Gözlükçü Haberleri

Uzman asla yapılmaması gereken 3 makyaj trendini açıkladı! Görüntüler dehşete düşürdü

Gözlerin daha çekici görünmesi için yaptırılan ipek kirpikler veya sürülen göz kalemleri özel gün makyajlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. En kısa ve az kirpikli kişilerde bile anında Türkan Şoray bakışları etkisi yaratan bu makyaj trendlerinin ve daha fazlasının göz sağlığı için zararlı olduğu öğrenildi. Bir gözlükçü asla yapmamanız gereken 3 güzellik trendini açıkladı.

Kadin 30-03-23 13:57

Gözlükçüler ve Optisyenler Eğitim Zirvesi ATO'da yapıldı

ATO Başkanı Gürsel Baran: - "Yeni bilgilerle mesleğini geliştiren ve değer katan her vatandaş kent ve ülke ekonomisine de değer katıyor"

Yurthaber 23-01-22 11:00

Kendiniz de yapabilirsiniz: Ahşap gözlük dolabı yapımı için izlemeniz gereken yol!

Evinizde yer verdiğiniz ahşap ürünlerinde yalnızca dekoratif özelliğe sahip olmasını değil, işlevsel olmasını da istiyorsanız sizin için güzel bir seçenekle karşınızdayız. Özellikle yaz aylarında fazlaca işinize yarayacak ahşap gözlük dolabı yapımı ile hayalinizdeki mini dolabı gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Gözlüklerinizin kırılmasının da önüne geçecek ahşap gözlük dolabı sayesinde çekmecede gözlük ararken dakikalarınızı kaybetmek zorunda da kalmayacaksınız. İşte ahşap gözlük dolabı yapımı...

Trend 26-07-21 08:19

İçişleri Bakanlığı duyurmuştu! Sinop’ta nöbetçi optisyen uygulaması başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan her ilçede bir nöbetçi optisyenlik müessesenin açık olması sağlanacağı duyurusunun ardından Sinop’ta nöbetçi optisyen uygulaması başladı.

Haber 05-05-21 16:14

Gözlükçü

Gözlükçü Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gözlükçü Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Görme bozukluklarına sahip olan insanların dünyayı nasıl gördüğünü anlamanıza yardımcı olacak 8 görsel!

Görme bozukluklarına sahip insanların dünyayı nasıl gördüğünü hiç merak ettiniz mi? İşte katarakttan miyoba farklı göz bozukluklarının dünyayı görme biçimleri...

Trend 21-04-21 10:15

İşportadan gözlük almayın

Yaz mevsimiyle birlikte rengarenk güneş gözlükleri işporta tezgahlarında yerini alırken, uzmanlar bu gözlüklerin kullanılmaması konusunda uyarıda bulunuyor. Türkiye Hastanesi Başhekimi ve Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Nusret Baş, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, güneşteki olumsuz ışınları tutan camların belirli testlerden geçerek güneş gözlüğü haline getirildiğini belirterek, bunların da yetkili mağazalardan satın alınabileceğini anlattı.

Haber 30-11-99 00:00