KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Beni yeni bir kanepe almaktan kurtardı' Buzdolabı, mutfak dolabı ve tezgahtan sonra... Evini yenilemek isteyenler şimdi de koltuklarını boyuyor! O detaya dikkat

  Evinde dekoratif anlamda değişikliğe gitmek isteyen, eski eşyalarından sıkılan ve yenilemek isteyen pek çok kişi, bu süreçte ciddi masraflarla karşılaşabiliyor. Bu nedenle de son yıllarda mutfak dolaplarından tezgahlara, ahşap mobilyalardan buzdolabına kadar pek çok eşyayı boyayarak yeni bir ürüne dönüştürme trendi ortaya çıktı. Ancak koltuk boyamayı ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Alıştığımız şekilde koltukların kılıfını yeniletmek yerine direkt boyayanlar var. Fakat uzmanlar uyarıyor.

  Ev yenilemek oldukça masraflı bir süreç. Özellikle evin pek çok mobilyasını değiştirmeye kalktığınızda karşınıza çok yüksek maliyetler çıkabiliyor. Bu nedenle, son dönemde trend olması nedeniyle pek çok kişi buzdolabı, konsol, televizyon ünitesi, mutfak dolabı ve tezgah gibi parçaları evde boyama yöntemine başvuruyor. Herkes iyi sonuçlar alamasa da başarılı sonuçlara ulaştığını söyleyenler de var. Son trend ise koltukları boyamak oldu. Ancak uzmanlar, sosyal medyada insanların kanepelerini boyayla yenileme girişiminde bulunduğu o trende karşı uyarıda bulundu.

  Vitrin

  UZMANLAR KOLTUK BOYAMA TRENDİNE KARŞI UYARIYOR

  En Çok Aranan Haberler