Hız Haberleri

160 kilometre hızla giden araç durduruldu! Sürücü 13 yaşında bir kız çocuğu çıktı

ABD'de yaşanan olay duyanları şaşkına çevirdi! 160 kilometre hızla giden bir aracı durdurmak isteyen polisler sürücünün 13 yaşında bir kız çocuğu olduğunu görünce gözlerine inanamadı. Nebraska eyaletinde gerçekleşen olayda şaşırtan bir diğer gelişme de kızın yanında 11 yaşında bir erkek çocuğu olmasıydı. Araçta tabanca ve hint keneviri de bulundu. Çocuklar, ekipler tarafından emniyete götürüldü. Yetkililer, çocuklarla ilgili herhangi bir detay vermedi.

Haber 19-01-23 22:44

O ülkede devreye girdi! Trafikte hız yapanlar yandı: Araçlarına el konulup açık artırmada satılacak

Avusturya'da dikkat çeken bir uygulama devreye sokuldu. Ülkede, trafikte aşırı hız yapanlar artık bunu bir kez daha düşünecek. Yeni yasa tasarısına göre, şehir içi ve dışında belirlenen hız sınırlarını aşan kişilere yönelik polis, olay yerinde söz konusu kişinin aracını bağlayacak ve durumu mahkemeye taşıyacak. Öte yandan eğer hız sınırı çok aşırı oranda aşılmışsa, sürücünün aracına el konulup açık artırmada satılacak. İşte haberin detayları...

Haber 05-12-22 21:49

Akıllara durgunluk verecek seks için yapmanız gerekenler basit! Orgazma ulaşmanızı sağlayacak 5 sır

Cinsellik hem erkekler hem de kadınlar için önemli ihtiyaçlar arasında bulunmaktadır. Ancak birçok kişi cinsellikte istediği seviyeye ulaşamıyor. Cinsel ilişki sırasında yapılacak olan ufak tüyolar daha etkili orgazmlar yaşamanızı sağlayabilir. Seksologlar muhteşem orgazma ulaşmanız için yapmanız gerekenleri belirtiyor.

Kadin 28-10-22 08:43

Hız

Hız Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hız Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.