İsmail Ege Şaşmaz Haberleri

Oyuncu Cemre Baysel siyah mini elbiseli pozlarıyla büyüledi!

Güzel oyuncu Cemre Baysel güzel paylaşımlarıyla hayran bırakmaya devam ediyor. Son olarak Senden Daha Güzel dizisinde 'Efsun' rolüyle ekranlarda yer alan Baysel'in dizisinin final kararı hayranlarını üzmüştü. Cemre Baysel katıldığı bir düğün davetinden siyah mini elbiseli pozlarını takipçileriyle paylaştı.

Magazin 10-09-22 23:30

İsmail Ege Şaşmaz paylaştı! Barış Akarsu filmi için hazır... Görenler şoke oldu

Barış Akarsu filminin başrolünde yer olan oyuncu İsmail Ege Şaşmaz son paylaşımıyla herkesi şoke etti. Yakışıklı oyuncu Barış Akarsu'nun birebir aynısı oldu. Şaşmaz'ı gören takipçileri "Tüylerim diken diken" yorumları yaptı.

Magazin 23-07-22 11:10

İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Barış Akarsu'yu canlandıracak olan İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında ve nereli?

İsmail Ege Şaşmaz, Barış Akarsu Merhaba filminde başrol oynayarak Barış Akarsu'yu canlandıracak. Filmde oynayacak olmasıyla son günlerde gündemden düşmeyen İsmail Ege Şaşmaz'ın hayatı ve biyografisi merak konusu oldu. Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında, nereli, evli mi? ve daha pek çok detay haberimizde...

Magazin 23-07-22 10:19

İsmail Ege Şaşmaz'dan nişanlısı Hande Ünal'a aşk dolu kutlama: Aşk öpücüğü!

Geçtiğimiz yıl evlilik yolunda ilk adımı atarak Hande Ünsal ile nişanlanan başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu , 30 yaşına basan nişanlısı Hande Ünal'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Şaşmaz gönderisinin altına, "Doğum günü öpücüğü... Doğum günün kutlu olsun aşkım" notunu düştü.

Magazin 01-06-21 09:28

İsmail Ege Şaşmaz

Ismail Ege Şaşmaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ismail Ege Şaşmaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sen Çal Kapımı dizisinin Kaan’ı İsmail Ege Şaşmaz sevgilisi Hande Ünal’a evlenme teklifi etti!

Ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz uzun süredir beraberlik yaşadığı sevgilisi Hande Ünsal’a evlenme teklifi etti. Sevgilisinden ‘evet’ cevabını alan yakışıklı oyuncu mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımı yoğun ilgiyle karşılandı.

Magazin 24-09-20 14:58

İsmail Ege Şaşmaz kardeşinin doğum gününü kutladı

Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz'ın yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Magazin 04-08-20 14:12

İsmail Ege Şaşmaz ve Aytaç Şaşmaz minik kardeşlerini paylaştı

Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, kendi gibi oyuncu kardeşi Aytaç Şaşmaz en küçük kardeşleri Yalın ile çekilen karesini Instagram hesabından paylaştı. İsmail Ege Şaşmaz'ın paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin 05-02-20 09:52

Günebakan 5. Bölüm Fragmanı

Günebakan yeni bölümüyle 09 Ağustos Pazar akşamı saat 20:00'da atv'de...

Magazin 04-08-15 12:08

Günebakan 4. Bölüm Fragmanı

Günce'nin İstanbul'dan arkadaşları yamaç paraşütü için kasabaya gelmişlerdir. Bunu öğrenen Esra, Günce'yi arkadaşlarına rezil etmek için bir plan yapar. Fettah, Arif ve Kornet Osman'a aralarını düzeltmek için mangal teklifi yapar. Tekneyle denize açıldıklarında Fettah'ın gerçek niyeti belli olur. Teknesini izinsizce alan Arif ve Osman'ı cezalandırmak için Fettah onları denizin ortasında bırakır. Hapishaneden kaçan bir mahkûmun Gündedi kasabasına gelmesi özellikle Belediye'de panik yaratır. Mahkûmu bulmak için kasaba halkı seferber olur. Günebakan yeni bölümüyle 02 Ağustos Pazar akşamı saat 20:00'da atv'de...

Magazin 27-07-15 11:16

Günebakan 3. Bölüm Fragmanı

Günce ve Rüzgar ters esen rüzgara yakalanıp ani bir iniş yaparlar. İndikleri yere tek ulaşım deniz yolu olması sebebiyle yardım beklemekten başka çareleri yoktur. Ferdi, Rüzgar'ın gözden kaybolup telsiz bağlantısının kopmasıyla birlikte arama kurtarma ekiplerini harekete geçirmiştir. Bununla birlikte köy halkı da onları bulmak için kendince yollar ararlar. Arif ve Kornet Osman, Fettah'tan teknesini isterler fakat alamazlar. Bunun üzerine tekneyi kaçırıp Rüzgar ve Günce'yi aramaya çıkarlar. Bir yandan da kasabada yapılacak Kiraz Festivali hazırlıkları devam etmektedir. Festival için bir güzellik yarışması düzenlenecektir ve Burak Kut da konuk sanatçı olarak sahne alacaktır. Günebakan yeni bölümüyle 26 Temmuz Pazar akşamı saat 20:00'da atv'de...

Magazin 20-07-15 15:13

Günebakan 2. Bölüm Fragmanı

Rüzgar ve Günce yıllar sonra karşılaştıkları için şaşkın ve heyecanlıdırlar. Bu sırada yanlarına gelen Esra sayesinde Günce, Rüzgar'ın nişanlandığını öğrenir. Rüzgar'ın annesi Selma ise, Gökyayla ailesinin kasabaya geri dönmesinden rahatsızdır. Çünkü zamanında kocası Reşat'ın İnci'ye olan sevdasını bilmektedir. Kasabada her sene düzenlenen kiraz festivali için hazırlıklar başlamıştır. Festival için Burak Kut'u konuk sanatçı olarak çağırmak isteyen Belediye Başkanı Servet, Zabıta Fikri'yi görevlendirir. Fikri tüm kasabada çalmadık kapı bırakmaz fakat Burak Kut'un telefon numarasını bulamaz. Tüm kasaba dalga geçmeye başladığı sırada sürpriz bir gelişme olur. Günebakan yeni bölümüyle 19 Temmuz Pazar akşamı saat 20:00'da atv'de...

Magazin 13-07-15 12:10