Implant Haberleri

İmplant tedavisinde vida beynine saplandı... Doktorlar gözlerine inanamadı! Bana hayatımı kaybedebileceğimi söylediler Ameliyatı, Amerika'da dergilere konu oldu

Bursa'da 2 çocuk babası Ramazan Yılmaz (40), sızı yapan dişlerinin tedavisi için özel bir kliniğe gitti. Yılmaz'a implant tedavisi başlatıldı. Ancak iddiaya göre doktor çeneye yerleştirecek vidayı zorlayınca vida çene kemiğini delip Ramazan Yılmaz'ın beynine saplandı! Hastaneye kaldırılan Yılmaz saatler süren ameliyat sonrası hayata tekrar döndü. Yılmaz'ı sağlığına kavuşturan doktorların başarılı ameliyatı ise Amerika'da literatüre girip dergilere konu oldu.

Haber

Cenaze uzmanı sosyal medyadan anlattı! Olay yaratan cevap... “Öldükten sonra estetikli göğüsler...”

Bir cenaze uzmanı olan Mortician Gerald, kullanıcıların ölüm, otopsiler ve toprağa gömülü olduğunuzda ortaya çıkabilecek komplikasyonlar hakkındaki sorularını yanıtlamak için sosyal medyaya yöneldi. Sosyal medyada 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Gerald’ın ölümden sonra estetikli bedenlerin aldığı görüntüyü anlattığı paylaşımı viral olmayı başardı.

Trend

Yemek borusunu yırtıp midesine düştü! 'Bu olay tıp literatüründe görülmedi'

Kahramanmaraş'ta yaşayan 40 yaşındaki Sultan Tıraş'a boyun fıtığı nedeniyle takılan ve bir süre sonra yerinden çıkan implantlardan birisi yemek borusunu yırtarak midesine düştü. Yapılan operasyonun ardından Tıraş sağlığına kavuştu. Prof Dr. Levent Elbeyli, yaşanan bu olayın tıp literatüründe görülmediğini belirtti. Tıraş ise ölümden döndüğünü aktardı.

Haber

Yetişkin film yıldızı Adriana Chechik sektörün karanlık yönlerini anlattı! “O sahnelerden sonra diş implatına ihtiyaç duydum

Geçtiğimiz günlerde bir çekim sırasında düşerek köprücük kemiğini kırdığını ifade eden yetişkin film yıldızı Adriana Chechik, sektörün hiç bilinmeyen yönlerini itiraf etmeye devam ediyor. Sayısız filmde yer aldıktan sona diş ve ağız sağlığının olumsuz yönde etkilendiğini ifade eden Chechik, “Seks sahnelerinden sonra diş implatına ihtiyaç duydum” itirafında bulundu.

Trend

Implant

Implant Hakkındaki Haberler Mynet'te. Implant Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sadece göğüslerini büyütmek istemişti... Türkiye'de olduğu ameliyat nedeniyle göğsü patladı

Türkiye'de yapılan ameliyatların çok daha uygun fiyatlı olması dünyanın farklı yerlerinden kişilerin ülkemizi tercih etmesini sağlıyor. Ancak yapılan yanlış müdahaleler oldukça kötü sonuçlara yol açabiliyor. Göğüslerini yaptırmak için Türkiye'ye gelen bir kadının başına gelenler gündem oldu.

Haber

Kafatasında delik açmak gerekmiyor! Max Hodak'ın çılgın projesi büyük merak uyandırdı

Beyin Bilgisayar Arayüzü dünyasında (BCI) Elon Musk'ın şirketi Neuralink son derece popüler. "Elon Musk beynimize çip mi takacak?" gibi endişeler olsa da Elon Musk bu konuda çalışmalar yürüten tek kişi değil. Hatta Elon Musk'ın tanıdık bir rakibi bile var. O rakip, Neuralink'in kurucu ortağı Max Hodak. Hodak, şimdi 160 milyon dolarlık fonla kendi şirketine sahip. Üstelik onun kafatasında delik açmayı gerektirmeyen çılgın projesi büyük merak uyandırmış durumda. Bu projeyle körlüğe son verebilir.

Haber

Sosyal medya bunu konuşuyor! Sadece elini kapıya göstermesi yetti: Türkiye'de de yapan var

Bir bilim kurgu filminden firlamış gibi ellerini anahtar olarak kullanan çiftin görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Çiftin kapı kilitlerini sadece ellerini göstererek açması herkesi meraklandırdı. Çiftten Burgundy Waller, günlük yaşamlarının bir parçası haline gelen ancak bu ilginç deneyimin nasıl gerçekleştiğini detaylandırdı. Üstelik çiftin yaptığını Türkiye'de de yapan birisi var.

Haber

Uzmanından implant tedavisi hakkındaki bilgilendirme

İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Prof. Dr. Ahmet Mihmanlı: - "Mutlaka hekiminizden implantın markasını belirten kimlik kartı alınız. Bu kimlik kartında yapılan her implantın çapını, boyunu ve çeşidini gösteren etiket olmalıdır" - "Her ülkenin çok sayıda implant markası var. Marka seçiminde fiyat performans önemli. Bütçeleri zorlayarak yabancı marka yaptıracağım diye diretmemek gerekiyor"

Yurthaber