Boğaç Aksoy Haberleri

Lenfoma kanseriyle mücadele eden Boğaç Aksoy'dan müjdeli haber! Sosyal medyadan duyurdu

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı 'Volkan Komiser' karakteriyle hafızalara kazınan ve son olarak oyunculuğu bıraktığını açıklayıp kaptanlık diploması alan Boğaç Aksoy'dan güzel haber geldi. Boğaç Aksoy geçtiğimiz yıldan beri savaştığı lenfoma kanserini yendiğini duyurdu.

Magazin 07-09-22 11:12

Boğaç Aksoy'dan haber var: Kök hücre tedavisine başlıyorum

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, mayıs ayında lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Aksoy sağlık durumuyla ilgili son bilgileri verdi.

Magazin 08-10-21 16:04

Boğaç Aksoy 21 gün hastanede yatacak! 'Beni iyileştirdin anne' dediğimde...

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı 'Volkan Komiser' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. Sağlık durumu merak edilen Aksoy, 21 gün hastanede yatacağını söyledi.

Magazin 13-09-21 13:32

Arka Sokaklar’ın Volkan Komiseri Boğaç Aksoy’un annesi gündem oldu! Ablanız gibi duruyor

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser karakteriyle hafızalara kazınan Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyordu. Genç oyuncu, Instagram hesabından annesiyle birlikte olduğu bir fotoğrafını paylaştı.

Magazin 04-09-21 00:24

Diğer Haber Etiketleri

Boğaç Aksoy

Boğaç Aksoy Hakkındaki Haberler Mynet'te. Boğaç Aksoy Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Boğaç Aksoy annesiyle pozunu paylaşıp güzel haberi verdi

'Arka Sokaklar' dizisinde 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyordu. Boğaç Aksoy annesiyle fotoğrafını paylaşıp müjdeli haberi verdi. Boğaç Aksoy'un annesi ise olay oldu.

Magazin 20-08-21 10:56

Lenf kanseri tedavisi gören Boğaç Aksoy'un son hali

'Arka Sokaklar' dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. Sağlık durumu merak edilen Aksoy, sevenlerine güzel haberi verdi.

Magazin 18-08-21 11:03

Kansere yakalanan Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy’dan öncesi- sonrası paylaşımı

Arka Sokaklar dizisiyle yıldızı parlayan Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylardan lenf kanserine yakalandığını açıklayarak sevenlerini çok üzmüştü. Tedavi görmeye başlayan 31 yaşındaki oyuncu, Instagram'dan öncesi-sonrası paylaşım yaparak tedavi ile kanserli hücrelerin azaldığını açıkladı.

Magazin 09-07-21 21:17

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy: Tedavimiz sonuç verdi

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle hafızalara kazınan Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenfoma kanserine yakalandığını açıklamıştı. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu Instagram'dan paylaştığı bir video ile takipçilerine müjdeli haberi verdi. Boğaç Aksoy paylaşımında "Şükürler olsun ki tedavimiz de sonuç verdi. Tümörlerin çoğu gitmiş. Şu anda benden mutlusu yok" dedi.

Magazin 03-07-21 02:20

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy, kemoterapi aldığı anları paylaştı

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle hafızalara kazınan Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenfoma kanserine yakalandığını açıklamıştı. Genç oyuncu, kemoterapi gördüğü anlarda çektiği bir videosunu paylaştı.

Magazin 15-06-21 14:04

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar oyuncusu ilk kez anlattı! | Boğaç Aksoy kimdir? Boğaç Aksoy Arka Sokaklar’a geri dönecek mi?

Kanal D ekranlarının uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar’da Volkan komiser karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenfoma kanserine yakalandığını açıklamıştı. Haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Boğaç Aksoy, tedavi olabilmek için Arka Sokaklar dizisinden ayrılmış ve hastanede tedavi görmeye başlamıştı.

Magazin 08-06-21 18:19

Lenfoma kanseri tedavisi gören Boğaç Aksoy Instagram'da merak edilen soruları cevapladı

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Magazin 08-06-21 12:14

Arka Sokaklar'ın oyuncusu Boğaç Aksoy: İkinci kemoterapi bitti

Geçtiğimiz ay lenf kanserine yakalandığını duyuran ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, son durumu hakkında bilgi verdi. Aksoy, "İkinci kemoterapi bitti. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor" dedi.

Magazin 06-06-21 08:06