Cinsel Istismar Haberleri Ve Son Dakika Cinsel Istismar Haberleri

Cinsel Istismar Haberleri Ve Son Dakika Cinsel Istismar Haberleri

Kişinin kötü niyetli diğer kişiler tarafından cinsel yönden suistimal edilmesi ve kendi rızası olmadan başkalarının cinsel yönelimlerinde hedef olarak kullanılması durumuna cinsel istismar denir.

Yaş, cinsiyet, sosyal sınıf, meslek farketmeksizin her kişinin uğrayabilme ihtimalinin olduğu cinsel istismara; çoğunlukla kadın ve çocukların maruz kaldığı bilinmektedir.

Söz, davranış ve dokunma ile gerçekleştirilebilir.

Farklı toplumlarda farklı şekilde değerlendirilmesinin yanı sıra genel anlamda bir suç olarak değerlendirildiği gerçeği her toplumda kaçınılmazdır.

Çocuk cinsel istismarı ise 18 yaş altı çocuğun yetişkin biri tarafından cinsel yönden doyum için kullanılması olarak tanımlanır.

0-6 yaş grubu kız çocukları, zihinsel geriliğe sahip olan çocuklar, üvey baba ve anne ile yaşayanlar, dinlenilmediği bir aile ortamında bulunan çocuklar gibi gruplar risk gruplarındadır.

Cinsel Istismar Haberleri

'Soyup çıplak fotoğraflarımı çekti...' Birlikte 'swinger' partilerine katıldığı kadının kızına istismar! O muhtar için 25 yıl hapis istemi

Konya'da birlikte yaşadığı ve 'swinger' partilerine katıldığı M.A. (48) adlı kadının kızı S.A.'ya (17) 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunup, cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını telefonuna kaydeden mahalle muhtarı M.M. (54) ile kayıtları yaptığı öne sürülen anne M.A.'nın yargılandığı davada savcı mütalaasını verdi. Savcı, M.M. ve M.A. için 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak’ ve ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçlarından 25’er yıla kadar hapis cezası talep etti.

Haber

16 yaşındaki genç kıza 4 kişi tarafından cinsel istismar! Erkek kıyafeti giydirip evine gönderdiler

Bursa’da 16 yaşındaki E.T. isimli genç kız, sosyal medyada tanıştığı bir kişi ile arkadaşlarının cinsel istismarına maruz kaldı. Uyumak için girdiği odada, cinsel istismara uğrayan genç kız, mahallede tanınmaması için erkek kıyafeti giydirilip evine gönderildi. Şikayet sonrası yakalanıp, tutuklanan 4 sanığın yargılandığı davada mütalaa veren savcı, çocuğun cinsel istismarı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak suçlarından 20’şer yıla kadar hapis cezası istedi.

Haber

Bodrum'da sapık tekne kaptanı tutuklandı! Eğlenceden sonra kızının arkadaşına cinsel istismarda bulundu

Bodrum'da tekne kaptanı Ömer Deniz K. (39) hakkındaki iddia mide bulandırdı. Kaptanın kızının arkadaşına cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü. İddiayı reddeden kaptan tutuklandı.

Haber

Çocuğuna cinsel istismar iddiasıyla konuşuluyordu! Doktor Ender Saraç hakkında karar verildi, son sözü bu oldu

Benan Saraç'tan olan 13 yaşındaki oğlu M.S.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gündeme gelen doktor Ender Saraç 12 yıldan 22 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyordu. Dava karara bağlandı. Son sözleri sorulan Ender Saraç'ın söyledikleri dikkat çekti.

Magazin

Cinsel Istismar

Cinsel Istismar Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Cinsel Istismar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Kayseri'deki olaylara vatandaşları kamyonetle taşıyan şüpheli yakalandı

Kayseri'de Suriye uyruklu küçük yaştaki çocuğa Suriyeli bir kişinin cinsel istismarda bulunduğu iddiası sonrası çıkan olaylara vatandaşları kamyonetle taşıyan şüpheli gözaltına alındı.

Yurthaber

Otizmli kız çocuğuna TIR içinde 4 gün boyunca cinsel istismar! Savunması 'pes' dedirtti: 'Beni üstüne çekti...'

Kocaeli’de TIR şoförü Mahmut C., 15 yaşındaki otizmli kız çocuğu E.Z.İ.'ye TIR içinde 4 gün boyunca cinsel istismarda bulundu. 37 yıl 9 ay hapis cezası verilen sanık, kararın istinaf mahkemesi tarafından bozulması üzerine yeniden hakim karşısına çıktı. Sanık savunmasında, "E.Z.İ’yi zorla alıkoymadım. Kız benimle 4 gün değil bir gün birlikte oldu. Kendi rızasıyla benimle birlikte kaldı. Engelli olduğunu hiç anlamadım. E.Z.İ. 18 yaşından büyük olduğunu söyleyerek beni üstüne çekti" dedi.

Haber

Çocuk istismarcısını hem tahliye etti, hem nasihat verdi! 'Küçük kızlardan uzak dur'

Zonguldak’ta İ.A. (14) isimli kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 13 yıl 4 ay hapis cezası alan Uğur A.’nın (25) dosyasını Yargıtay, Anıl C.A.’nın da aynı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı dava ile birleştirilmesini isteyerek bozdu. Yeniden hakim karşısına çıkan Uğur A., 1 yıldır tutuklulukta geçirdiği süre göz önüne alınarak tahliye edildi. Mahkeme başkanı cinsel istismar sanığına, 'küçük kızlardan uzak dur' nasihatinde bulundu. İşte detaylar...

Haber

Her satırı iğrenç! Oyun oynamaya gitti, cinsel istismara uğradı

Sutangazi'de, arkadaşıyla oyun oynamak için komşularının kapısını çalan Z.K. (17), iddiaya göre kız arkadaşının babası İ.G. (33) tarafından cinsel istismara uğradı. Annenin şüphesi üzerine ortaya çıkan istismarın ardından İ.G. gözaltına alındı. Tepkiler üzerine İ.G.'nin yaşadığı daire tahliye edildi. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber

Depremzede kız çocuğuna kuaförden iğrenç istismar! Yaşananları anlattığı video Türkiye'yi sarstı, bakanlıktan karara itiraz geldi

Hatay'da depremzede kız çocuğunun cinsel istismara uğradığını öne sürdüğü ve video çekerek yardım istediği video geniş yankı uyandırdı. 17 yaşındaki G.S., depremden sonra çalışmaya başladığı kuaförün sahibinin cinsel istismarda bulunduğunu, kimseye söylememesi için tehditler yağdırdığını ifade etmişti. Kuaför sahibi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Bakanlık devreye girdi, bu karara itiraz edildi.

Haber

'Dayanamıyorum artık' Hatay'da yaşayan 17 yaşındaki depremzede kız çocuğu uğradığı cinsel istismarı anlattı 'Sesimi duyun istiyorum'

Hatay'da yaşadığını ve depremde enkaz altında kaldığını söyleyen 17 yaşındaki bir kız çocuğu, çalıştığı kuaförün sahibi tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladığı bir video çekti. "Sesimi duyun istiyorum" diyerek yardım isteyen kız çocuğu, şikayette bulunduğunu ancak adamın hala dışarıda dolaştığını, kendisinin ise 1 aydır eve kapandığını anlattı.

Haber

İğrenç olay! 17 yaşındaki engelli çocuğa cinsel istismarda bulundu: O iş yeri sahibi yakalandı

Esenler'deki bir giyim mağazasında 40 gündür çalışmakta olan yüzde 40 engelli 17 yaşındaki çocuk, ailesine patronunun cinsel istismarına maruz kaldığını söyledi. Harekete geçen ekipler patron A.K'yi Başakşehir'de yakalayıp adliyeye sevk etti.

Haber

'Cinsel istismar' iddiasıyla yargılanmıştı! Ender Saraç'ın oğlu ifade verdi: 'Artık korkuyordum, bazı yerlere sopalar saklıyordum'

Doktor Ender Saraç'ın boşanma aşamasında olduğu Benan Saraç'tan olan 13 yaşındaki oğlu M.S ilk kez duruşmada ifade verdi. M.S'nin ifadesinde "artık korkuyordum, evdeki bazı yerlere sopalar saklıyordum." dedi.

