Boyama Haberleri

'Beni yeni bir kanepe almaktan kurtardı' Buzdolabı, mutfak dolabı ve tezgahtan sonra... Evini yenilemek isteyenler şimdi de koltuklarını boyuyor! O detaya dikkat

Evinde dekoratif anlamda değişikliğe gitmek isteyen, eski eşyalarından sıkılan ve yenilemek isteyen pek çok kişi, bu süreçte ciddi masraflarla karşılaşabiliyor. Bu nedenle de son yıllarda mutfak dolaplarından tezgahlara, ahşap mobilyalardan buzdolabına kadar pek çok eşyayı boyayarak yeni bir ürüne dönüştürme trendi ortaya çıktı. Ancak koltuk boyamayı ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Alıştığımız şekilde koltukların kılıfını yeniletmek yerine direkt boyayanlar var. Fakat uzmanlar uyarıyor.

Kadin

Bu kalemlerle not almak için bahane arayacaksınız! En iyi ve uzun ömürlü fosforlu kalemler

Okuduğunuz bir kitapta hoşunuza giden bölümün altını çizmek ya da notlarınızı göz alıcı hâle getirmek için fosforlu kalemlerden yardım alıyor musunuz? Eğer kitaplarınızı ve metinlerinizi renklendirmek istiyorsanız, o zaman, uzun ömürlü ve kaliteli kalemleri tercih etmenin önemi büyük. Gelin, en iyi fosforlu kalem markası olarak bilinen çeşitleri beraber inceleyelim!

Haber

Denetimli serbestlik yükümlüleri Pendik'te okul boyadı

İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün takibindeki yükümlüler, yarıyıl tatilinde Pendik'te okul boyadı.

Yurthaber

Müdür ve gönüllü öğrenciler okullarını boyayarak yeni döneme hazırlıyor

Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde ortaokul müdürü ve gönüllü öğrenciler, 19 derslikli okullarını boyayarak yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıyor.

Yurthaber

Boyama

Boyama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Boyama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İskenderun'daki geçici barınma alanında kalan çocuklar, çadırları resimleriyle renklendirdi

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri hasar gördüğü için geçici barınma alanlarında kalan ailelerin çocukları, çadırların dışına resimler çizip birbirleriyle oynayarak zamanlarını geçiriyor.

Yurthaber

Yeni trend alarm veriyor! Kaşını boyadığı için canından oluyordu, Anafilaktik şok nedir?

Yeni trendler arasında kaş rengini boyamak veya rengini kırmak için açmak bulunuyor. Günümüzde birçok kadın kaşlarının rengini değiştiriyor. Ancak kaşınızı boyarken oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Michelle Clarke isimli bir kadın kaşları boyadıktan sonra yaşadığı korku dolu anları paylaştı.

Kadin