Sorular

/

Medya

/

Diziler

misafir
ordinaryüs

Zahide Yetiş 25 Ekim

kim


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, yüzdeki tüyler nasıl yok edilir? Hamile kalmayı kolaylaştırmak için ne yapmak gerekir? Yumurta nasıl çatlatılır? Sorularını cevaplandırıyor.

Yüzdeki tüyler ile çoğu kadının başı dertte. Genellikle hormonal sebeplerden dolayı yüzde tüyler çıkmaya başlar ya da zaten var olan tüyler hormonal etkenlerden dolayı daha hızlı uzar ve diğer bölgelere de sıçrar. Yüzdeki tüylenmeler ile baş etmek için şimdilerde en etkin yöntem lazer tedavisi. Fakat maddi yetersizliklerden dolayı herkes bu yöntemi tercih edemiyor. Peki, yüzdeki aşırı tüylerden kurtulmak için doğal olarak neler yapılmalıdır? Zahide Yetiş 25 Ekim http://zahideyetissonbolum.dizituyolari.com/zahide-yetis-25-ekim-2016-ibrahim-saracoglu.html

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mucizevi bir bitkinin yüzdeki ve istenmeyen tüylerdeki mükemmel etkisinden söz ediyor. Testere dişli aslan pençesi çayını günde 4-5 defa tüketmek gerektiğini söyleyen Saraçoğlu, 4-5 gram testere dişli aslan pençesi çayını kaynar suda 5 dakika demlendirip tüketmek gerektiğini belirtiyor. Ayrıca günde 2 kez taze nane tüketmenin de yüzdeki tüylenmeyi engellediğini ifade ediyor. Öte yandan izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Prof. Dr. Saraçoğlu, yumurta çatlatmak için kür, hamile kalmayı kolaşlaştıracak yöntemlere değiniyor. İncir'in zeytinyağında bekletip tüketilmesinin cinsel sağlığa fayda sağlandığını söyleyenlerin aksine Saraçoğlu, zeytinyağının incir ile bir etkisinin olmadığını, sadece incirin hamile kalmak için etkili olduğunu dile getiriyor. Yarım litre kaynar su içerisine 5-6 adet inciri ikiye bölüp attığınızda, incirin muhteşem etkisi suya dağılacaktır. Bu suyun tüketilmesi halime kalmayı kolaşlaştıracaktır. Hamile kalamamanın nedeni yumurta çatlatma problemi ise yine incirin tüketilmesi gerektiğini belirten Saraçoğlu, yumurta çatlatmak için yarım litre suya iki adet havucun uzunlamasına ikiye ve ardından dörde bölünüp atılmasını kaynatılan suyun daha sonra içilmesi üzerine yumurtaların çatlayacağını ifade ediyor.

0 0    değerlendirin
 Dükkandaki Ürünler


Tüm Ürünler

Medya kategorisindeki diğer sorular

 

Cevap Sayısı : 1
misafir - 1 hafta önce
Cevap Sayısı : 1
misafir - 3 hafta önce
Cevap Sayısı : 0
misafir - 2 ay önce
Cevap Sayısı : 1
misafir - 2 ay önceİletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir