KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Büyük göğüslerin dik durmasını sağlayacak bikini tasarladı! Kıvrımlı vücudunu kabul etmek için...

  Büyük göğüslere sahip olan kadınlar doğru bikini ve iç çamaşırı bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Bu durumun önüne geçmek isteyen birçok üretici göğüslerin dik görünmesini sağlayacak farklı modeller üretiyor. TikTok'ta büyük göğüsleri ve kıvrımlı vücuduyla oldukça problem yaşadığını belirten bir kadın büyük göğüsleri dik gösterecek yöntemini paylaştı.

  Vanessa isimli genç kadın TikTok'ta paylaştığı videoda kendi gibi büyük göğüslü kadınlar için destekleyici bir bikini tasarlamaya karar verdiğini açıkladı. Vanessa, büyük göğüsleri tam olarak oturmayan bir bikiniye sıkıştırmanın nasıl bir his olduğunu bildiğini ve bu problemi çözmek için doğru bikiniyi tasarladığını gösterdi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-17 093228

  Genç kadın şirketinin arkasındaki vizyonunu açıklayarak "Meksikalı-Amerikalı bir kadın olarak, pek çok kıvrıma sahip oldum... Büyürken, vücudumla ilgili birçok mücadeleyle karşılaştım" dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-17 093243

  Vanessa, vücudunu kabul etmesinin ve şeklini benimsemesinin biraz zaman aldığını söyledi. Şimdi 20 yaşında olan genç kadın, son altı yılını "kadınlara güven vermek" için yapılmış bikiniler geliştirmekle geçirdi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-17 093253

  Birçok sosyal medya kullanıcısı bu bikinilerin hayatlarını kurtardığını ve bu zamana kadar göğüslerine uygun bikini bulamadıklarını belirtti. Ancak bikini modelini eleştiren kullanıcılar da bulunuyordu. Biri, "Bunu seviyorum ama boyun kısmı çok uzun süre giydikten sonra her zaman başımı ağrıtıyor" yorumunu yaptı. Vanessa ise nihai rahatlık için tamamen ayarlanabilir bikiniler de tasarladığını söyledi.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler