Büyük Göğüs Haberleri

Büyük göğüslerini masa olarak kullanıyor! Dekolteli elbiselerine gelen eleştirilere bakın ne cevap veriyor

Büyük göğüslü kadınlar için normal yaka kıyafetler bile dekolteli bir kıyafet gibi olabiliyor. Göğüsleri büyük olan kadınlar genellikle yaşadıkları sırt ağrıları ve istediği kıyafetleri bulamama sorunları nedeniyle sıkıntı yaşayabiliyor. TikTok'ta göğüslerinin üzerinde yemek yediği anları da paylaşan bir kullanıcı dekolteli elbiselerini eleştirenlere bakın ne yanıt verdi.

Kadin 22-06-2023 22:56

Büyük göğüsleri ve kalçası başına dert açıyordu! Bu yöntemlerle o sıkıntılar tarih oluyor

Büyük göğüs ve büyük kalçalar kadınlara büyük sorunlar yaşatabiliyor. Tiktok'un İspanyol fenomenlerinden biri olan Allana Vasconcelos, büyük göğüsleri ve kalçasıyla oldukça konuşuluyor. Göğüslerini saklamayı çok istemediğini söylese de klasik yöntemler kullanmanın faydalı olduğunu belirtiyor.

Kadin 13-06-2023 22:08

Mükemmel elbiseyi bulduğunu sandı ama göğüslerini sığdıramadı! Büyük göğüslü olmanın zorluklarını gösterdi

Büyük göğüslü olan kadınlar TikTok'tan yayınladıkları videolarda kıyafet bulma üzerine yaşadıkları zorlukları gösteriyorlar. Kendisi için mükemmel elbiseyi bulduğunu düşünen bir kadın elbisesinin dekoltesinden taşan göğüsleri yüzünden büyük göğüsleriyle verdiği mücadeleyi gösterdi.

Kadin 06-06-2023 10:11

Büyük göğüslerini sığdırdığı bikinisi ağrıya neden olunca bulduğu çözüm herkesi şaşırttı

Büyük göğüslere sahip olan kadınlar yaşadıkları sırt ağrılarının yanı sıra boyundan bağlamalı kıyafetlerde boyun ağrısı yaşadıklarını belirtiyorlar. TikTok'ta büyük göğüslerini sığdırdığı bikinisiyle boyun ağrılarına karşı bulduğu çözümü paylaşan bir kadın frikik vermesinden korkan takipçilerinden çok sayıda yorum aldı.

Kadin 26-05-2023 13:44

Büyük göğüslerine gelen yorumlara cevap verdi! Dışarıdayken işime yarıyor

Büyük göğüslü kadınlar genellikle yaşadıkları sırt ağrıları ve istediği kıyafetleri bulamama sorunları nedeniyle göğüs küçültme ameliyatı oluyor. Ancak bazı kadın büyük göğüslü olmanın ayrıcalık olduğunu belirterek bu konudaki avantajları paylaşıyor. TikTok'ta göğüslerine gelen yorumları cevaplayan bir kadın dekoltesinden taşan göğüslerinin işine yaradığını paylaştı.

Kadin 23-05-2023 14:18

Büyük göğüslerin dik durmasını sağlayacak bikini tasarladı! Kıvrımlı vücudunu kabul etmek için...

Büyük göğüslere sahip olan kadınlar doğru bikini ve iç çamaşırı bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Bu durumun önüne geçmek isteyen birçok üretici göğüslerin dik görünmesini sağlayacak farklı modeller üretiyor. TikTok'ta büyük göğüsleri ve kıvrımlı vücuduyla oldukça problem yaşadığını belirten bir kadın büyük göğüsleri dik gösterecek yöntemini paylaştı.

Kadin 17-05-2023 09:36

Küçük göğüslerini büyütmek için uyguladığı yöntem görenleri şaşırttı! 3 beden büyümelerini sağladı

Küçük göğüsleri büyütmek için meme büyütme estetiği gibi kalıcı yöntemler bulunsa da bu işlemlerden uzak duran kişiler için de farklı çözümler bulunabiliyor. TikTok'ta küçük göğüslerini doğal şekilde 3 beden büyütmeyi başaran kadın dolgun göğüslere kavuşmanın yolunu paylaşarak görenleri şaşırttı.

