Buharlı Mop Haberleri

Temizlikte buharın gücünü keşfetmenizi sağlayacak en iyi buharlı mop çeşitleri

Temizlik, bazılarının severek yaptığı bazılarınınsa pek hoşlanmadığı için yapmayı sürekli ertelediği bir aktivite! Hangi grupta yer alıyor olursanız olun, bu aktiviteyi daha eğlenceli ve pratik hâle getiren bazı kahramanlar var. Buharlı moplar onlardan biri! "Peki, yüzeylerdeki tüm bakteri ve mikropları giderecek, en iyi buharlı mop hangisi?" diye merak ediyorsanız toplanın. Şimdi birbirinden kaliteli ürünleri inceleme vakti!

Haber 22-06-2023 18:01

Fiyatı 1737 TL'ye düştü! Çok sevilen buharlı paspasta kaçırılmayacak fırsat

Temizliğe saatler harcamaya son! Gücünü buhardan alan son teknoloji ürünü buharlı paspas ile parkeden halıya, koltuktan fayansa tüm yüzeyleri kısa sürede tertemiz yapmaya ne dersiniz? Öyleyse temizlikte çığır açan İtalyan markası Polti'nin Vaporetto SV420 Frescovapor Buharlı Paspas'ındaki flaş indirimi kaçırmayın. İşte detaylar!

Haber 31-01-2023 12:28

Tatilde bile giyimine dikkat etmek isteyenler için taşınabilir dikey ütü modelleri

Şık giyinmeyi ve güzel gözükmeyi kim sevmez ki? Kıyafetlerimizin düzenli gözükmesi, iş hayatımızda çevremize karşı da iyi bir görünüm sunar. Bazı kişiler, iş hayatı dışında günlük yaşamında bile ütüsüz ve özensiz kıyafetlerle dolaşmayı tercih etmez. Tatildeyken bile giyimine özen gösterenler için taşınabilir dikey ütü modellerini listeledik. İşte detaylar!

Haber 03-08-2022 14:45

Buharlı Mop

Buharlı Mop Hakkındaki Haberler Mynet'te. Buharlı Mop Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.