Adanalı Haberleri

Adanalı'nın afeti komiser Esra son haliyle ağızları açık bıraktı! Görenler şaştı kaldı

Bir dönemin fenomen dizilerinden biri olan Adanalı’da komiser Esra karakterine hayat veren Ebru Şam yıllara meydan okunuyor. Oyuncuları arasında Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt, İdil Fırat, Serenay Sarıkaya gibi isimlerin yer aldığı Adanalı dizisinde Esra karakterini canlandıran Şam’ın son halini görenlerin ağızları açık kaldı.

Magazin 10-12-22 17:57

Adanalı'nın İdil'i Selin Demiratar son haliyle şaşırttı!

2008-2010 yılları arasında yayınlanan Adanalı dizisinde Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerle kamera karşısına geçen güzel oyuncu Selin Demiratar, yaklaşık 8 yıldır ekranlarda yer almıyor. Şimdilerde 39 yaşında olan Selin Demiratar, adeta gençlik iksiri içmiş gibi...

Magazin 09-12-22 13:20

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin Türkan'ı Zeynep Koltuk dekolteli paylaşımıyla takipçilerini büyüledi! Dantelli büstiyeri...

Adanalı dizisinde hayat verdiği Maria karakteriyle akıllara kazınan güzel oyuncu Zeynep Koltuk, şimdilerde Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alıyor. Zeynep Koltuk, Instagram hesabından paylaştığı göğüs dekolteli pozlarıyla bakana bir daha baktırdı.

Magazin 28-11-22 16:01

Estetikle bambaşka biri olmuştu! Adanalı'nın Pınar'ı Tuğçe Özbudak sonunda patladı

Başrollerini Oktay Kaynarca, Selin Demiratar, Mehmet Akif Alakurt ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı Adanalı dizisiyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Tuğçe Özbudak, sık sık estetik haberleriyle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu dile getirdi.

Magazin 09-11-22 17:36

Adanalı

Adanalı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Adanalı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak estetik sonrası bambaşka biri oldu! Baştan aşağı değişen ismi gören tanıyamıyor

İlk kez 2008 yılında yayınlanmaya başlayan ve 3 sezon yayınlanarak bir döneme damga vuran Adanalı dizisi, zaman zaman karakterleriyle yeniden gündeme geliyor. Dizide canlandırdığı Pınar karakteriyle hafızalara kazınan Tuğçe Özbudak ise yaşadığı büyük değişimle şaşırtıyor. Ünlü oyuncuyu geçirdiği estetikler sonrası görenler "Ne yaptın kendine?" yorumlarında bulunuyor.

Magazin 19-09-22 10:18

Adanalı’nın Maria’sı son haliyle görenleri büyülüyor! İşte güzel oyuncu Zeynep Koltuk’un şimdiki hali

Zeynep Koltuk bir zamanlara damga vuran, başrolünde Oktay Kaynarca ile Mehmet Akif Alakurt'un yer aldığı Adanalı dizisinde Maria rolünü oynamıştı. Zeynep Korkut'un son hali, görenleri şaşırttı.

Magazin 01-08-22 20:13