50 Faktör Güneş Kremi Haberleri

Cildinize aradığınız canlılığı katacak yağlı ciltler için güneş kremi önerileri 2023

Yağlı cilt tipine sahipseniz kendinize uygun güneş kremini bulmak konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. "Yağlı ciltler için en iyi güneş kremi hangisi?" sorusunu sizler için açığa kavuşturduk. Gözenekleri tıkamayan ve yağlanma yapmayan en iyi güneş kremi önerilerine göz atmaya ne dersiniz? İşte detaylar!

Haber 06-03-23 10:45

Kış aylarında güneş koruyucu kullanılması gerekir mi? Neden kışın da güneş kremi kullanmalıyız?

Güneş kremlerini yaz aylarında raflarda görmeye alışığız. Yaz demek güneş, deniz ve yakıcı sıcaklar demek. Sıcak yaz aylarında güneş kremi sürmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz ve nedenini düşünmüyoruz bile. Peki ya kış aylarında güneş niçin güneş kremi kullanmak gerekiyor? Puslu, bulutlu kış aylarında güneş çok etkili olmamasına rağmen güneş kremi kullanmalı mıyız? İşte detaylar!

Kadin 12-01-23 18:12

Aradaki fark dudak uçuklattı! Doktorlar 'sakın unutmayın' diyerek bu kareyi paylaştı

Cilt kanserinin bir numaralı nedeni güneşin neden olduğu zararlı ışınlardır. Doktorlar güneşin tepede olduğu saatlerde dışarı çıkılmaması gerektiğini, eğer çıkmak zorundaysanız bile güneş koruyu krem ve uzun kollu, ince kıyafetler giyilmesi gerektiğini belirtiyor. Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology'de yayınlanan bir fotoğraf güneş koruyucu krem kullanmanın ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi.

Haber 06-09-22 08:11

Yakıcı güneş ışınlarından korunmak için en iyi koruyan güneş kremi önerileri

Sağlıklı bir cilt için olmazsa olmaz ürünlerin başında güneş kremi geliyor. Güneş kreminin cilde olan faydaları saymakla bitmiyor. Uzmanlar da güneşin zararlı ışınlarından korumak için güneş kremi kullanımının çok önemli olduğunun altını çiziyor. "En iyi koruyan güneş kremi hangisi?" diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için en iyi koruyan güneş kremlerini listeledik. İşte detaylar!

Kadin 22-08-22 10:17

50 Faktör Güneş Kremi

50 Faktör Güneş Kremi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. 50 Faktör Güneş Kremi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Sıcak yaz aylarında zararlı güneş ışınlarından sizi koruyacak en iyi güneş kremleri

Cilt problemlerine karşı erkenden önlem almak istiyorsanız yaz kış fark etmeksizin mutlaka güneş kremini çantanızdan eksik etmemelisiniz. Akne, kuruluk ve kırışıklık gibi sorunların oluşmaması için ilk adım olarak güneş kremi kullanmalısınız. Bu yüzden cilt sağlığınız için harcadığınız paraya değecek, yapısıyla size rahatsızlık vermeyecek güneş kremlerini listeledik. Gelin, bu ürünlere birlikte göz atalım.

Kadin 04-08-22 14:19