Birsu Demir kimdir?

Birsu Demir kimdir?

Birsu Demir, 14 Mayıs 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve aslen Trabzonludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eağitimi almıştır. İlk sahne deneyimini Sadri Alışık tiyatrosunda Kerem Alışık ile birlikte oynadığı Güllü oyununda yaşamıştır.

Güzel oyuncu, ilk kez 2004 yılında Büyük Buluşma ile TV ekranlarıyla tanışmıştır. 2006 yılında Bir Demet Tiyatro isimli tiyatro oyununda önemli komedyenlerle çalışmıştır. 2011 yılında, Oya Başar, Şafak Sezer gibi önemli oyuncular ile birlikle Alemin Kralı dizisinde Oben karakterine hayat vermiştir.

Oben karakteri ile akıllara kazınmış ve bu TV dizisiyle iyi bir çıkış yakalamıştır. Son olarak yer aldığı dizi ise 2015 yılında yayınlanan TV dizisi olan Son Çıkış olmuştur. Başarılı oyuncu, birçok dizi, sinema filmi gibi projelerde yer almıştır.

Birsu Demir Haberleri

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir derin göğüs dekoltesiyle yaktı geçti! "Abla sen taş olmuşsun"

Alemin Kıralı'nda Oben'i canlandıran Birsu Demir büyüdü ve bambaşka biri oldu. Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken ve zaman zaman da şarkıcı Dua Lipa'ya benzetilen Birsu Demir bir çekim için kamera karşısına geçti. Canan Bıkmaz'a pozlar veren Birsu Demir düğme detaylı büstiyeriyle olay oldu. Güzel oyuncuya "Abla sen taş olmuşsun" yorumları yağdı.

Magazin 20-06-2022 13:49

Alemin Kralı'nın Oben'i Birsu Demir mini etekli pozları ve imajıyla olay yarattı! "Dua Lipa olmuşsun"

Alemin Kralı dizisinde canlandırdığı Oben karakteriyle adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Birsu Demir, şimdilerde kocaman oldu. Değişimi ve güzelliğiyle akıllara su serpen Birsu Demir, Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla herkesi mest ediyor. Son olarak mini etekli pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, fiziğiyle ve imajıyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 14-06-2022 13:30

Herkes onu Oben olarak tanıdı! Birsu Demir yaz pozuyla dikkat çekti

Alemin Kıralı'nın Oben’i olarak tanınan Birsu Demir sık sık değişimiyle gündeme gelen bir oyuncu. Çocuk oyuncuyken tanındıktan sonra iddialı pozlarıyla adından söz ettiren Birsu Demir'in bikinili yaz pozu dikkat çekti.

Magazin 10-02-2022 08:41

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir göğüs dekolteli paylaşımıyla dikkat çekti

Alemin Kıralı dizisindeki Oben karakteriyle akıllara kazınan Birsu Demir'in değişimi dudak uçuklatmıştı. Son haliyle dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'ya benzetilen Demir, dekolteli pozu ile mest etti.

Magazin 29-01-2022 16:00

Alemin Kralı’nın Oben’i Birsu Demir kış günü güneşlendi! Cesur paylaşım

Şafak Sezer ve Oya Başar'ın başrolünde yer aldığı sevilen dizi Alemin Kralı’nın Oben’i Birsu Demir, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’ya benzetilmişti. 22 yaşındaki Birsu Demir, bu defa kış günü güneşlenirken pozunu paylaştı.

Magazin 25-12-2021 13:55

Birsu Demir değişimiyle gündemde! Seksi şarkıcıya benzetildi

"Alemin Kıralı" dizisinde çocuk oyuncu olarak rol alan Birsu Demir yıllar içinde büyüdü ve bambaşka biri oldu. Birsu Demir'in son pozları seksi şarkıcı Dua Lipa'ya benzetildi.

Magazin 20-12-2021 10:16

Alemin Kıralı'nın Oben'i sınır tanımıyor! Açıldıkça açıldı

İlk bölümü 2011 yılında ekranlara gelen Alemin Kıralı dizisinde hayat verdiği 'Oben' karakteriyle hafızalara kazınan Birsu Demir, cesur pozlarıyla Instagram'da fırtınalar estiriyor. İddialı paylaşımlarıyla dikkat çeken Demir, beğeni yağmuruna tutuluyor.

Magazin 28-09-2021 10:25

Alemin Kıralı'nın Oben’i Birsu Demir tatil pozlarıyla yaktı geçti

Oben karakteriyle hayatımıza giren Birsu Demir büyüdü ve bambaşka biri oldu. Birsu Demir tatildeki paylaşımlarıyla hayranlarından tam not alıyor.