Kadin 16-05-2023 10:38

Büyük göğüslü olmanın avantajını açıkladı! Sütyenine koyduğu eşyalarla göğüslerini çanta gibi kullanıyor

Büyük göğüslü olmak birçok kadının hayali olsa da büyük göğüslü kadınlar bu durumun sırt ağrılarına sebep olabildiğini belirterek dezavantajlarından bahsediyor. Ancak TikTok'ta video çeken bir kadın büyük göğüslerini çanta gibi kullandığını belirtti ve sütyenine yerleştirdiği ilgi çekici eşyaları göstererek izleyenleri şaşırttı.

Kadin 15-05-2023 09:36

Büyük göğüsleriyle dikkat çekiyor diye eleştiriliyor! Göğüslerini saklamak için...

Büyük göğüslü kadınlar rahatsız edici bakışlara ve yorumlara maruz kalabiliyorlar. Gelen yorumlar nedeniyle kendini gizlemek zorunda hisseden birçok kadın dekolteli kıyafetleri giymekte sorun yaşıyor. TikTok'ta büyük göğüsleri nedeniyle ilgi çekiyorsun suçlamaları yapılan bir kadın göğüslerini saklamanın yolunu buldu.

Kadin 11-05-2023 12:05

Göğüs küçültme ameliyatından sonra yaşadığı değişimi eski kıyafetlerini deneyerek gösterdi

Büyük göğüsler birçok kadın için sırt ağrılarını en büyük problemi olarak görülüyor. Büyük göğüsleri nedeniyle dekolteli kıyafetler giymekte de sorun yaşayan kadınlar meme küçültme ameliyatlarını tercih ediyor. TikTok'ta bir kadın meme küçültme ameliyatının ardından değişen görünümünü eski dekolteli kıyafetlerini giyerek gösterdi.

Kadin 08-05-2023 13:55

Sütyensiz giydiği tişörtüyle dışarı çıkınca çıplak gibi göründü! Anında pişman oldum

Büyük göğüslü kadınların tercih ettiği kıyafetler oldukça riskli olabiliyor. Büyük göğüslü kadınlar rahat bir şekilde dekolte giyemediklerini paylaşırken kullandıkları kıyafet renkleriyle de sorun yaşayabildiklerini söylüyorlar. TikTok'ta dışarıda giydiği bir tişörtü paylaşan kadın çıplak göründüğü için pişman olduğunu anlattı.

Kadin 05-05-2023 11:16

Büyük göğüslerini ortaya çıkaran elbisesi yüzünden saygısızlıkla suçlandı! Sütyen takmayı sevmiyorum

Sütyen takmaya karşı çıkan kadınlar sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla aldıkları kötü yorumları anlatıyorlar. Sosyal medya modeli Hazel Heart, büyük göğüslerine sütyen takmayı reddettiği için saygısızlıkla suçlandığını açıkladı. Hazel, kişisel hesabından yaptığı paylaşımda dekolteli elbisesiyle sütyene karşı çıktı.

Kadin 03-05-2023 09:44

Küçük göğüslerini büyütmek için uyguladığı yöntem bu kadarı da olmaz dedirtti! Acı veriyor gibi görünüyor

Kadınlar daha büyük göğüslere sahip olmak için estetik ameliyat, dolgulu sütyen, makyaj hileleri gibi yöntemlere başvuruyor. Küçük göğüsleri büyütmek için yapılan bazı uygulamalar oldukça can acıtıcı olabiliyor. TikTok'ta küçük göğüslerini daha büyük göstermenin yolunu paylaşan bir kadın eleştirilerin hedefi oldu.

Kadin 02-05-2023 14:46

Büyük beden model Steph Oshiri büyük göğüslere sahip olmanın avantajlarını açıkladı! Yandan bakınca daha da...

Sosyal medyada beden olumlama hakkında paylaşımlarda bulunan büyük beden model Steph Oshiri, yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme geliyor. Estetikle istediği büyük göğüslere sahip olan Steph, büyük göğüslü olmanın avantajlarını paylaştı.

Kadin 01-05-2023 14:40

Büyük göğüslerini kapatamayan dekoltesi için bulduğu sütyen tüyosunu şaşkınlıkla paylaştı

Kadınlar büyük göğüslerle dekolteli kıyafetler giymenin ne kadar zor olduğunu biliyorlar. Dekolteli kıyafetleri sütyensiz giymek toplum tarafından rahatsız edici bakışlara, göğüslerde sarkık bir görüntüye ve istemsiz frikiklere sebep olabiliyor. Bu nedenle dekolteli üstleri sütyensiz bir şekilde giyerken sorun çıkarmayacak çözümler aranıyor. TikTok'ta bir kadın büyük göğüslerini dik gösteren ve frikik için önlem oluşturan tüyosunu paylaştı.

