Cinsel Istismar Haberleri Ve Son Dakika Cinsel Istismar Haberleri

Cinsel Istismar Haberleri Ve Son Dakika Cinsel Istismar Haberleri

Kişinin kötü niyetli diğer kişiler tarafından cinsel yönden suistimal edilmesi ve kendi rızası olmadan başkalarının cinsel yönelimlerinde hedef olarak kullanılması durumuna cinsel istismar denir.

Yaş, cinsiyet, sosyal sınıf, meslek farketmeksizin her kişinin uğrayabilme ihtimalinin olduğu cinsel istismara; çoğunlukla kadın ve çocukların maruz kaldığı bilinmektedir.

Söz, davranış ve dokunma ile gerçekleştirilebilir.

Farklı toplumlarda farklı şekilde değerlendirilmesinin yanı sıra genel anlamda bir suç olarak değerlendirildiği gerçeği her toplumda kaçınılmazdır.

Çocuk cinsel istismarı ise 18 yaş altı çocuğun yetişkin biri tarafından cinsel yönden doyum için kullanılması olarak tanımlanır.

0-6 yaş grubu kız çocukları, zihinsel geriliğe sahip olan çocuklar, üvey baba ve anne ile yaşayanlar, dinlenilmediği bir aile ortamında bulunan çocuklar gibi gruplar risk gruplarındadır.

Cinsel Istismar Haberleri

Her detayı iğrenç: 12 yaşındaki çocuğu kaçırıp cinsel istismarda bulundular! Yarı çıplak halde...

Bartın'da mide bulandıran bir cinsel istismar olayı yaşandı. S.K.(61) ve Ö.Ç.(24) aynı köyde yaşadıkları 12 yaşındaki kız çocuğunu kaçırıp, kent merkezindeki bir metruk binada cinsel istismarda bulundu. Yarı çıplak halde jandarma tarafından yakalanan 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber 01-10-23 14:15

Kreş müdürü 3 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı! Anne cinsel organın morardığını fark edince durumu anladı

Taylandlı bir anne Buriram ilindeki kreşe giden 3 yaşındaki kızının okul müdürü tarafından cinsel istismara uğradığını iddia ederek şikayetçi oldu. İsmi açıklanmayan okul müdürü ise emekli maaşını kaybetme korkusuyla davanın düşürülmesini istedi. Soruşturması devam eden olay ülke gündemine yerleşti.

Trend 19-09-23 14:20

FETÖ’den ihraç edilen profesör hakkında şoke eden iddialar: Cinsel istismar, ketamin, hipnoz…

İstanbul'da Adli Tıp Kurumu'nda görevli iken FETÖ üyesi olduğu ortaya çıkan ve görevinden alınan Prof. Dr. Süleyman S. Z.'nin cinsel istismar, ketamin ve hipnoz ekseninde çevirdiği oyunlar duyanları şoke etti. Çocuk psikiyatristliği yapan FETÖ üyesinin soruşturma sonrasında çocukları anestizeye başlattığı öğrenilirken, çocuklara zeka testi yaptırıp ailelerine "sizin çocuklarınız zeki, yurt dışında tanıdıklarım var orada eğitim görsün" diyerek FETÖ'ye üye kazandırmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Haber 16-09-23 11:38

Cinsel istismar şüphelisine mahalleliden dayak!

Samsun'da cinsel istismar şüphelisi mahalleliden dayak yedi. Küçük yaşta çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen şahsa mahalle sakinleri linç girişiminde bulundu. Yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Haber 15-09-23 18:27

Cinsel istismar iddiasıyla darp edilmişti! Hastanede hayatını kaybetti

Ankara'nın Sincan ilçesinde Fatih S. (25), yaşı küçük bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla darp edildi. Çocuğun babası ve eniştesi tarafından dövülen Fatih S., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İşte detaylar...

Haber 12-09-23 16:45

Sahte hocaya kandı hayatının şokunu yaşadı! 'Cinsel ilişkiye girelim, muskanın etkisi artsın' diyerek kandırdı...

İstanbul'daki restoranda çalışan H.S., oğluyla sorunlar yaşarken; büyü bozduğunu söyleyen bir kişinin tuzağına düştü. Kadını söylemleriyle etkileyen ve kendini hoca olarak tanıtan M.A. bir muska hazırlayacağını söyledi. H.S.'yi "Muskanın etkisinin artması için cinsel ilişkiye girmemiz gerekir" diye kandıran adam, cinsel istismarda bulunduğu kadını dolandırarak ortadan kayboldu.

Haber 12-09-23 09:37

Altı yaşındayken evlendirilip yıllarca cinsel istismara uğramıştı! Türkiye'nin konuştuğu olayda mahkemeden flaş karar

H. K. G.'nin 6 yaşındayken evlendirilip uzun süre cinsel istismara uğradığının ortaya çıkması tüm Türkiye'nin gündemine oturmuştu. H. K. G.'nin yaşını büyük göstermek için 2012'de hastaneden alınan sahte raporla ilgili görülen davada yeni gelişme yaşandı. Davanın tek tutuklu sanığının tahliye edilmesine karar verildi.

Haber 11-09-23 16:06

9 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismar! Pis sapığın savunması kendisi kadar iğrenç 'Suç olduğunu bilmiyordum'

Tokat'ta Onur K. (20), babaannesi ve babasıyla yaşayan A.K. adlı kız çocuğuna (9) 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulundu. Tutuklanan Onur K.'nın ifadesinde, "3 yıl önce başlamak kaydıyla ara sıra cinsel içerikli görüntüler izleterek 'Bunlardan yapalım mı' diye soruyordum. Kabul ettiği zamanlarda ilişkiye giriyordum. Kaç kez ilişkiye girdiğimizin sayısını hatırlamıyorum. Suç olduğunu bilmiyordum" dediği öğrenildi. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber 07-09-23 17:08

Kız arkadaşına 2,5 ay kabusu yaşattı! Cinsel istismar, hortum, silah, sıcak su... Dehşet anlarını kaydedip paylaşmış

Bursa'da yaşayan 16 yaşındaki N.G.'nin hayatı, erkek arkadaşı H.H. tarafından kabusa döndü. 22 yaşındaki H.H. tarafından 2,5 ay boyunca işkence edip, cinsel istismara maruz kalan N.G., yaşadığı kabusu anlattı. Erkek arkadaşının kendisine zorla cinsel istismarda bulunduğunu belirten N.G. "Kafama silahın dipçiğiyle vurdu, elimi sıcak suyla yaktı, beni demirlerle dövdü" diye konuştu. Gözaltına alınıp, tutuklanan H.H.'nin söz konusu dehşet anlarını sosyal medyadan paylaştığı ortaya çıktı.

Haber 04-09-23 13:36

İğrenç olay! Bebeğe cinsel tacizde bulunup görüntülerini sosyal medyadaki pedofili gruplarıyla paylaştı... Yetmedi yaptıklarıyla 'övündü'

İngiltere'de 25 yaşındaki öğretim görevlisi, bebeğe cinsel tacizde bulunduktan sonra olayın video ve fotoğraflarını internette pedofili gruplarıyla paylaştı. 24 yıl hapis cezasına çarptırılan sapkın adamın gruplarda bununla 'övündüğü' ortaya çıkarken, bebekleri istismar etmenin başlarına geleni anlatamadıkları için avantajlı olduğunu söylediği görüldü...

Haber 04-09-23 10:47

Kan donduran vahşet: 4 yıl boyunca 2 üvey kızına cinsel istismarda bulundu! Gece uyurken baltayla...

Sultangazi'de kan donduran bir olay yaşandı. İddiaya göre, Suriye uyruklu Ammar K. (48), üvey kızları F.A. (18) ile A.A. (16)'ya yaklaşık 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulundu. Ammar K. çocukları ölümle tehdit etmesine rağmen, F.A. yaşadıklarını erkek kardeşi M.A.'ya (18) anlattı. F.A. ve M.A., gece uyuduğu sırada Ammar K.'ye evdeki baltayla saldırdı. Ağır yaralanan Ammar K. hastaneye kaldırılırken, F.A. ve A.A ise gözaltına alındı. Çocuklar, emniyetteki ifadelerinde her şeyi itiraf etti.

