Kadıköy Belediyesi Haberleri

Kadıköy Belediyesi'ne haciz! Kamulaştırmayı ödemeyince icralık oldu

Kadıköy Belediyesi, Düzenleme Ortaklık Payı (DOP) nedeniyle 2015 yılında kamulaştırma yaptı. Belediyenin kamulaştırmayı ödememesi nedeniyle icra işlemi uygulandı. Belediyeden alınan klima, televizyon, 12 adet masa ve sandalyeleri, 2 kamyona yüklenerek ihale yolu ile satılmak üzere yediemin deposuna götürüldü.

Haber 22-12-2023 12:59

Kadıköy ve Kartal'da 9 bin 500'e yakın riskli yapı yıkıldı

Sit alanı Adalar'da ve İstanbul'un yeni ilçelerinden Arnavutköy'de deprem riski taşıyan yapı bulunmuyor.

Yurthaber 21-08-2023 11:04

Çorba bekleyen öğrencilere de engel oldular! İmam hatip lisesinde belediyenin çorba dağıtımına müdahale

Her gün sabah saatlerinde ilçede bulunan okullara çorba dağıtımına giden Kadıköy Belediyesi ekiplerine Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin okul yönetimi, kantincileri ve güvenlik güçleri tarafından müdahale edildi. Çocukların çorba almasını engelleyen yetkililer görevlerini yapmaya çalışan belediye personeline de saldırıda girişiminde bulundu.

Haber 30-11-2022 23:11

TV'ler, klima, ses sistemi... Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı'nın odasındaki eşyalara haciz şoku! 6 ay süresi kaldı

Kadıköy Belediyesi'nin 39 yıl önceki bir hamlesine yönelik 5 yıl önce açılan dava sonuçlandı. Belediyenin ödemesine hükmedilen 629 bin 666 TL'lik tutarın ödenmediği gerekçesiyle davacılar icraya başvurdu. Bunun üzerine Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nın makam odasındaki eşyalar haczedildi. Borcun ödenmesi için belediyeye 6 ay süre tanınırken bu sürede ödenmezse TV, klima, ses sistemi, spor malzemesi gibi eşyaların belediyeden alınarak satılacağı öğrenildi.

Haber 03-11-2022 11:31

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kadıköy Belediyesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kadıköy Belediyesi işçilerinden Genel-İş Sendikasına disiplin tepkisi

Kadıköy Belediyesi işçilerinden Genel-İş Sendikasına "disiplin" tepkisi

Yurthaber 19-10-2022 16:00

Kadıköy Belediyesine grev kararı asıldı

Genel-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 1. Şube Başkanı Murat Aydoğan: - "Greve hazırlanırken aynı zamanda görüşmelere de açık olduğumuzun altını önemle çizmek isteriz. Zaten önemli olan grev süreci başlamadan taleplerimizi masada kabul ettirmek. Ama bu emeğimizi, mesleki yeterliliklerimizin hakkını masada bırakacağımız anlamına da gelmiyor"

Yurthaber 16-09-2022 14:42

Kadıköy Belediyesi işçilerinden grev kararı

Genel-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 1. Şube Başkanı Aydoğan: - "Grev, Kadıköy Belediyesinde çalışan yaklaşık 2 bin 300 kişiyi kapsayacak. Sağlık ve Veterinerlik birimleri hariç tüm arkadaşlarımız greve katılacak"

Yurthaber 15-09-2022 15:05

İstanbul'da seyyar satıcılardan rüşvet aldıkları belirlenen 2 zabıta yakalandı

İstanbul'da seyyar satıcılardan rüşvet aldıkları belirlenen 2 zabıta yakalandı

Yurthaber 06-08-2022 12:22

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı kimdir? Şerdil Dara Odabaşı nereli ve kaç yaşında?

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Kadıköy; Anadolu yakasında bulunan İstanbul'un balık ve gıda pazarıyla bilinen, son derece hareketli güzide ilçelerinden biridir. Popüler kafeleri ve sokak sanatlarıyla dikkat çeken ilçe her daim kalabalıktır. Peki Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı kimdir? Şerdil Dara Odabaşı nereli ve kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Haber 21-05-2022 09:34

Kadıköy Belediyesine rüşvet operasyonu! Çok sayıda kişiye tutuklama

İstanbul'da Kadıköy Belediyesi çalışanlarının da aralarında bulunduğu 224 kişiye yönelik geçtiğimiz günlerde rüşvet operasyonu yapılmıştı. Mahkemeye sevk edilen kişilerden 32'sinin tutuklandığı belirtildi.