Kadin 26-04-2023 09:45

İç çamaşırını dışarıda giyerek gururla paylaştı! Dolgusuyla küçük göğüsleri büyük gösteriyor

İç çamaşırını üst olarak dışarıda giyme trendi 2023 yılının gözdesi olarak görülüyor. Korseleri blazer ceketler ve uygun pantolonlarla kombinleyerek çarpıcı bir görünüm kazanan kadınlar yaptıkları kombinleri sosyal medyalarından paylaşıyor. TikTok'ta iç çamaşırını giyerek küçük göğüsleri büyütmenin yolunu gösteren bir kadın oldukça beğenildi.

Kadin 25-04-2023 09:53

Üzerine küçük gelen bikinisiyle büyük göğüsleri dik göstermenin tüyosunu açıkladı

Büyük göğüslü kadınlar istedikleri modelde bikini ve dekolteli kıyafetler bulmakta zorluk çekebiliyorlar. Sütyen giymeden kullanılan bu modeller göğüslerin sarkık görünmesine yol açabiliyor. TikTok'ta bir kadın göğüslerini dik gösterecek tüyoyu üzerine küçük gelen bikinisiyle paylaştı.

Kadin 23-04-2023 09:44

Dekolteli üstlerde göğüslerini kapatmanın tüyosunu açıkladı! Büyük göğüslü kadınlar için etkili çözüm

Sütyen giymek birçok kadın için işkence olarak görülüyor. Sütyene karşı çıkan kadınlar göğüslerini dik tutabilmek ve frikik vermeyi önlemek için çeşitli yöntemler arıyor. TikTok'ta dekolteli üstleri giyebilmek için etkili sütyen taktiğini paylaşan bir kadın göğüsleri dik göstermenin yolunu açıkladı.

Kadin 19-04-2023 11:22

Büyük göğüsleri nedeniyle yaşadığı bikini sorununu anlattı! İnsanların yargılamasından endişe duyardım

Büyük göğüslere sahip olan birçok kadın toplum tarafından yapılan yorumlar ve rahatsız edici bakışlar nedeniyle ergenlikten itibaren göğüslerini örtbas etmek için bikini ve dekolte içeren üstlerden uzak duruyor. TikTok'ta büyük göğüsleri nedeniyle yaşadığı stresli anları anlatan bir kadın bikini giyerek vücuduyla barışma hikayesini paylaştı.

Kadin 16-04-2023 10:10

Üzerine küçük gelen bikinisiyle büyük göğüslü kadınların yaşadığı problemi açıkladı

Büyük göğüslere sahip olan kişiler frikik vermeden giyebilecekleri bikini ve mayoları bulmakta zorluk çekiyorlar. Küçük göğüslü kadınlarda normal duran kıyafetler büyük göğüslülerde oldukça dekolteli olabiliyor. Bir TikToker, yayınladığı videoda büyük göğüs dekoltesine sahip kadınlar hakkında yapılan yaygın varsayımları eleştirdi.

Kadin 14-04-2023 10:29

Minik bikinisi büyük göğüslerini kapatamayınca aldığı bakışlara cevap verdi! Her bikini seksi gösteriyor

Büyük göğüslü kadınlar toplumda rahatsız edici bakışlara ve yorumlara maruz kalabiliyor. TikTok'ta giydiği inek desenli minik bikinisini paylaşan bir kadın giydiği her bikininin doğal büyük göğüslerini seksi gösterdiğini belirtti. Aldığı bakışlara karşı tutumunu değiştirdiğini söyleyen kadın düşüncelerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Kadin 13-04-2023 09:32

Büyük göğüslerini masa olarak kullanıyor! Dekolteli elbiseleri ve davranışları yüzünden eleştiriliyor

Büyük göğüsler nedeniyle normal yaka kıyafetler bile oldukça dekolteli olabiliyor. Kadınlar frikik vermekten kaçınmak için büyük göğüslerin giyebileceği dekolteli elbiseler arıyor. TikTok'ta göğüslerini masa olarak da kullandığını gösteren bir kadın dekolteli elbiseleri ve davranışları nedeniyle aldığı nefret mesajlarına cevap veriyor.

