Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Haberleri

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış canlı yayında Yeni anayasanın ismi ne olacak? sorusuna yanıt verdi! 'Yıl' detayı...

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, canlı yayında yeni anayasa çalışmalarına ilişkin son durumu aktardı. Akış, yeni anayasanın isminin ne olacağıyla ilgili soruya da yanıt verdi. İşte yeni anayasadaki o yıl detayı ve tüm ayrıntılar...

Haber 18-09-2023 12:08

Yeni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç kimdir? Akif Çağatay Kılıç nereli ve kaç yaşında? Atama kararı Resmi Gazete'de!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç 6 Haziran 2023 Salı gününün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. 6 Haziran 2023 Salı günü Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı sonrası birçok kişi internette araştırma yapıyor. Peki, Akif Çağatay Kılıç kimdir? Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç nereli ve kaç yaşında?

Haber 06-06-2023 08:48

Ekrem İmamoğlu kararı sonrası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı'ndan çarpıcı sözler! Muhtemelen onaylanır

Türkiye, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında verilen hapis cezası ve siyasi yasak kararını konuşuyor. Kararın ardından neler yaşanacağı merakla takip edilirken YSK Başkanı Muharrem Akkaya'nın İmamoğlu’nun aldığı ceza ile ilgili sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili Mehmet Uçum'dan da çarpıcı açıklamalar geldi. Yargıtay'ın son sözü söyleyeceğini belirten Uçum, "Muhtemelen onaylanır" şeklinde konuştu.

Haber 17-12-2022 12:00

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.