Magazin

Özel okulda öğrencilere skandal cinsel istismar iddiası! İranlı öğretmen gözaltına alındı

İstanbul, Çekmeköy'deki özel bir okulda yaşanan taciz skandalı ile ilgili detaylar dehşete düşürürken İranlı öğretmenle alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen yabancı uyruklu öğretmen gözaltına alındı. Okul hakkında da "suçu bildirmeme" ve "kaçak işçi çalıştırma" suçlarından işlem başlatıldığı öğrenildi.

Haber

12 yaşındaki kız çocuğuna istismar davasındaki karara isyan ettiler: 'Adalet tecelli etmedi'

Ordu'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar davasında 11 şüpheli gözaltına alınmıştı. 2 yıl süren mahkeme sonucunda tutuklanan sanıkların tümü bugün beraat etti. Beraat kararına tepki gösteren aile, kızlarının psikolojik tedavi gördüğünü söyledi.

Haber

'Dini önder' olduğunu iddia etti: 13 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundu!

Ankara'da kendisini 'dini önder' olarak niteleyen ve güzellik merkezi sahibi olduğu öğrenilen 52 yaşındaki C.U.'nun 3 yıl önce 13 yaşındaki R.A.'ya cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. R.A., yaşadığı olayı 2 yıl boyunca korktuğu için sakladığı ortaya çıktı. R.A., sonunda ağabeyine yaşanan iğrenç olayı anlattıktan sonra soruşturma başlatıldı fakat kovuşturmaya yer olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı alındı.

Haber

Amcadan 13 yaşındaki yeğenine cinsel istismar! Her satırı iğrenç: Üzerindeki ağırlığı hissedip uyandı...

Ankara'da Yusuf A. (45), ağabeyi ve yengesi evde bulunmadığı sırada odasında uyuyan 13 yaşındaki yeğeni T.A.'ya cinsel istismarda bulundu. Tutuklu yargılanan Yusuf A.'ya, eylemi basit cinsel istismar suçunu oluşturduğu gerekçesiyle 6 yıl hapis cezası verilirken, takdir indirimi yapılmadı.

Haber

Öğretmenden öğrencisine cinsel istismar! Mesajları mide bulandırdı: 'Dudaklarını ben öpeyim, karıcığım olmalısın...'

Konya'da mide bulandıran bir taciz ve cinsel istismar olayı yaşandı. Bir lisede görevli coğrafya öğretmeni M.K. (55), öğrencisi S.D.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı. M.K.'nın S.D.'yi öpmeye çalıştığı, cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ve okulda cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. M.K.'nın S.D.'ye gönderdiği mesajlarda, 'Dudaklarını ben öpeyim, karıcığım olmalısın' gibi cümleler kullandığı görüldü. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber

Yargıtay, 2 çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanan sanığa verilen cezayı yetersiz buldu

Denizli'de oyun oynama bahanesiyle evine çağırdığı 4 yaşlarındaki 2 çocuğa cinsel istismar uyguladığı suçlamasıyla yargılanan ve 22 yıl 6 ay hapis cezası alan sanığın, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan da cezalandırılması istendi.

Yurthaber

Zonguldak'ta çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen sanığa 48 yıl 3 ay hapis talebi

Zonguldak'ta 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen kuaför dükkanı sahibinin 48 yıl 3 aya kadar hapsi istendi.

Yurthaber

Sapık babadan engelli kızına 4 yıl boyunca cinsel istismar! Gizli kamera görüntüleri ele verdi

Ankara'da Satılmış B., fiziksel engelli kızı Gizem B.'ye (18) 11 yaşından itibaren 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulundu. Satılmış B.'nin 18 yıl hapis istemiyle yargılandığı davada, kızını görüntülemek için banyo ve tuvalete yerleştirdiği gizli kameraya yansıyan görüntüsü delil oldu. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber

Mahkemede 'ölçülemez acı ve ıstırap' ifadeleri yer aldı! Çocuklara cinsel istismarda bulunan çiftin cezası kesinleşti

Birleşik Krallık'ın Merseyside bölgesinde yaşayan 31 yaşındaki Scott Geraghty ve 26 yaşındaki sevgilisi Chloe Dixon, 2020 yılına kadar uzanan bir suç geçmişine sahip. Mahkemede 'ölçülemez acı ve ıstırap' ifadelerinin yer aldığı suç dosyasında ikili kurbanlarının durumu polise bildirmesinden sonra 22 suçtan suçlu bulundu.

