Aleksander Ceferin Haberleri

Bu karar hepimizi ilgilendiriyor! UEFA Başkanı Ceferin'den Türkiye açıklaması geldi

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için favori ülke olduğunu söyledi. Ceferin yaptığı açıklamada, "İtalya'da stat sıkıntısı var. İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina ile de bu konuyu konuştuk. Daha fazla stadyuma ihtiyaç var. Türkiye EURO 2032 için en güçlü aday." dedi.

Spor 25-06-22 16:21

Ahmet Nur Çebi'den UEFA Başkanı Ceferin'e ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezini ziyaret etti. Çebi, UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ve UEFA yetkilileriyle görüştü. Ziyarette TFF, UEFA ve Kamu Kurumları İle İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ve Şirketler Grubu Genel Müdürü Seçil Aygül de yer aldı.

Spor 06-04-22 18:55

UEFA'dan tarihi karar! Rusya-Ukrayna gerilimi sonrası Türk takımları da...

Rusya-Ukrayna gerilimi sonrası futbol dünyası da bu olaydan etkilendi. Rus takımlarına gelen yaptırımların ardından FIFA'dan flaş bir karar daha çıktı. FIFA, Ukrayna ve Rusya'da forma giyen yabancı futbolcu ve antrenörler için kararını açıkladı. Karara göre Türk takımları da Ukrayna ve Rusya'dan transfer dönemi açık olmamasına rağmen oyuncu transfer edebilecek...

Spor 07-03-22 17:44

Ceferin'den FIFA'ya tepki

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, Dünya Kupası'nın iki yılda bir yapılması önerisine tepki gösterdi.

Spor 20-10-21 18:58

Ceferin'den Real Madrid'e: Beceriksizler!

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, Avrupa Süper Ligi'ni kurmaya çalışan kulüplerin yöneticilerini 'beceriksizler' olarak nitelendirdi.

Spor 10-09-21 16:48

Aleksander Ceferin: İstanbul'da fantastik bir final olacak

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, AA'ya özel açıklamalarda bulundu. Ceferin, İstanbul'un ev sahipliği yapacağı 2023 Şampiyonlar Ligi finali için, "Eminim ki İstanbul'da fantastik bir Şampiyonlar Ligi finali olacak" dedi.

Spor 26-08-21 14:20