KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Büyük göğüsleri ve kalçası başına dert açıyordu! Bu yöntemlerle o sıkıntılar tarih oluyor

  Büyük göğüs ve büyük kalçalar kadınlara büyük sorunlar yaşatabiliyor. Tiktok'un İspanyol fenomenlerinden biri olan Allana Vasconcelos, büyük göğüsleri ve kalçasıyla oldukça konuşuluyor. Göğüslerini saklamayı çok istemediğini söylese de klasik yöntemler kullanmanın faydalı olduğunu belirtiyor.

  Bedeninize göre ve normalden büyük göğüslere sahip olanların giymesi gerekenler ve yapması gereken detaylar hep merak edilmiştir. Bazı püf noktalarıyla bu sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

  65e3a8bb9d173c8efbd2b2e162b3e7f3~c5_720x720

  Allana Vasconcelos, TikTok'ta göğüsleri ve kalçasıyla fenomen olan isimlerden biri. Dünyanın dört bir yanından takipçisi bulunan Vasconcelos, göğüslerini sergilemekten çekinmiyor.

  ezgif.com-webp-to-jpg (10)

  Fakat dekoltesini gizlemek istediği zamanlar olduğunu ve bunun için bazı yöntemler kullandığını açıkladı. Vasconcelos, dekoltesini kapatmak istediğinde uyguladığı birkaç yöntemi takipçileriyle paylaştı.

  ezgif.com-webp-to-jpg (9)

  Doğru kesimi bulmak, enine çizgili kıyafetler yerine boyuna çizgilere yönelmek, kıyafette göğüsten başka bir odak noktası belirlemek, renkli makyaj yapmak gibi yöntemlerle göğüslerini gizleyebiliyor.

  ezgif.com-webp-to-jpg (8)

  Ünlü fenomen dünyanın dört bir yanından yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor.

  ezgif.com-webp-to-jpg (11)

  En önemli konunun ise dikkat dağıtmak ve özellikle kırmızı ruj olduğunu söyleyen fenomen isim, kıyafet tercihleriyle de epey konuşuluyor.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler