Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Türkiye'nin konuştuğu olaylarla ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Feyza Altun'dan şaşırtan itiraf! "Dilan ve Engin Polat çifti bana para teklif etti"

  Dilan Polat ve Engin Polat çiftini ilk günden itibaren araştıran ve birçok iddiayı ortaya atan avukat Feyza Altun Türkiye'nin gündemine adeta yön vermişti. Fenomenleri yakın markaja alan Feyza Altun'dan şaşırtan bir itiraf daha geldi. Altun, Dilan ve Engin Polat çiftinin kendisine para teklif ettiğini söyleyerek, "Bana konuyu kapatmam için para teklif ettiler" dedi.

  Dilan ve Engin Polat hakkında açılan soruşturmanın başından beri takipçisi olan Feyza Altun, rotasını diğer fenomenlere de çevirmişti. Türkiye gündemine yerleşen kara para aklama, vergi kaçırma ve fenomenler dosyasının kilit isimlerinden biri olan Feyza Altun yaptığı açıklamalarla gündem yaratmaya devam ediyor. Halk Tv'de yayınlanan Halk Meydanı programına konuk olan Altun, Dilan ve Engin Polat çiftinin kendisine para teklif ettiğini söyledi.

  2

  "OLURU NEDİR DİYE SORULDU"

  1

  Konuk olduğu programda Dilan ve Engin Polat çiftinin kendisine para teklif ettiğini söyleyen Feyza Altun, "Polatgillerden para teklif edildi. 'Oluru nedir?' diye soruldu. 'Kocasının fabrikaları olmadığını söylesin. Ben de konuyu kapatayım' dedim. Söylemedi ben de devam ettim" dedi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler