022 14:10

Sisi'den bomba bir yorum daha! "İzzet Yıldızhan cinsel kimliğimle ilgili geçmişimi asla bilmedi"

Sisi lakaplı Seyhan Soylu sunuculuk yaptığı yayında İzzet Yıldızhan ile aşk yaşadığını itiraf etmişti. Ahu Tuğba da aşk iddialarını doğrulamıştı. Tehditler aldığını söyleyen Sisi yeni açıklamasında "İzzet ile ilişkim hakkında bugüne kadar hiç konuşmadım. Bizim Bahar’ın boş boğazlığı. İzzet Yıldızhan benim cinsel kimliğimle ilgili geçmişimi asla bilmedi. Çünkü ben hermafrodittim" dedi.

Magazin 20-01-2022 14:00

Seyhan Soylu'dan Cübbeli yorumu! "Jet Ski de kullanıyor! Evli olmasa..."

Flash Tv’de yayınlanan ‘Al Sana Haber’in programıyla ekrana gelen Seyhan Soylu, Cübbeli Ahmet açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Soylu, "Cübbeli Ahmet Hoca sağlıklı, imanlı, zeki bir adam. Cübbeli jet ski de kullanabiliyor. Hoca evli, çoluğu çocuğu olmasa adama talip olurdum” sözleriye sosyal medyaya damga vurdu.

Magazin 19-01-2022 10:53

Sisi, İzzet Yıldızhan ile ilişki yaşadığını itiraf etti! Ahu Tuğba yayına bağlanıp...

Al Sana Haber yorumcusu olan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan'ın 'külot' çıkışı sonra "Eskiden aşk yaşadık" itirafında bulunmuştu. Canlı yayında bu konuyu masaya yatıran Al Sana Haber yorumcuları yayına Ahu Tuğba'yı bağladı. Ahu Tuğba yaşanılan aşk iddiasını doğruladı.

Magazin 18-01-2022 09:52

Tekerlekli sandalyedeki Bülent Ersoy'un hastalığını Seydan Soylu açıkladı

Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyareti olay olmuş, tekerlik sandalyedeyken üniformalı bir subayın ona eşlik ederek şemsiye tutması sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Milli Savunma Bakanlığı da açıklama yaparak Anıtkabir komutanı ve takım komutanının görevden alındığını açıklamıştı. Ersoy'a yönelik bir tepki de Flash TV'de Seyhan Soylu'dan geldi. Canlı yayında sert sözlerle Ersoy'a yüklenen Soylu, Bülent Ersoy'un hastalığını ilk kez açıkladı.

Magazin 15-01-2022 10:23

Nihat Doğan kızınca tehdit etti! "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var"

Seyhan Soylu İzzet Yıldızhan'ın açıklamalarını konuşurken Nihat Doğan'a sert çıktı. Sisi'nin "İzzet Yıldızhan ile otelde basılan sen değil miydin?" sorusuna sinirlenen Nihat Doğan "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var" sözleriyle tepki gösterdi.

Magazin 13-01-2022 11:20

Nihat Doğan'dan şaşırtan 'Maske Kimsin Sen?' çıkışı! ''Şov diye şeytanın reklamını mı yapacaksınız!''

Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Nihat Doğan, RTÜK tarafından inceleme başlatılan 'Maske Kimsin Sen?' programı hakkında söylediği ''Müslümanların sabrını mı sınıyorlar!'' sözleriyle dikkat çekti.

Magazin 05-01-2022 10:39

Seyhan Soylu'dan 'Demet Akalın ve Okan Kurt' iddiası! "Reza Zarrab'ın 50 milyon dolarını indirdiler"

Seyhan Soylu yeni iddialarıyla gündemde. Daha önce Nihat Doğan'ın Serpil Çakmaklı'yı hamile bıraktığı iddiasıyla çok konuşulan Sisi şimdi de Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında iddialarda bulundu. Sisi "Reza Zarrab'ın 50 milyon dolarını indirdiler" dedi. Akalın ve Kurt çifti iddialar hakkında bir yorumda bulunmadı.

Magazin 04-01-2022 11:08

Seyhan Soylu canlı yayında dolar yaktı

Yeniden yayın hayatına başlayan Flash Tv’de Al Sana Haber adlı magazin programının moderatörlüğünü üstlenen Sisi lakaplı Seyhan Soylu canlı yayında dolar yaktı. Yaktığı dolarla pasta mumlarını yakmaya çalıştığı anlarda ise elinde tuttuğu dolar yüzünden az daha eli yanıyordu.

Magazin 23-12-2021 15:57

Seyhan Soylu: Sünnetimde Seda Sayan sahneye çıktı

Flash Tv’de yayınlanan Al Sana Haber programının moderatörü Seyhan Soylu, verdiği bir röportajda açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Cinsiyet ameliyatı olmadan önce sünnet olduğunu söyleyen Seyhan Soylu, sünnet töreninde Seda Sayan’ın sahne aldığını söyledi. Seyhan Soylu, verdiği röportajda en büyük hayalini de açıkladı.

Magazin 17-12-2021 22:09

Tuğba Ekinci'nin transfobik yorumuna tepki yağdı! "İlişki yaşamayı sevmesen..."

Tuğba Ekinci, eski program arkadaşı Seyhan Soylu'ya önce 'Hasan Amca' diye hitap etti ardından özel hayatına dair transfobik yorumlarda bulundu. Ekinci'nin şoke eden yorumuna tepki yağdı.

Magazin 16-12-2021 16:51

Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu birbirine girdi! "Transeksüel dedim diye..."

Son dönemde Al Sana Haber programında sunucu olan Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu birbirine girdi. İki ünlü isim birbirlerine sert sözlerle saldırdı. Ekinci Sisi'ye eleştiride bulunurken Selin Ciğerci karşılaştırmasıyla da şaşırttı.

Magazin 16-12-2021 12:29

Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"

Sosyal medya ünlüsü Bahar Candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. Canlı yayında "Olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna Candan, "Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden yaşça büyük. Bana aşıktı o. Bu arada bu ilişkimi bir erkekle yaşadım demedim. Bir cinsiyet belirtmedim." diyerek bombayı patlattı. Seyhan Soylu ise Candan'ı doğrulayarak, "Ben de biliyorum, iş dünyasında çok önemli bir yeri olan aynı zamanda bir derneğe başkanlık yapmış olan biri" dedi.

Magazin 15-12-2021 17:30

Son günlerin en çok merak edilen ismi Sisi lakablı Seyhan Soylu kimdir? Cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu mu?

Flash TV'de haftaiçi her gün yayınlanan Al Sana Haber programının yapımcısı olan Sisi lakaplı Seyhan Soylu son günlerin en çok merak edilen isimleri arasında. Her dönem adından söz ettiren ünlü ismin hayat hikayesi merak konusu oldu.

Magazin 08-12-2021 15:40

Ülkü Ocakları ve Alperen Ocakları istedi! Tuğba Ekinci programa geri döndü

Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat'ı Flash TV'de bir araya getiren 'Al Sana Haber' programında Türk-Kürt kavgası çıkmıştı. Tuğba Ekinci ile Nihat Doğan arasında büyük bir gerilim yaşanmıştı. Ekinci canlı yayını terk etmişti.

Magazin 04-12-2021 09:55

Serpil Çakmaklı kimdir, aslen nereli? Nihat Doğan'dan çocuk aldırdığı iddia edilen Serpil Çakmaklı kaç yaşında?

Flash TV'de ekrana gelen Al Sana Haber programında Seyhan Soylu, "Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp, çocuk aldırdı" iddiasında bulundu. Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden olan Serpil Çakmaklı pek çok filmde rol almıştı. Peki Serpil Çakmaklı kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Magazin 28-11-2021 12:21

Seyhan Soylu durmuyor! "Serpil Çakmaklı Nihat Doğan'dan çocuk aldırdı"

"Al Sana Haber"de Seyhan Soylu, türkücü Nihat Doğan için bir dönem Serpil Çakmaklı ile Banu Alkan’ın birbirine girdiğini iddia etmişti. Soylu şimdi de "Serpil Çakmaklı Nihat Doğan'dan çocuk aldırdı" açıklamasında bulundu.

Magazin 28-11-2021 09:59

Deniz Akkaya, canlı yayında Seyhan Soylu’nun elini öptü

Flash Tv’de yayınlandığı günden beri suların durulmadığı Al Sana Haber programında bu sefer barış rüzgarları esti. Deniz Akkaya, uzun süredir küs olduğu Seyhan Soylu ile geçtiğimiz günlerde barıştığını duyurmuştu. Canlı yayına katılan Deniz Akkaya, Seyhan Soylu’nun elini öptü.

Magazin 23-11-2021 09:26

Tuğba Ekinci kavga ettiği Seyhan Soylu ile buluştu! Programa dönüyor mu?

Tuğba Ekinci, Seyhan Soylu, Nihat Doğan, Bahar Candan ve Ebru Polat'ın bulunduğu 'Al Sana Haber' programındaki kavga sonrası Tuğba Ekinci yayını terk etmişti. Ekinci'nin son paylaşımları "Dönüyor mu?" sorularını akıllara getirdi.

Magazin 22-11-2021 10:43

Flash TV'nin Al Sana Haber programının kadrosu değişti mi? Bahar Candan ayrıldı dediler ama...

Flash TV'de hafta içi her gün ekrana gelen, herkesin Sisi lakabıyla tanıdığı Seyhan Soylu'nun moderatörlüğünde, Nihat Doğan, Bahar Candan ve Ebru Polat'ın sunduğu Al Sana Haber programının kadrosunda flaş bir değişiklik yaşandı. Yayın hayatına kısa süre önce başlayan programın sunucularından Tuğba Ekinci ayrıldı. Tuğba Ekinci'nin yerine Nurseli İdiz'in geleceği konuşuluyordu.

Magazin 20-11-2021 12:04

Seyhan Soylu ve Bahar Candan'ın diyaloğu olay oldu! "Beynimiz yandı"

Seyhan Soylu ’nun moderatörlüğünde Flash Tv’ de yayınlanan ‘Al Sana Haber ‘ programın yorumcuları Ebru Polat, Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı; ‘Al Sana Haber’ programında yine ilginç anlar yaşandı.

Magazin 13-11-2021 11:02

Canlı yayında izleyenleri şaşkına çeviren atışma! Seyhan Soylu Bahar Candan'a beyin verdi

Seyhan Soylu ’nun moderatörlüğünde Flash Tv’ de yayınlanan ‘Al Sana Haber ‘ programın yorumcuları Ebru Polat, Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı; ‘Al Sana Haber’ programında yine ilginç anlar yaşandı.

Magazin 12-11-2021 14:02