Feyza Altun Haberleri

Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu! Kirli çamaşırlar ortaya döküldü

Seren Serengil, Arto Dalga ve Bircan Bali’nin sunumu ile Beyaz Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Söylemezsem Olmaz'da yer yerinden oynadı. Seren Serengil ve Feyza Altun'un telefon konuşması ifşa oldu. Kirli çamaşırlar ortaya döküldü. Bilal Özbilge test sonucunu canlı yayında açıkladı. İşte tüm detaylar...

Magazin 28-12-22 11:12

Reha Muhtar'ın Trans çocuklar vardır diyen Avukat Feyza Altun isyanı! Mina ve Poyraz'ı kurtaralım

Reha Muhtar'ın 2010 yılında boşandığı eski eşi Deniz Uğur, Muhtar'ın çocuklarına sözel ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia ederek velayetin kendisine verilmesi amacıyla dava açmıştı. Reha Muhtar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski eşi Uğur'un, "Trans çocuk vardır" diyen avukatı Feyza Altun için, "Mina ve Poyraz'ı kurtaralım" diyerek isyan etti.

Magazin 15-10-22 15:33

Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun'dan şoke eden Seren Serengil paylaşımı! Sert sözler

Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasındaki velayet savaşında dün karar verildi. Kızına şiddet uygulandığını söyleyen Deniz Uğur kızı Mina'nın 2 ay süreyle geçici velayetini aldı. Seren Serengil de dava sürecinde mahkemedeydi. Serengil Reha Muhtar'ın oğlunun kaçırıldığı söyleyince Deniz Uğur'un avukatı Feyza Altun bomba bir paylaşım yaptı.

Magazin 27-09-22 11:21

Avukat Feyza Altun'dan cinsel istismar itirafı: Kimse bir şey yapmadı

Avukat Feyza Altun, 7 yaşından 12 yaşına kadar bir akrabası tarafından istismara uğradığını açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Altun, konuya ilişkin ses kaydı yayınlayacağını belirtti.

Haber 25-06-21 12:12

Feyza Altun

Feyza Altun Hakkındaki Haberler Mynet'te. Feyza Altun Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Avukat Feyza Altun kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Avukat Feyza Altun'un biyografisi

Geçtiğimiz yıllarda bebeği ile duruşmalara katılması ile tanınmaya başlayan aktivist bir avukat olan Feyza Altun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile merak konusu oldu. Peki Avukat Feyza Altun kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Avukat Feyza Altun'un biyografisi...

Magazin 24-06-21 22:06

Nevşin Mengü, Berna Laçin ve Canan Kaftancıoğlu söylemine savcılık takipsizlik kararı verdi

Oyuncu Berna Laçin, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, gazeteci Nevşin Mengü ve avukat Feyza Altun’a yönelik sosyal medya hesabından 1 Mayıs 2020 tarihinde yapılan çirkin paylaşım büyük tepkilere neden olmuştu. Kadir G., Twitter’da elmerubaba isimli kullanıcı ismiyle darbe paylaşımı yapmıştı. Söz konusu paylaşımda isimleri geçen Berna Laçin, Canan Kaftancıoğlu, Nevşin Mengü ve Feyza Altun duruma sert bir tavır takınmayı seçti.

Haber 07-07-20 12:16