Magazin 29-08-2021 14:03

Alemin Kralı Oben ekranlarda büyüdü! Ünlü oyuncu Birsu Demir şimdi ne yapıyor?

Seneler önce ATV'de yayınlanan Alemin Kıralı dizisinde Oben karakterini canlandırmış olan çocuk oyuncu Birsu Demir'in şimdilerde ne yaptığı merak konusu oldu. Sosyal medyada oldukça aktif olan sevilen oyuncu büyük değişimiyle dizinin sevenlerini şaşırtmıştı. Peki Alemin Kralı dizisinin Oben'i Birsu Demir'in şimdilerde ne yapıyor?

Magazin 10-08-2021 14:55

Birsu Demir plajda poz verdi bikini izi olay oldu!

Alemin Kıralı'nın Oben'i çocuk oyuncu Birsu Demir son hali sosyal medyaya damga vurmuştu. Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'ya benzetilen Birsu Demir değişimi ile dudak uçuklatmıştı.

Magazin 24-07-2021 11:50

Alemin Kralı dizisindeki Oben’in teknedeki bikinili pozu sosyal medyayı salladı!

2011 senesinde ATV'de yayınlanan Alemin Kıralı dizisinde Oben karakterini canlandıran çocuk oyuncu Birsu Demir'in son hali dizinin takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Genç oyuncu paylaştığı tekne pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 05-05-2021 16:29

Birsu Demir'in tekne pozu!

Alemin Kıralı dizisiyle tanınan şimdi ise genç bir kız olan Birsu Demir'in tekne pozuna beğeni yağdı.

Magazin 04-05-2021 15:15

Birsu Demir pozlarıyla beğeni topladı

Bir dönemin çocuk oyuncusu Birsu Demir, yaptığı her paylaşımla gündem olmayı başarıyor. Birsu Demir son paylaşımlarıyla beğeni topladı.

Magazin 11-04-2021 08:43

Alemin Kıralı’nın Oben’i Birsu Demir Instagram'ı salladı! İç çamaşırını gösterdi

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir Instagram pozuyla gündem oldu. Birsu Demir pijamalarıyla poz verdi. Cesur pozlarına ise beğeni yağdı. Birsu Demir yaşı da merak konusu oldu.

Magazin 28-02-2021 08:49

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir'in isyanı! 'Pijama değil'

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir cesur pozlarıyla gündem oluyor. Genç oyuncu Birsu Demir pijamaya benzer bir pantolonla poz verince dikkat çekti ancak gelen yorumlara ise isyan etti.

Magazin 21-12-2020 14:59

Alemin Kıralı'nın Oben'i Birsu Demir iç çamaşırlı pozuyla olay oldu

Alemin Kıralı dizisinde Oben karakteriyle tanınan Birsu Demir zaman zaman değişimiyle gündeme geliyor. Birsu Demir bu sefer ise soğuk havaya rağmen iç çamaşırıyla verdiği pozlarla dikkat çekti.

Magazin 26-11-2020 13:29

Oben karakteriyle tanınan Birsu Demir'in pozları olay oldu

'Alemin Kralı' dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile hafızalara kazınan Birsu Demir değişimi ile şaşırttı. Birsu Demir sosyal medyadaki paylaşımlarıyla beğeni topladı.

Magazin 15-10-2020 11:17

Birsu Demir'in 9 yıldaki değişimi gündem oldu! Sosyal medyayı sallayan poz

Oben karakteriyle tanınan Birsu Demir son haliyle sosyal medyayı salladı. 9 yılda inanılmaz bir değişim yaşayan Demir Instagram pozlarıyla olay oldu. Şimdilerde 20'li yaşlarının başında bir genç kız olan Birsu Demir'e beğeni yağıyor.

Magazin 18-05-2020 15:52

Dua Lipa'ya Türk takipçilerden yorum yağdı

Şarkıcı Dua Lipa'nın sosyal medyaya koyduğu son fotoğrafa Türk takipçileri yorum yağdırdı.

Magazin 28-06-2018 14:35

Bir dizi daha reyting kurbanı

Başrollerini Emre Altuğ, Cem Kılıç, Ayçe Abana, Birsu Demir ve Volkan Severcan'ın paylaştığı Show TV'nin iddialı dizisi 'Otel Divane' yayından kaldırıldı.

Magazin 05-08-2014 14:37