Et Yiyen Bakteri Haberleri

Gözüne taktığı kontakt lensler kabusu oldu! Son derece nadir görülüyor... Gözüne et yiyen bakteri bulaştı

Brezilyalı 30 yaşındaki sosyal medya fenomeni Lilian Melchert şiddetli bir acıyla uykusundan uyandığında sonra derece nadir görülen bir hastalık yaşadı. Gözünde şişkinlik, ağrı, acı ve kanlanma sorunu yaşayan Melchert doktora başvurduğunda ise bunun et yiyen bir bakteri olduğunu öğrendi.

Trend 19-04-23 08:26

Şekerleme yapmak istedi hayatı karardı! Et yiyen parazit yüzünden tek gözüm kör oldu

Uyku sayesinde gün boyunca yorulan vücudumuzu ve zihnimizi dinlendirebiliyoruz. Ancak nadiren de olsa uyku sırasında yaşanan olumsuzluklar tüm sağlığı etkileyebiliyor. Florida'da yaşayan bir adam ufak bir şekerleme sırasında gözden kaçan bir hatanın ardından et yiyen parazit nedeniyle tek gözünün kör kaldığını açıkladı.

Haber 21-02-23 09:40

ABD'de et yiyen bakteri alarmı! Etkileri korkutucu: 65 vaka tespit edildi, 11 kişi hayatını kaybetti! Vücuda böyle giriyor...

Koronavirüs ve maymun çiçeği virüsü sonrası bu kez de et yiyen bakteri vakaları paniğe neden oldu. Geçtiğimiz günlerde ABD'de etkili olan Ian kasırgası sonrası Florida eyaletinde et yiyen bakteri vakalarında artış yaşandı. Eyalette 2022'nin başından bu yana bakteri kaynaklı toplam 11 ölüm ve 65 vaka kaydedildiği bildirildi. Öte yandan et yiyen bakterinin nasıl bulaştığı ve vücutta ne gibi değişikliklere yol açtığı merak konusu oldu. İşte haberin detayları...

Haber 19-10-22 18:46

Önemsiz gördüğü ufak kesik nedeniyle hayatını kaybetti! Et yiyen bakterinin etkileri korkutucu

Dünya üzerinde nadir görülen oldukça kötü sonuçlara yol açabilen çeşitli hastalıklar bulunuyor. Bu hastalıklar arasında yer alan et yiyen bakterisi duyan herkesi şaşırtıyor. Et yiyen bakterisi olan insanların hayatta kalma ihtimali çok düşük oluyor. 54 yaşındaki David Hemmings ufak bir sıyrıkla kesilen bacağı nedeniyle hayatını kaybetti.

Haber 23-09-22 12:10

Et Yiyen Bakteri

Et Yiyen Bakteri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Et Yiyen Bakteri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Uçakta ellerinin ve ayaklarının şiştiğini fark etti! Sebebini duyunca şoke oldu

ABD'de bahar tatili için ailesini ziyaret eden Barry Briggs'in kayınbiraderiyle yaptığı tekne gezisi kabusa döndü. Tatil dönüşü uçakta elleri ve ayaklarının şiştiğini fark eden talihsiz adam, hemen hastaneye koştu. Doktorlar, birçok testten sonra 'nekrotizan fasiit' teşhisi koydu.

Trend 05-05-19 09:14

Ünlü rapçi OG Maco et yiyen bakteri kaptı! Yüzünü yemeye başladı

ABD'li ünlü rap şarkıcısı OG Maco Instagram hesabından takipçilerine et yiyen bakteri kaptığını duyurarak fotoğraflarını yayınladı.

Magazin 19-03-19 11:43

Hapishanede kaptı, kolunu yemeye başladı

ABD'nin Teksas eyaletinde altı ay süreyle hapis cezasına mahkum edilen 37 yaşındaki Harold Millican, hapishanedeki kötü hijyen şartları sebebiyle et yiyen bakteri kaptı. Millican bu sebeple defalarca kez bıçak altına yattı.

Trend 19-12-18 11:45

Çok tehlikeli! Et yiyen bakteri bu hale getirdi

47 yaşındaki kadının hayatı yüzüne yerleşen bir bakteri nedeniyle cehenneme döndü!

Trend 23-11-18 10:46

Et yiyen bakteri kadının yüzünü yedi

47 yaşında dört çocuk annesi olan Donna Corden'in hayatı, et yiyen bakteri sebebiyle kabusa döndü. Yüzünün sol kısmını bu bakteri yüzünden kaybeden kadın ameliyat olduktan sonra yaşadıklarını anlattı.

Haber 19-11-18 15:25

Havuza girdi 5 parmağını kaybetti! Doktorlar çözüm bulamadı!

Avustralya'da gayrimenkul danışmanı olarak çalışan Victoria Curthoys'un Tayland'da yaptığı bir tatil, hayatını kökten değiştirdi. Zira genç kadın beş yılda sağ ayağındaki beş parmağını da kaybetti.

Haber 13-09-18 15:17

Et yiyen bakteri adamın cinsel organını yedi!

İngiltere'de 2013 yılında prostat bezi alındıktan bir süre sonra et yiyen bakteri kapan 63 yaşındaki Andrew Lane'e hastane yüksek tutarda tazminat ödedi.

Haber 05-09-18 15:57

Et yiyen bakteri günden güne bedenini yok ediyor!

Alex Lewis, et yiyen bakteri yüzünden kollarını, bacaklarını ve dudaklarını kaybetti.

Haber 03-07-18 08:10

Et yiyen bakteri yüzünden ölümle buruna geldi!

39 yaşındaki Tammy Peel vajinasına et yiyen bir bakterinin yerleşmesi sonucu zor günler geçiriyor. Enfeksiyonun yayılmasını durdurmak için uyluk ve karnının bir kısmı alınan Peel ameliyat sonrası ''neredeyse ölüyordum, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak'' diye konuşuyor.

Kadin 14-12-17 10:07

Hapşırdı burnu elinde kaldı

Lois Temel isimli genç kadının uzun süre bitmeyen yorgunluk ve halsizlik şikayetine doktorlar bir türlü çözüm bulamadı. 1 yılın ardından yapılan daha ayrıntılı muayenede korkunç gerçek ortaya çıktı

Trend 18-11-15 10:53