Kadin 07-04-2023 17:30

Instagram modeli büyük göğüslerine gelen taciz yorumları yüzünden ameliyat oldu

Kadınların bedenlerine yapılan yorumlar ve bakışlar günlük hayatı oldukça zorlaştırıyor. Özellikle büyük bedenli kadınlar, tacize kadar varan rahatsız edici yorumlara, davranışlara maruz kalıyor. Instagram'da modellik yapan Kaeleen Stammers, bu tacizlerin ardından hayatını değiştirme kararını paylaştı.

Kadin 05-04-2023 14:03

Sütyen takmaktan nefret ettiğini belirten kadın büyük göğüslerine gelen acımasız teklifleri paylaştı

Sütyen birçok kadın için işkence aleti olarak görülüyor. Sırt ağrılarına ve baskılara neden olan sütyenden kurtulmak isteyen kadınlar diğer kadınlara da destek olmak için sütyene olan düşüncelerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. TikTok'ta paylaşım yapan büyük göğüslü bir kadın sütyenden nefret ettiğini belirterek göğüslerini sevdiğini açıkladı. Yayınlanan videoya gelen acımasız yorumlar ve uygunsuz teklifler görenleri şaşırttı.

Kadin 31-03-2023 10:26

Büyük göğüsleri nedeniyle açılan dekoltesini kapatmak için bulduğu şaşırtıcı yöntemi paylaştı! Hayat kurtarıyor

Büyük göğüsler istenilen kıyafetleri giymekte oldukça zorlu durumlara sebep olabiliyor. Kadınlar dekolteli kıyafetlerde verilen frikiklere karşı çeşitli çözüm yolları arıyor. TikTok'ta paylaşım yapan bir kadın büyük göğüsleri nedeniyle açılan kıyafetlerine bulduğu çözümü gösterdi. Bulduğu yöntemle dekoltesini anında kapatabildiğini paylaştı.

Kadin 31-03-2023 08:48

Büyük beden model göğüslerini kapatmak için bulduğu sütyen tüyosunu paylaştı! Hayatınızı değiştirecek

Büyük beden modeller kıyafetlerinde uyguladıkları ufak teknikleri paylaşarak istedikleri kıyafetleri kolayca giyebildiklerini gösteriyorlar. TikTok'ta büyük bedenini cesurca paylaşan bir model büyük göğüslü kadınların en büyük derdi olan dekolteli üstleri kullanırken uygulanması gereken sütyen tüyosunu açıkladı.

Kadin 27-03-2023 14:35

Midesine kadar sarkan büyük göğüslerinin çözümünü Türkiye'de buldu! İki sütyen takmak zorunda kalıyordu...

Büyük göğüslü kadınlar hem sosyal hem de sağlık açısından birçok problem yaşıyorlar. Rahatsız edici bakışlara ve dayanılmaz sırt ağrılarına neden olan büyük göğüsleri küçültmek için birçok kadın meme küçültme ameliyatı oluyor. Ergenliğinden beri midesine kadar sarkan göğüsleriyle baş etmek zorunda kalan Phoebe, büyük göğüslerini küçültmenin çaresini Türkiye'de buldu.

Kadin 27-03-2023 09:45

Büyük beden model bikini giydiği için göğüslerini örtmesini istediler! Uygunsuz olduğunu söylüyorlar ama umurumda değil

Büyük beden modeller birçok kıyafet ve iç çamaşırı markaları tarafından tercih ediliyor. Kıyafetleri tanıtırken sadece 0 bedenlerin değil farklı vücut ölçülerinin de gösterilmesi kadınlar tarafından büyük destek görüyor. Ancak bu desteklere rağmen büyük bedenli modeller ve kişiler sosyal medyada büyük tepki alıyor. TikTok'ta bikinili paylaşım yapan büyük beden modeli kötü yorumlara cevap verdi.

Kadin 17-03-2023 15:13

Doktorlar bile teşhis koyamadı! Sosyal medyadan itiraf etti: Sadece bir göğsüm büyüdü

TikTok’ta Becca Butcher kullanıcı ismiyle paylaşım yapan bir kadın ergenlik döneminden itibaren yalnızca sol göğsünün büyüdüğünü fark etti. Danıştığı doktorlar ise ergenlik döneminde bu durumun normal olduğunu söyledi. Ancak Butcher’in nadir görülen bir hastalığa sahip olduğu yıllar içinde ortaya çıktı.

Trend 18-08-2022 10:59