Trend

Öğretmen ve öğrencisinin uygunsuz ilişkisini 'aşk mektupları' ele verdi! Yatak odasının çekmecesinden çıktı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaletindeki bir lisede atletizm antrenörlüğü yapan 23 yaşındkai Alyssa Todd ve ismi açıklanmayan 15 yaşındaki bir öğrencisinin uygunsuz ilişki yaşadığı iddia edildi. Todd'un eşinin yatak odasının çekmecesinde aşk mektuplarını bulması üzerine yasak ilişkinin detayları ortaya çıktı.

Trend

İmamdan cinsel istismar... 9 yaşındayken başladı, 11 yıl boyunca her hafta devam etti! Videoya çekip tehdit etmiş

Adana’nın Kozan ilçesinde cami imamı M.A., camiye kursa gelen Ç.K.'nin (22), 9 yaşından beri 11 yıl boyunca kendisine her hafta cinsel istismarda bulunduğu iddiası üzerine tutuklandı. Ç.K., imamın istismar sırasında cep telefonu ile görüntüsünü çektiğini, kendisini rezil etmekle tehdit ettiğini bu yüzden korkup kimseye bir şey anlatamadığını ileri sürdü. İşte detaylar...

Haber

TikTok'ta kız çocuklarına istismarda bulunduğu iddia edilmişti! Emekli Uzman Çavuşun ifadesi ortaya çıktı, serbest bırakıldı

Sosyal medya platformu TikTok'ta canlı yayın yapan, bir kişinin yaşları 8 ile 13 arasında değişen kız çocuklarıyla gece saatlerinde sohbetler yaptığı ortaya çıktı. Binlerce çocuk takipçisi bulunan şahsın, +18 videolar da paylaştığı iddia edildi. Yapılan şikayetler sonrası gözaltına alınan kişinin emekli Uzman Çavuş olduğu ortaya çıktı. Emniyetteki ifadesinde M.A. iddiaları kabul etmeyerek "Çocukları taciz etmedim" derken adli kontrolle serbest bırakıldı.

Haber

Cinsel istismarcı sucunun gizli odadaki notları ortaya çıktı! 'Sözümü dinlemezsen çok acı veririm'

Bağcılar'daki mahalle sucusunun yıllarca çocuklara tecavüz ettiği haberi Türkiye'nin gündemine oturdu. Bağcılar’da 2019 ve 2023 yılları arasında 4 çocuğa cinsel istismarda bulunan Metin Ş. hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı. İddianamede, beyanlarına yer verilen çocuklar istismara uğrarken videolarının çekildiğini ve bu görüntülerin Metin Ş. tarafından kendilerine zorla izletildiğini anlattı. İşte detaylar...

Haber

Kayseri'de cinsel istismar iddiasıyla yargılanan sanığa 58 yıl hapis cezası

Kayseri'de cinsel istismar iddiasıyla yargılanan sanık, 58 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber

Sapık sucu tarafından 10 yıl boyunca tecavüz edilen çocuğun annesi konuştu! 'Öyle bir şeytanmış ki...'

Bağcılar’da 60 yaşındaki sucu Metin Şenay, süngerle kaplayarak ses izolasyonu sağladığı dükkânındaki bir odada çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ve tecavüz anlarını kayıt altına aldığı gerekçesiyle tutuklandı. Şenay’ın 10 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu R.Ş., "Cinsel ilişki sırasında video çekiyordu. Felç geçirene kadar bu devam etti" dedi. R.Ş.'nin annesi S.Ş. ise, “Ben hiç görmedim. Sucumuzdu, gidip geliyordu. Öyle bir şeytanmış ki, hiç kimseye yüzünü göstermemiş" dedi.