Haber 21-05-2022 09:33

Kadıköy Belediyesi hangi partide 2022? Kadıköy Belediye Başkanı kim? Şerdil Dara Odabaşı kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Kadıköy; Anadolu yakasında bulunan İstanbul'un balık ve gıda pazarıyla bilinen, son derece hareketli güzide ilçelerinden biridir. Popüler kafeleri ve sokak sanatlarıyla dikkat çeken ilçe her daim kalabalıktır. Peki Kadıköy Belediyesi hangi partide 2022? Kadıköy Belediye Başkanı kim? Şerdil Dara Odabaşı kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İşte ayrıntılar...

Haber 21-05-2022 09:33

Rüşvette sabit fiyat tarifesi! 2 aşamalı sistem kurmuşlar

İstanbul merkezli 5 ilde rüşvet iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta ve mühendislerin de bulunduğu 194 şüphelinin ifade alma işlemleri sürüyor. Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta memurları ve mühendislerin, rüşvet çarkını işletebilmeleri için 2 aşamalı sistem kurdukları belirlendi. İnşaat ruhsat onayı için 30 bin, çatı tadilatına 10 bin, izinsiz beton dökmeye 1500, hafriyat işi için 1000 ve vinç kurmaya 500 lira sabit rüşvet istenildiği tespit edildi.

Haber 19-05-2022 11:33

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Kaya'dan rüşvet operasyonu değerlendirmesi:

"Birçok belediye müdürünün diplomasının sahte olduğu, bir kısım rüşvet hususlarının olduğu, proje onayda ve yapı kontrolde gözaltılar yapıldığı, bir dönem önceki belediye başkanınca adları yolsuzluklara karıştığı için görevden el çektirilen kişilerin bu yönetimle birlikte yeniden işe alındığı, bunların da gözaltında olduğu iddiaları var"

Yurthaber 17-05-2022 20:00

Kadıköy Belediye Başkanı’ndan ‘rüşvet operasyonu’ açıklaması

İstanbul’da sabah saatlerinde yapılan rüşvet operasyonu ile ilgili Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’ndan açıklama geldi. Kadıköy Belediyesi personelinin de aralarında olduğu kamu görevlilerine yapılan operasyonda 224 kişi hakkında gözaltı kararı çıkmıştı.

Haber 17-05-2022 15:59

İstanbul merkezli 5 ilde rüşvet operasyonu

İstanbul merkezli 5 ilde rüşvet operasyonu

Yurthaber 17-05-2022 08:11

Kadıköy Belediyesi personelinin de aralarında olduğu kamu görevlilerine operasyon: 224 gözaltı…

İstanbul’da aralarında Kadıköy Belediyesi personelinin de bulunduğu kamu görevlilerine yönelik büyük bir operasyon için harekete geçildi. Aralarında çok sayıda kamu görevlisinin de olduğu 224 kişi hakkında Rüşvet Almak, Vermek, Aracılık Etmek ve Resmi Belgede Sahtecilik suçlarından gözaltı kararı çıktı. İşte son dakika rüşvet operasyonun detayları…

Haber 17-05-2022 08:00

Kadıköy Belediyesi TİS'in imzalandığını duyurdu, işçiler tepki gösterdi

Kadıköy Belediyesi: - "Kadıköy Belediyesi ve DİSK Genel-İş Sendikası arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, Genel-İş Sendikası Genel Merkezi ile yapılan anlaşma ile sona ermiştir" - Belediyenin, "sendikanın yetkili şubesi yerine Genel-İş Sendikası Genel Merkezi ile anlaşma imzalamasına" tepki gösteren işçiler, belediye önündeki bekleyişlerini sürdürüyor - Genel İş Sendikası Anadolu Yakası 1 No'lu Şube Başkanı Ahmet Arıkan: - "Seçilmiş iradeyi yok sayarak, işçinin kazanım için verdiği mücadeleyi yok sayarak gidip imza atılmasını kabul etmiyoruz. Bizim onur, gurur meselemizdir. Bu anlayışı reddediyoruz. İşçi buradadır, hakkının arkasındadır"

Yurthaber 18-02-2021 15:01