Cinsel Yönelim Haberleri

Seksin angarya olduğunu düşündü! Kararını açıkladı

Genç bir İngiliz kadın olan 25 yaşındaki Amie Butler, aseksüelliği hakkında konuştu. Yıllardır cinsel ilişkiye girmediğini itiraf eden Butler, bu sayede hayatının geri kalanını sinirlenmeden mutlu bir şekilde geçirebileceğine inandığını söyledi.

Trend 04-08-22 15:18

Daha önce de Eyfel Kulesi'yle evlendiğini söylemişti! Şimdi de ''Çitleri çekici buluyorum'' dedi

Cansız nesnelere olan ilgisiyle ilgili bir belgesel yayınlandıktan sonra, Eyfel Kulesi ile evlendiği için internette ünlenen kadın Erika LaBrie, şimdi de çitleri 'fiziksel olarak çekici' bulduğunu iddia etti.

Trend 26-06-22 12:53

Cinsel yönelimini 'nesne düşkünlüğü' olarak tanımlayan kadın bir uçakla birlikte!

Sarah Rodo, cinsel yönelimini 'nesne düşkünlüğü' olarak tanımlayan genç bir kadın. Bu onun cansız nesnelere cinsel ilgi duyduğu anlamına geliyor. 23 yaşındaki genç kadın daha önce insanlarla ilişki yaşamayı denemiş olsa da bir uçağa ilgi duyduğunu ve onunla evlenmeyi planladığını anlattı.

Trend 29-05-22 10:58

Barbaros Yoloğlu’nun sevgilisi Şule İdil Aydın kimdir? Şule İdil Aydın kaç yaşında, nereli?

MasterChef yarışmasıyla ünlenen Barbaros Yoloğlu’nun Instagram’da yaptığı paylaşımların ardından sevgilisi merak edilmeye başlandı. Şimdi, Barbaros Yoloğlu sevgilisi Şule İdil Aydın kimdir şeklinde araştırmalar yapılıyor. Peki, Şule İdil Aydın kaç yaşında, nereli? İşte tüm merak edilenler...

Magazin 16-02-21 14:37

Diğer Haber Etiketleri