Dudak Kremi Haberleri

Kış boyunca sizi rahat ettirecek ürün önerileri

Kış aylarını keyifle geçirmenizi sağlayacak ürünlere sahip olmak ister misiniz? Cevabınız "Evet." ise tam da olmanız gereken yerdesiniz. Peki elektrikli battaniyeden el kremine, dudak balmından e-kitap okuyucuya kadar gözlerinizden kalpler çıkaracak ürün önerilerimizi incelemeye ne dersiniz?

Haber 03-01-23 16:50

Sevdiklerinize alacağınız hediyeye karar veremiyorsanız bu önerilerimiz tam size göre!

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeyi bulmakta zorlanıyorsanız hiç üzülmeyin. Her zevke hitap eden, her özel güne uyum sağlayan uygun fiyatlı hediye önerilerini sizin için bir araya getirdik. İşte, detaylar!

Haber 27-12-22 16:14

Tam bir bakteri yuvası! Paylaştığınızda hastalık saçan eşyalar

Günlük hayatımızda kullandığımız eşyalar sağlık için riskli durumlara neden olabiliyor. Farkına bile varmadığımız gözle görünmeyen birçok bakteri ve mikrobun birikmesine neden olabiliyorlar. Uzmanlar kişisel eşyalarınızı asla başkalarıyla paylaşamamanız gerektiğini belirtiyor. İşte asla paylaşılmaması gereken eşyalar...

Haber 28-10-22 13:53

Kurak yaz sıcaklarında dudaklarınızın çatlamaması için en kullanışlı lip balmlar

Dudaklar, kötü hava şartlarından doğrudan etkilenerek zamanla kuruyor ve bakımsız görünebiliyor. İçinde bulunduğumuz sıcak yaz aylarında güneşin kavurucu etkisi de maalesef dudaklara zarar veriyor. Siz de bu sorunla karşı karşıyaysanız lip balm kullanarak dudaklarınızı nemlendirip onların yenilenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Haydi, detaylara göz atalım.

Kadin 02-08-22 14:44

Kuru yaz sıcaklarında kuruyan dudaklarınızı nemlendirmek için lip balm önerileri

Dudakların daha çok soğuk kış aylarında kurusa da güneş ışınlarının yıpratıcı etkileri de dudakların kurumasına yol açıyor. İçinde bulunduğumuz yaz aylarında dudaklarınızın nemsiz olmasından ve çatlak görünmesinden şikayetçiyseniz, ''En iyi lip balm hangisi?'' sorusunun cevabını merak ediyorsanız sizler için harika bir liste hazırladık. Haydi, listeye birlikte göz atalım.

Kadin 08-07-22 13:55

Dudak çatlamasına ne iyi gelir? Dudak çatlaması evde uygulanabilecek doğal bitkisel yöntemlerle anında iyileşecek!

Mevsim değişiklikleri ve nem oranının düşmesi ciltte kurumaya neden olur. Dudaklar, bu durumdan en çok etkilenen bölgelerden biridir. Yumuşak ve hassas bir yapıya sahip olan dudaklarda sıkça kuruma problemi görülebilir. Bunun sonucu olarak da dudak çatlaması meydaan gelebilir. Hem acı veren hem de görüntü olarak estetik olmayan dudak çatlamasına ne iyi gelir? Dudak çatlak ve yara tedavisi evde doğal bitkisel yöntemlerle çözülebilir mi?

Kadin 24-05-22 17:53

Kuru ve çatlak dudakları pürüzsüzleştirecek bakım tüyoları ve ürünler

Gün içerisinde maruz kaldığınız birçok etken dudaklarınızın sağlığını şekillendiriyor. Konuşurken, bir duruma tepkimizi gösterirken veya sadece gülümserken bile ön planda olan dudaklarımızı genellikle ihmal ediyoruz. Yaz aylarındaki yoğun güneş etkisi, kışa doğru ilerlerken yerini soğuğa ve çatlaklara bırakıyor. Dudaklarınızın bakımı için ise dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Erkenden önleminizi alıp uygun bakım yollarını izlediğiniz takdirde yumuşacık ve sağlıklı dudaklara sahip olmanız

Kadin 05-11-21 10:41

Erkek cilt bakım ürünleriyle tarzını yeniden yarat

Bakımlı olmak isteyen erkekler için hazırladığımız birbirinden faydalı ürünlere mutlaka göz atın.

Kadin 12-08-21 11:58