Haber

İstanbul'da sucu vahşeti! Çocuklara yıllarca cinsel istismarda bulunup videoya kaydetmiş... Süngerle kaplı odada her yer kan içindeydi

Bağcılar'daki mahalle sucusunun yıllarca çocuklara tecavüz ettiği ortaya çıktı. Çığlıkların duyulmaması için süngerli oda hazırlayan sucu, alıkoyduğu çocuklara dehşeti yaşattı. Yapılan baskında çok sayıda çocuğun görüntüsü ele geçirilirken, bir çocuğa ise felç geçirene kadar istismar ettiği belirlendi. Başka mağdurların da olabileceğini belirten savcılık, bazı şifreli dijitallerin ise çözülmeye çalışıldığını açıkladı. Her tarafı kanla kaplı oda detayı ise dehşete düşürdü.

Haber

Çocuğun cinsel organını ısırarak koparmıştı! Mahkemede şoke eden sözler: 'Sünnet oldunuz mu?'

Ankara'da görme engelli Evren Demirci (43), sokakta oynayan 4 çocuğu yardım etmeleri bahanesiyle evinin bodrumuna indirip cinsel istismar girişiminde bulunup birinin cinsel organını ısırarak kopardı. 111 yıla kadar hapisle yargılanan Demirci hakim karşısına çıktı. Demirci’nin cinsel organını kopardığı H.H.A. (9), “Adam bizi, bodruma bir yere götürdü. Işıkları açtırdı ve 'Sünnet oldunuz mu' dedi. Sonra 'Sen içeride dur, onlar çıksın' dedi bana. Arkadaşlarım dışarı çıktı. Bana zarar verdi" dedi.

Haber

Babasından öz kızına cinsel istismar ve fuhuş zorlaması! 'Başka erkeklerin yanına götürüp, cinsel ilişki yaşamamı istiyordu'

Ankara'da kızı Z.N.İ.'ye (18) cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla hakkında dava açılan Ergün İ. (48) ile oğlu S.A.İ. (23) hakim karşısına çıktı. Z.N.İ., babasının kendisine 10 yaşından itibaren cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Daha önce kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ettiği ağabeyinin ise suçsuz olduğunu söyledi. Z.N.İ. ifadesinde, "Babam yanına götürdüğü kişilerle benim cinsel ilişkiye girmem için beni zorluyordu. İlişki yaşadıktan sonra babam para da alırdı" dedi.

Haber

Kocaeli'de iğrenç olay! 6 yaşındaki çocuktan cinsel istismar sanığına sözler: 'Ona tokat atın'

Kocaeli'de 5 yaşındaki kız çocuğunu "Sana dondurma vereceğim" diyerek evine çağırdığı ve cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen sanık ilk kez hakim karşısına çıktı. Sanık, "Kafamın içinde bir şeyler var" diyerek suçlamayı kabul etmedi, mağdur kız çocuğu ise olayın defalarca yaşandığını, sanığın da kimseye bir şey söylememesi için kendisini tembihlediğini ve para verdiğini söyledi. Kız çocuğu "Şikayetçi misin?" sorusuna ise "Ona tokat atın" cevabını verdi.

Haber

Mersin'de öğrencilere cinsel istismar iddiası! Okulun müdür yardımcısı tutuklandı

Mersin'in Toroslar ilçesinde, 6 ortaokul öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan okulun müdür yardımcısı tutuklandı.

Haber

Türkiye'yi yasa boğmuştu! Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili davada karar

Mersin'de kaybolduktan 9 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüne ilişkin 1'i tutuklu 4 yakınının istinaf mahkemesinde yargılandığı davada karar açıklandı. Tutuklu büyükbaba hakkında gelinine yönelik "nitelikli cinsel saldırı" suçundan verilen 28 yıl mahkumiyet hükmü hukuka uygun bulundu. Büyükbabaya "sarkıntılık suretiyle çocuğun cinsel istismarı" suçundan verilen 5 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasının ise, 17 yıl 12 aya yükseltilmesine hükmedildi. İşte detaylar...

Haber

Eve gelen sağlık ekipleri fark etti... 3 yaşındaki çocuğa cinsel istismar ve eziyet! Cezası belli oldu

Ankara'da Yaşar Can Ü., dini nikahla birlikte yaşadığı Keziban Ç.'nin 3 yaşındaki kızı H.Ç.'ye cinsel istismarda bulundu ve vücudunda sigara söndürdü. Eve gelen sağlık ekiplerinin dikkatiyle ortaya çıkan olayda tutuklu yargılanan Yaşar Can Ü., 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 27 yıl, 'çocuğa karşı eziyet' suçundan da 8 yıl olmak üzere toplam 35 yıl hapse çarptırıldı. İşte detaylar...