Haber 31-08-23 11:30

Yer İzmir… İğrenç iddianın ardından dövüp, jandarmaya teslim ettiler

İzmir'in Torbalı ilçesinde 13 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen, mahalleli tarafından dövülüp, jandarmaya teslim edilen 45 yaşındaki A.K. tutuklandı.

Haber 29-08-23 13:19

İnşaatta cesedi bulunmuştu... Hayatı tam bir dram çıktı! Uyuşturucu ve cinsel istismar detayı dikkat çekti

Bursa’da Yasemin Cemre İçlikan (17) bir inşaatın içi su dolu olan asansör boşluğunda ölü bulundu. İçlikan’ın ölümüyle ilgili aralarında erkek arkadaşının da olduğu 3 şüpheli gözaltına alındı. Uyuşturucu kullanıp kullanmadığı ve cinsel istismara uğrayıp uğramadığı araştırılan İçlikan’ın kesin ölüm nedeni otopsisinin ardından belli olacak. İçlikan’ın 2 yaşındayken evlat edinildiği, 8 yaşında bunu öğrenince bunalıma girdiği, 12 yaşında sürekli evden kaçmaya başlayınca yurda verildiği ortaya çıktı.

Haber 28-08-23 15:30

Annesi ve sevgilisi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürülmüştü! Türkiye'nin günlerce konuştuğu vahşette yeni gelişme

İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan Eymen Sadık Durak'ın (5) öldürülmesiyle ilgili haklarında ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 38'er yıl hapis cezası verilen cinayet şüphelileri annesi Mine Durak (28) ile sevgilisi Serkan Elçetin (39) hakkında bir dava daha açıldı. Sanıklar hakkında, Eymen'e cinsel istismarda bulundukları anların görüntülerini kayda alarak 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak' suçunu işledikleri gerekçesiyle 10'ar yıla kadar hapis cezası istendi.

Haber 27-08-23 15:45

Önce dövüp soydular, sonra videoya çekip cinsel istismarda bulundular! Kız arkadaşının ailesi dehşeti yaşattı...

Ankara Etimesgut'ta yaşayan Recep Köseli, 4 yıllık kız arkadaşının ailesinden korkunç iddialarla şikayetçi oldu. Adliye çıkışında bir video çekerek sesini duyurmaya çalışan 21 yaşındaki genç, sevgilisinin dayısı ve ağabeyi tarafından dövüldüğünü, soyulduğunu ve video kaydına alınarak cinsel istismarda bulunulduğunu iddia etti. Saldırganların "Bizde namus böyle kapatılır" dediğini belirten Köseli, sesinin duyulmasını istiyor.

Haber 24-08-23 08:05

Konya’da iğrenç olay! Otomobilini kullanması karşılığında cinsel istismar…

Konya’da akıllara durgunluk veren bir cinsel istismar olayı yaşandı. Otomobilini kullanması karşılığında kız kardeşine 2 yıl istismarda bulunduğu iddia edildi. Skandal olayın Seydişehir ilçesinde Kur'an kursuna giden E.B.’nin, bir hafta önce eğitmenine, ağabeyi V.B.'nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlatmasıyla ortaya çıktı.

Haber 22-08-23 11:01

Şanlıurfa'da çocuğa cinsel istismar suçundan 1 şüpheli tutuklandı

Şanlıurfa Valiliği, Bozova ilçesinde, çocuğa cinsel istismar suçundan yabancı uyruklu bir şüphelinin tutuklandığını bildirdi.

Yurthaber 17-08-23 07:26

Şanlıurfa'da Suriyeli fırıncının 9 yaşındaki çocuğa istismar iddiası! Eylem yapan gruba polis müdahale etti

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde Suriyeli bir fırıncının 9 yaşındaki M.K.N. isimli erkek çocuğuna istismarda bulunduğu iddiası ortalığı karıştırdı. İlçede toplanarak yürüyüş yapıp oturma eylemi gerçekleştiren gruba polis tarafından müdahale edildi. 21 yaşındaki şüpheli F.K.'nın ise sevk edildiği adliyede tutuklandığı öğrenildi.

