Jim Carrey Haberleri Ve Son Dakika Jim Carrey Haberleri

Jim Carrey Haberleri Ve Son Dakika Jim Carrey Haberleri

1962 senesinde Kanada’nın Toronto şehrinde dünyaya gelen Jim Carry oldukça yoksul bir ailenin çocuğuydu.

Yoksulluk ve derslerinde başarısızlığı sebebi ile okula devam edemeyen Carry, fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışmıştır. Bu dönemde kendisindeki yeteneği keşfeden Jim Carry, Kanada’nın gece kulüplerinde 15 yaşından itibaren Stand-up gösterileri yapmaya başlamıştır.

Hedefi Hollywood olan Jim Carry, 1982 yılında The Duck Factory isimli programda 13 bölümlük bir performans sergileyerek ilk defa ekrana çıkmıştır.

Daha sonra farklı projelerde yer alan Carry, asıl başarısını Earth Girls are Easy adlı film ile yapmıştır. Ace Ventura: Pet Detective isimli projede budala dedektif karakteri ile beğenileri toplayan Jim, bu proje sayesinde MTV ödüllerinde “ En iyi Erkek Performansı” ve “ En İyi Komedi Oyuncusu” kategorilerinde ödül almıştır.

Jim Carrey Haberleri

Kariyerini tek rolle ölümden kurtaran 10 oyuncu

Her oyuncu filminin başarılı olmasını ve karşılığında ödül kazanmak ister. Her şey her zaman mükemmel gitmez. Peş peşe yapılan yanlış seçimler ise başarısızlığa sürükler. Bu başarısızlık silsilesi için sağlam bir geri dönüş yapmaları gerekiyor. İşte rol aldıkları başarısız yapımlardan sonra kariyerini tek rolle kurtaran oyuncular.

Trend 28-12-20 08:01

Jim Carrey’nin Joe Biden taklidi seyirciyi kırdı geçirdi

ABD’de yayınlanan 'Saturday Night Live' programı yeni sezona, başkan adayı Joe Biden ve Donald Trump arasındaki ABD başkanlık seçimleri tartışmasının parodisiyle başladı. Programda Jim Carrey Joe Biden, Alec Baldwin ABD Başkanı Donald Trump ve Maya Rudolph da Kamala Harris taklitleriyle seyirci karşısına çıktı. Carrey'nin Biden taklidi seyircilerden büyük beğeni topladı.

Haber 07-10-20 22:26

Jim Carrey'den Kanye West yorumu: Zamanımızın büyük karakterlerinden biri

Jim Carrey, yarı otobiyografik kitabında yer verdiği Kanye West hakkında konuşarak, "O, zamanımızın en büyük karakterlerinden biri" dedi.

Magazin 05-08-20 12:20

Jim Carrey’li Maske’nin devam filmi geliyor

Jim Carrey’nin kariyerinde zıplama yapmasına neden olan, Cameron Diaz’ı ise beyaz perdeye kazandıran Maske (The Mask) filminin 25 yıl aradan sonra devam filminin çekileceği iddia ediliyor.

Trend 20-11-19 09:31

Jim Carrey

Jim Carrey Hakkındaki Haberler Mynet'te. Jim Carrey Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kirpi Sonic'ten (Sonic the Hedgehog) yeni fragman yayınlandı

Jim Carrey'li video oyun uyarlaması Kirpi Sonic'ten (Sonic the Hedgehog) yeni fragman yayınlandı.

Trend 14-11-19 08:32

Jim Carrey ile Ginger Gonzaga ayrıldı

Ünlü oyuncu ve komedyen Jim Carrey bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Ginger Gonzaga ile yollarını ayırdı.

Magazin 22-10-19 09:51

Cameron Diaz’ın ilk büyük rolü hakkındaki gerçeği yönetmen anlattı

Yükselişini The Mask filmine borçlu olan Cameron Diaz, neredeyse o filmde rol alamıyormuş. Chuck Russell, yıllar sonra gerçeği anlattı.

Trend 30-07-19 07:43

Jim Carrey’den Donald Trump’a: Sistemimize tecavüz ediyor

Trump karşıtlığıyla bilinen oyuncu Jim Carrey, ABD Başkanı ve Cumhuriyetçi Partililere, “tecavüzcüler” benzetmesi yaparak, “Bu insanlar sistemimizin ırzına geçiyor” dedi.

Magazin 19-11-18 17:12

Jim Carrey'den 'Yemen' tepkisi!

Dünyaca ünlü aktör Jim Carrey, Yemen'de Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyonun düzenlediği ve çoğu çocuk 50 kişinin hayatını kaybettiği saldırı hakkında sessiz kalmadı ve bir tepki mesajı paylaştı.

Magazin 18-08-18 20:07

Jim Carrey: Hakkımdaki dava acımasız bir karalama kampanyası

Ünlü oyuncunun aşırı doz ilaçtan ölen sevgilisi Cathriona White'ın eski kocası Carrey'i, White'ın 'ölümüne neden olmakla' suçladı. Carrey, davayı açan Mark Burton'a tepki gösterdi.

Haber 20-09-16 12:15

Jim Carrey, mafya babasını oynuyor

Ünlü oyuncu "True Crimes" (Gerçek Suçlar) adlı bir suç geriliminde Polonyalı bir mafya babasını canlandırıyor

Magazin 30-11-15 12:00

Jim Carrey'den şok eden ölüm için ilk yorum: 'Yıldırım çarpmışa döndük'

Jim Carrey'nin sık sık ayrılıp barıştığı sevgilisi Cathriona White intihar etti. Jim Carrey'nin 30 yaşındaki eski sevgilisinin cansız bedeni Los Angeles'taki bir evde bulundu. Jim Carrey, intihar haberini aldıktan sonra duyduğu şoku yaşadığı şoku "Yıldırım çarpmışa döndük" sözüyle dile getirdi.

Magazin 30-09-15 10:21

Ünlü oyuncunun sevgilisi intihar etti

ABD'li ünlü aktör Jim Carrey'nin bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Cathriona White'ın intihar ettiği bildirildi.

Magazin 30-09-15 01:58