Haber

Babasından öz kızına 13 yıl boyunca cinsel istismar! Sözleri kan dondurdu: 'Gözümüz aydın kızımız ölmüş'

Ümraniye'de babası tarafından cinsel istismara maruz kalan ve intihar eden Sinem Nur Ercan Taştan davasında karar açıklandı. Öz kızına 13 yıl boyunca cinsel istismarda bulunan baba Turan Ercan, 28 yıl hapis cezasıyla cezalandırıldı. Sinem Nur Ercan Taştan’ın annesi, "Beni ve kızımı tehdit etti. Darp etti. Kızım anne dayanamıyorum canıma kıyacağım demesi kulaklarımdan çıkmıyor. Bana gözümüz aydın Yasemin kızımız ölmüş dedi. Anne olarak içim acıyor" dedi. İşte detaylar...

Haber

Gizlice görüntülerini çekmiş! İnternetten tanışıp kandırdığı çocuklara cinsel istismar ve şantaj

Adana’nın Feke ilçesinde, internet üzerinden tanıştığı çocuklara cinsel istismarda bulunurken gizli görüntülerini çekip, daha sonra tehdit ederek şantaj yaptığı öne sürülen şüpheli, sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber

Öğretmenden 2 öğrenciye cinsel istismar! Mesajları ortaya çıktı: 'Keşke aynı yaşta olsak...'

Ankara'da öğretmen Ş.D. (26), görev yaptığı okulda farklı tarihte öğrencileri E.S.K. (17) ve M.Y.T.'ye (17) cinsel istismarda bulundu. Hakkında 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Ş.D.'nin, öğrencisi E.S.K.'ye "Keşke aynı yaşta olsak her şey farklı olur" şeklinde mesaj attığı, öğrencilerini okul dışında da takip ettiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Haber

Epilepsi hastası kız çocuğuna komşusundan cinsel istismar! Dudağından öperken görünce iğrenç olay ortaya çıktı

Konya'da Cengiz K. (55), komşularının bakması için kendilerine bıraktığı epilepsi hastası kızları A.A.'ya (12) tehditle cinsel istismarda bulundu. A.A., Cengiz K.'nin zaman zaman kendisini öptüğünü, okşadığını, ısırdığını, cinsel bölgelerine dokunduğunu, cep telefonundan müstehcen görüntüler izlettiğini ve yaptıklarını anlatmaması için tehdit ettiğini söyledi. 'Nitelikli cinsel istismar' suçundan tutuklu yargılanan Cengiz K., 'iyi hal' indirimi uygulanarak 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Haber

Ender Saraç'ın cinsel istismar iddiasıyla yargılanmasına başlandı

Doktor Ender Saraç'ın, 2017 ve 2021 yılları arasında Beşiktaş'ta 13 yaşındaki oğluna yönelik "cinsel istismarda" bulunduğu iddiasıyla 12 yıldan 22 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.

Yurthaber

Çocuğa cinsel istismar suçundan aranıyordu! Tarlada ölü bulundu, bıraktığı not dikkat çekti

Muğla'nın Yatağan ilçesinde, 'sarkıntılık yapmak suretiyle çocuğun cinsel istismarı' suçundan hakkında yakalama kararı bulunan Mehmet Ç. (65), bir tarlada ölü bulundu. Tarım ilacı içtiği belirlenen Mehmet Ç.'nin, "Ölümünden kimsenin sorumlu değildir. Cezaevine girmek istemiyorum" yazılı bir not bıraktığı bildirildi. İşte detaylar...

Haber

Yaşlı adamı keserle katletmişti! Mide bulandıran cinsel istismar detayı: 'Çırılçıplak üzerimi soydu...'

Zonguldak'ta Ali Genç’i (78) kafasına 7 kez keserle vurarak öldüren Fikret Canbaz (28) ilk kez hakim karşısına çıktı. Genç'in 10 yaşındayken kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Canbaz, "Çırılçıplak üzerimi soydu. Mahrem yerlerimi elledi. Bu durum 13-14 yaşına kadar devam etti" dedi. Olay günü Genç'in kendisini eve davet ettiğini belirten Canbaz, "Benden üstümü çıkarmamı istedi, ellemeye başladı. Ben de ‘Ali amca beni bırak, ben büyüdüm’ dedim. Bırakmadı" ifadelerini kullandı.