Haber 17-08-23 00:58

Ebru Erdem'e cinsel istismar suçundan hüküm giymişti! Serdar Taş tahliye olduktan sonra cinayet işledi

Bahçelievler'de Serdar Taş, tartıştığı Ferhat Ceylan'ı silahla vurarak öldürdü. Cinayet anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Öte yandan, Serdar Taş'ın daha önce bir rezidansın 9'uncu katından düşerek hayatını kaybeden Ebru Erdem davasında 'Çocuğun cinsel istismarı' suçundan hükümlü olduğu öğrenildi. İşte detaylar...

Haber 14-08-23 17:30

Sokak ortasında iğrenç taciz! Birdenbire kendine çekip... Engelli genci istismar eden adamı tekme tokat dövdüler

Engelli gence sokak ortasında cinsel istismarda bulunan yaşlı adamı gören vatandaşlar kıyameti kopardı. Sosyal medyada akılalmaz görüntüleriyle birlikte çokça konuşulan olay İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde gerçekleşti. Taciziyle mide bulandıran adamın uzun süre darbedildiği anlar da kameralara yansıdı.

Haber 14-08-23 09:39

'Koruma altındaki çocuğa cinsel istismar' iddiası! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan açıklama

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, koruma altına alınan çocuğun cinsel istismara uğradığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Haber 10-08-23 08:31

Muayenede genç kızın cinsel bölgelerine dokunduğu öne sürülmüştü! İğrenç olayda tutuklu doktor konuştu: Cinsel birlikteliğini sordum çünkü...

Muğla'da geçen ay muayene sırasında doktor Ufuk S.'nin (31) tarafından cinsel istismara uğradığını öne süren E. Ç.'nin (17) anlattıkları mide bulandırmış, Ufuk S. tutuklanmıştı. Olay gününü kısmen hatırladığını belirten Ufuk S.'nin ifadesi ortaya çıktı. Ufuk S., E. Ç.'ye cinsel birliktelik yaşayıp yaşamadığını sorduğunu itiraf edip gerekçesini açıkladı. "Çocuğu şimdi görsem hatırlamam" diyen Ufuk S., E. Ç.'nin "Eldivensiz olarak göğsüme, cinsel bölgeme dokundu" sözlerine de yanıt verdi.

Haber 07-08-23 14:44

Muayene odasında iğrenç iddia! Genç kızın anlattıkları mide bulandırdı: 'İç çamaşırımı çıkarmamı istedi, ben çıkarmayınca kendisi çıkardı'

Doktor U. S. (31) tarafından cinsel istismara uğradığı öne sürülen 17 yaşındaki E. Ç.'nin anlattıkları mide bulandırdı. Muğla'nın Menteşe ilçesinde geçtiğimiz ay gerçekleşen olayın ardından E. Ç. korkusundan bir süre şikayetçi bile olamadı. Yaşadıklarını anlatırken ise "Doktor eldivensiz şekilde göğsüme dokundu. İç çamaşırımı çıkarmamı istedi. Tepkisiz kalıp çıkarmayınca kendisi çıkardı" deyip ifadesinde o iğrenç detaylara yer verdi.

Haber 06-08-23 12:38

Her detayı korkunç: Eski sevgilisinin 15 yaşındaki kızını canice katletmişti! Mahkemede her şeyi inkar etti

Kocaeli’de eski sevgilisi Aylin Çetin'in 15 yaşındaki lise öğrencisi kızı Büşra Kabataş’ı, cinsel istismarda bulunduktan sonra 25 yerinden bıçaklayarak öldürüp cesedini yakan sanık Taner Y., ilk kez hakim karşısına çıktı. Genç kızı canice öldüren sanık, mahkemede her şeyi inkar etti. Sanık Taner Y., "Maktulün üzerinde 25 bıçak darbesi varmış. 24’ü bana ait değil. Büşra’yı yakmadım ve cinsel istismarda bulunmadım" dedi. İşte kan donduran vahşetin detayları...