Haber

Çocuk koğuşunda cinsel istismar! İğrenç olayda skandal detay: Muayene yapılmamış

Kocaeli'de, 2022 yılında cezaevindeki çocuk koğuşunda tutuklu bulunan S.T. (19) ile M.D. (18), aynı koğuşta kaldıkları 4 kişi tarafından cinsel istismara uğradı. Yargılama sonucunda 4 sanığa 30 yıla kadar değişen oranlarda hapis cezaları verildi. Olayla ilgili 5 infaz koruma memuru hakkında başlatılan soruşturma da tamamlandı. 5 gardiyan hakkında 'Görevi kötüye kullanmak' suçundan ayrı ayrı 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istendi. Hazırlanan iddianamede yeni detaylar da ortaya çıktı.

Haber

'Diyarbakırlı Ramazan Hoca'yı öldüren Erkan Baykut'un ifadesi ortaya çıktı! Dikkat çeken 'cinsel istismar' detayı

Diyarbakırlı Ramazan Hoca olarak bilinen Ramazan Pişkin’i öldüren Erkan Baykut'un savcılık ifadesi ortaya çıktı. Baykut ifadesinde, "Ben kendisini Afgan uyruklu Saboor Muradı zannettim. Olay tarihinde de Ramazan Pişkin’in Saboor Muradı olduğunu bilerek yaralamak amacıyla gittim. Kendisine önce taş attım. Kendisi taşı alarak bana karşılık verdi. Bende üzerimdeki bıçağı çıkararak karın bölgesine 2-3 defa sapladım" dedi. Baykut'un ifadesindeki cinsel istismar detayı ise dikkat çekti. İşte detaylar!

Haber

Cinsel istismar davasında şaşkına çeviren anlar! Anne kızına inanmadı: 'Evleneceğim adama da sulu davranıyordu'

Kocaeli’de 13 yaşındaki kız çocuğunun eve gelen boya ustası tarafından istismar edildiği iddiası mahkemeye taşındı. Kız çocuğu sanıktan şikayetçi oldu, annesi ise olmadı. Kızının sürekli yalan söylediğini ifade eden anne, "Kızımın başka mahkemede babasına yönelik de şikayeti vardı. Babasında olduğu gibi bu olayda da yalan söylediğini düşünüyorum. Kızım evleneceğim adama da sulu davranıyordu" dedi. Sanık, delil yetersizliğinden beraat etti. İşte detaylar...

Haber

13 yaşındaki depremzede kız çocuğuna kuzeninden cinsel istismar! Cezası belli oldu

Kayseri'de Muhammet T. (24), bağ evinde birlikte kaldıkları depremzede kuzeni K.T.'ye (13) cinsel istismarda bulundu. Tutuksuz yargılanan Muhammet T., 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. İşte detaylar...

Haber

Cinsel istismar girişiminde bulunduğu çocuğun cinsel organını ısırarak koparmıştı! İstenen ceza belli oldu

Ankara’da Evren Demirci (43), evinin bodrumuna indirip cinsel istismar girişiminde bulunduğu 8 yaşındaki H.A.'nın cinsel organını ısırarak kopardı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheli Demirci, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Demirci hakkında 111 yıla kadar hapis cezası talep edildi. İşte iğrenç olayın detayları...

Haber

Zonguldak'ta 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı

Zonguldak'ta kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Yurthaber

Zonguldak'ta iğrenç olay! Kadın kuaföründen çırağına cinsel istismar

Zonguldak’ta kadın kuaförü H. E., yanında çırak olarak eğitim gören 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı. 45 yaşındaki H. E., ifadesinde kendisine iftira atıldığını öne sürdü.

Haber

Çocukları dijital tehlikelerden korumak için Noktaları Birleştir projesi başlatıldı

Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) Başkanı Canan Güllü, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonunun (UNICEF) işbirliğinde başlatılan "Noktaları Birleştir" projesiyle çocukların dijital istismarına karşı toplumsal farkındalık oluşturmayı ve önleyici politika önerileri geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Yurthaber