Haber 03-08-23 16:40

Samsun'da cinsel istismar suçundan aranan şüpheli yakalandı

Samsun'un Bafra ilçesinde çocuğa cinsel istismar suçundan hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına alındı.

Yurthaber 28-07-23 09:33

Hayatı kabusa dönüştü! Uygunsuz fotoğraflarını ele geçirdi: 'Beni cinsel ilişkiye zorladı'

İstanbul'da 19 yaşındaki üniversite öğrencisi S.K., 4 yıl önce yaşadığı cinsel istismar için hukuk mücadelesi veriyor. Yaşadıklarını anlatan S.K., "Hemen her gün intihar etmeyi canıma kıymayı düşündüm. Mahkeme süreci başladı. Daha sonra bana şikayetinde geç kaldın deyip resmen onu akladılar. Şimdi o hayatına devam ediyor" dedi.

Haber 25-07-23 07:44

İzmir'de üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen sanığa 15 yıl hapis

İzmir'de üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan sanık, 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 19-07-23 11:51

Arkadaşının 14 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan adama 'iyi hal' indirimi! Kendi minibüsünde suçüstü yakalanmıştı

Zonguldak'ta 39 yaşındaki Barış K., arkadaşının 14 yaşındaki kızı S.K.'ye kendine ait minibüste cinsel istismarda bulunmaktan yargılandı. Olay günü Barış K. suçüstü yakalanıp gözaltına alınmış, S. K.'nin giydiği iç çamaşırda Barış K.'ye ait spermler bulunmuştu. Davanın karar duruşmasında Barış K. "lehine olan delillerin gözetilmesini" talep etti, suçlamayı reddedip beraatini istedi. Mahkeme heyetinin Barış K. hakkında verdiği karar dikkat çekti.

Haber 19-07-23 10:46

Kendini polis olarak tanıttı, kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu! 'Seni burada öldürürüm, kimse bulamaz'

İzmit’te Mehmet B. (26), kendini sivil polis olarak tanıtıp 16 yaşındaki kız çocuğu R.M.D.'ye cinsel istismarda bulundu. Mehmet B., ‘Çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ‘Cebir ve tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından 26 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. İddianamede, R.M.B.'nin sanıktan kurtulmaya çalışması üzerine, Mehmet B.’nin mağdur kız çocuğunu, “Seni burada öldürürüm. Seni kimse bulamaz” diye tehdit ettiği, ardından da cinsel istismarda bulunduğu belirtildi.

Haber 11-07-23 19:59

Kendi kızıyla oynamaya gelen 11 yaşındaki komşu kızını taciz etti! Mahkemede ilginç savunma... Babam yanağından makas alırdı

Ankara'da 52 yaşındaki A. T. iddiaya göre komşusunun 11 yaşındaki kızı E. S. Ş.'ye defalarca cinsel istismarda bulundu. İddianameye göre; eylemlerinin ardında A. T. küçük kızı "Bağırırsan seni öldürürüm" diyerek tehdit etti. A. T. ise ifadesinde "hiçbir şekilde temasta bulunmadığını" savunurken "Erkek çocuklarla oyun oynayacakları zaman 'Annenin yanına git sana eşofman giydirsin' demişliğim bile var" diye konuştu.

Haber 11-07-23 15:18

Tuzla'da kaybolan genç kız Gebze'de bulundu! Dikkat çeken cinsel istismar detayı: '4 gün boyunca 3 kişiyle...'

Tuzla'da 2 Temmuz'da kaybolan zihinsel engelli 18 yaşındaki Elif Zehra İ. Gebze'de bulundu. Genç kızın kaybolmasına ilişkin yürütülen soruşturmada 8 kişi gözaltına alındı. Cinsel istismar iddiaları ise savcılık tarafından geniş çaplı yürütülen soruşturma kapsamında araştırılıyor. 5 gündür kızını arayan anne Gülten Bozkızıl, kızının üzerinde sigara söndürüldüğünü, vücudunda çizikler olduğunu ve üzerine kapı kilitli halde 4 gün boyunca 3 kişiyle bulunduğu evde yaşadığını anlattı. İşte detaylar...

Haber 07-07-23 17:32

Antalya'da 27 çocuğa cinsel istismar! Mahkeme hiçbirine acımadı: Okul müdürü, 2 müdür yardımcısı, öğretmen ve ilçe milli eğitim müdürüne...

Antalya'da bir ilkokulda iğrenç bir olay yaşanmış ve 27 öğrenci öğretmenlerinin cinsel istismarına maruz kalmıştı. Cinsel istismarla ilgili görülen davada öğretmen 636 yıl hapis cezası alırken, okulun müdürü, 2 müdür yardımcısı, öğretmen ve ilçe milli eğitim müdürüne yaşananları bildirmediği gerekçesiyle 10'ar ay hapis cezası verildi.

Haber 04-07-23 14:40

Çocuğa cinsel istismar suçundan aranıyordu! Arabasında 6 çocukla birden yakalandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

41 yaşındaki Jeremy Guthrie isimli bir adam, 12 yaşındaki bir kız çocuğunu istismar etme suçundan polis tarafından aranıyordu. New Mexico otoyolunda şüpheli bir şekilde araç kullandığı için trafik polisler tarafından yakalanan Guthrie’nin aracında 6 çocukla birlikte olduğu ortaya çıktı. Guthrie, çocukların arkadaşı olduğunu söyleyerek kendisini savundu.

Trend 04-07-23 08:44

Hamile olduğu hastanede ortaya çıktı, ertesi gün doğum yaptı! Muğla'da iğrenç olay: 14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunan adamın cezası kesinleşti

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yurtta kalan Y.S.A. (17) adındaki kız, 2020'de intihar girişiminde bulundu. Ardından çocuk destek birimine sevk edilen Y.S.A. ekim ayında rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı, hastanedeyken 38 haftalık hamile olduğu belirlendi ve ertesi gün doğum yaptı. Bunun üzerine kafe çalışanı Selçuk Çatalcam'ın (37) Y.S.A.'ya 14 yaşındayken cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Mahkemede Y.S.A.'nın yaşını bilmediğini savunan Çatalcam hakkında Yargıtay'dan yeni karar geldi.

Haber 01-07-23 16:43

Suriyeli kız çocuğuna şeker alma bahanesiyle taciz iddiası! 'Art niyetli değildim' dedi, tutuklandı... O anlar kameraya yansıdı

Şanlıurfa'da H. Ç. adlı 60 yaşındaki kahve işletmecisi, iddiaya göre Suriye uyruklu 3 yaşındaki kız çocuğuna şeker alma bahanesiyle cinsel istismarda bulundu. O anlar cep telefonu kamerasına da yansıdı. Tepki çeken görüntüler sonrası gözaltına H. Ç. cinsel istismar suçlamasını reddetti. Siverek Kaymakamlığı, adamın tutuklandığını açıkladı.

Haber 26-06-23 16:39

Liseli kız intihar girişiminde bulundu, anlattıkları dehşete düşürdü! Cinsel istismar, tehdit, şantaj... Tam 1 yıldır sürüyormuş

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 17 yaşındaki Ş.İ. adlı liseli genç kız, cumartesi günü Malabadi Köprüsü’nden atlayarak intihar girişiminde bulundu. Çevredekiler tarafından kurtarılan Ş.İ., ifadesinde 1 yıldır liseden arkadaşının cinsel istismar, tehdit ve şantajına maruz kaldığını iddia etti. Genç kızın ifadesi üzerine, şüpheli Faysal A.(19) gözaltına alındı. Suçlamaları reddeden Faysal A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. İşte detaylar...

Haber 19-06-23 13:13

6 yaşındaki çocuğa istismar davası! Ortaya çıkan fotoğraflar Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı, karar bekleniyor

6 yaşındaki çocuğun evlendirildiği iddiası Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Hiranur Vakfı'nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel'in 6 yaşında kızı H.K.G.'yi 29 yaşındaki Kadir İstekli ile dini nikâhla evlendirdiği ve H.K.G'nin cinsel istismara maruz kaldığı iddiaları sonrası açılan davada bugün karar bekleniyor

Haber 05-06-23 07:55

'MİT'e alacağız' yalanıyla liseli kıza cinsel istismar! 2 okul müdürü memuriyetten ihraç edildi

Konya'da lise öğrencisi G.A.'nın (17), 'Seni Milli İstihbarat Teşkilatı'na (MİT) memur olarak alacağız' diyerek kandırılıp, elektrik ustası A.M.'nin (35) cinsel istismarına uğramasına ilişkin davada yeni bir gelişme yaşandı. Olayla ilgili tutuklanan okul müdürleri H.A. (57) ile A.S.K.'nin (48), Milli Eğitim Bakanlığı'nın yürüttüğü idari soruşturma kapsamında memurluktan ihraç edildiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Haber 02-06-23 09:50

'MİT'e alacağız' yalanıyla kandırdığı liseli kıza günlerce cinsel istismarda bulunmuştu! Mahkemede kendini bakın nasıl savundu

Konya'da elektrik ustası Ahmet M. (35), 'Seni Milli İstihbarat Teşkilatı'na memur olarak alacağız' yalanıyla kandırılan lise öğrencisi G.A.’ya (17) günlerce cinsel istismarda bulundu. Sanık Ahmet M., duruşmadaki savunmasında, ''Benim MİT veya başka bir istihbarat kuruluşuyla bağlantım yoktur. Kendimi istihbaratçı olarak tanıtmadım” dedi. Aynı davada yargılanan okul müdürleri Harun A. (57) ile Asuman S.K. (48) ise Ahmet M.'nin kendisini MİT elemanı olarak tanıttığını öne sürdü. İşte detaylar...

Haber 01-06-23 12:59

Film izleme bahanesiyle çağırmış! Yeğenine cinsel istismarda bulunan dayı hakkında mahkemeden dikkat çeken karar... Oğlunun mahkemede söyledikleri mide bulandırdı

İzmir'de 13 yaşındaki yeğeni Ö. Ç. ile aynı apartmanda oturan İ. A. (47), yeğenini film izleme bahanesiyle defalarca cinsel istismara maruz bıraktı. Bununla da yetinmeyen dayı İ. A., küçük çocuğu 'Başkasına anlatırsan annene zarar veririm' şeklinde tehdit etti. Bu iğrenç iddiaların geçtiği olay sonrası İ. A.'nın 24 yaşındaki oğlu mahkemede verdiği ifadede babasının kendilerine de cinsel içerikli filmler seyrettirdiğini söyledi. İ. A. hakkında istenen ceza belli oldu.

Haber 31-05-23 10:11

Yer Hatay! Güvenlik kameraları yakaladı: Sokak köpeğine cinsel istismarda bulunan şüpheli gözaltına alındı

Hatay İskenderun’da güvenlik kamerasına takılan sokak köpeğine cinsel istismar görüntüleri üzerinde polis ekipleri harekete geçti. Şüpheli şahıs il emniyet müdürlüğünce gözaltına aldındı. O görüntüler ise sosyal medyada büyük tepki topladı.

Haber 27-05-23 12:28

Ekip otosundan atladığı iddia edilen cinsel istismar şüphelisi öldü! 2 polis ve 1 bekçi tutuklandı…

Zonguldak’ta yaşandığı iddia edilen ve kamuoyunda infiale yol açan 2 yaşındaki bebeğe cinsel istismar olayında çok çarpıcı gelişmeler yaşandı. Olayla ilgili İstanbul’da yakalanan 2 şüphelinin, soruşturmanın sürdüğü Çaycuma ilçesine götürülürken Kocaeli'nin Derince ilçesinde ekip otosundan atladığı öne sürüldü. Şüphelilerden Metin Sucu hayatını kaybederken A.G. ise yaralandı. 2 polis ve 1 mahalle bekçisi tutuklandı.

Haber 27-05-23 12:15

Zonguldak'ta 23 sanıklı fuhuş çetesi davasında karar

Zonguldak'ta, iki çocuğun fuhşa teşvik edildiği, aracılık ve çocuğun cinsel istismarı suçlarının işlendiği gerekçesiyle haklarında dava açılan 12'si tutuklu 23 sanığa, 12 yıl ile 34 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi.

Yurthaber 26-05-23 15:43

Şanlıurfa'da iğrenç olay! Mahalle ayağa kalktı, 3 yaşındaki çocuğu şeker alma bahanesiyle...

Şanlıurfa'da iğrenç bir olay yaşandı. Bir kişi, sokakta tek başına oynayan 3 yaşındaki çocuğu şeker alma ve para verme bahanesiyle kandırıp metruk bir eve götürdü. Küçük kıza metruk evde cinsel istismar girişiminde bulunan adamı, vatandaşlar fark etti. Mahalleyi ayağa kaldıran olayda adam, vatandaşlar tarafından feci şekilde darp edildi. Sabıkası bulunduğu ortaya çıkan adam, yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

Haber 26-05-23 13:43

Hastanede mide bulandıran olay: Yoğun bakımdaki kanser hastası kadına cinsel istismarda bulundu!

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde mide bulandıran bir olay gerçekleşti. Yoğun bakım ünitesinde kanser tedavisi gören 61 yaşındaki kadın hastaya, hastanede görevli bir erkek hemşire cinsel istismarda bulundu. Yoğun bakımda cinsel istismara uğradığı iddia edilen talihsiz kadın hastanede hayatını kaybederken hemşire ise tutuklandı. İşte dehşete düşüren haberin detayları...

Haber 25-05-23 17:50

Her satırı korkunç... 11 yaşındaki kız çocuğunu okul çıkışı kaçırıp cinsel istismarda bulundu! Özel oda yaptırıp notlar yazmış

Bağcılar'da dehşete düşüren bir cinsel istismar olayı yaşandı. İddiaya göre M.Ş., su sattığı ailenin 11 yaşındaki kızları M.Y.’yi okul çıkışında kaçırarak iş yerinde istismarda bulundu. Polis, M.Ş.'nin ev ve işyeri adreslerine eş zamanlı baskın düzenledi. Küçük kız, M.Ş.'nin iş yerinde ses yalıtımı yapılmış özel bir bölmede bulundu. Şüphelinin M.Y.’yi korkutmak için bölmenin duvarlarına astığı A4 kağıtlarına, sessiz olması gerektiği yoksa kendisini öldüreceğini yazdığı kaydedildi. İşte detaylar!

Haber 25-05-23 15:12

Zonguldak'ta cinsel istismara uğrayan ve darbedilen çocuğun ölümüne ilişkin 4 zanlı tutuklandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde cinsel istismara uğrayan ve darbedilen 2 yaşındaki çocuğun yaşamını yitirmesine ilişkin gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.

Yurthaber 22-05-23 13:26

Her satırı iğrenç! Cinsel istismara uğrayan 2 yaşındaki bebek, hayatını kaybetti

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde duyanların kanını donduran bir cinsel istismar olayı yaşandı. F.S. (25), evde yalnız kaldıkları sırada 2 yaşındaki N.N.Ö.'ye cinsel istismarda bulundu. Kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veren bebekten acı haber geldi. N.N.Ö., tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederken, F.S. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anne M.Ö. ile olayla bağlantısı olduğu öne sürülen M.G.'nin emniyetteki sorgusu sürüyor. İşte olayın detayları...

Haber 21-05-23 13:35

Her satırı mide bulandırıcı! Cinsel istismara uğrayan 2 yaşındaki çocuk yaşam mücadelesi veriyor

Zonguldak'ta yaşanan iğrenç olay her satırıyla kan dondurdu! Anne M.Ö. markete giderken 2 yaşındaki çocuğunu geceyi birlikte geçirdiği 25 yaşındaki F.S.'ye emanet etti. Video izleyen 2 yaşındaki kız F.S. tarafından istismar edildi. Baygınlık geçiren talihsiz çocuk hastaneye kaldırıldı ve doktor raporundan sonra tüm gerçek ortaya çıktı. Yaşam mücadelesi veren bebek koruma altına alındı.

Haber 20-05-23 20:25