Kilo Almak Haberleri

Az yediğiniz halde kilo alıyorsanız sebebi ciddi hastalıklar olabilir! Bu maddeleri gözden geçirin

Günümüz sağlık sorunlarından biri ola fazla kilolar kadın, erkek, yaşlı veya çocuk fark etmeksizin çoğu insanın yaşadığı bir durum. Bu durumun yanında bir de az yediği halde zayıflayamayan ve hızla kilo almaya başlayan kişiler bazı hastalıkların belirtisini yaşıyor olabilir. Peki, hızla alınan ve verilemeyen kilolar hangi hastalıkların belirtisi?

Haber 06-12-22 20:28

Fazla kilo aldı sandı ama gerçekler bambaşka çıktı! Karnından çıkanlar görenleri hayrete düşürdü

Vücutta fark etmeden büyüyen kitleler bulunabiliyor. Tokat'ta yaşayan 46 yaşındaki Ali Yavuz Çeçen'de giderek şişen karnındaki kitleleri kilo sanmıştı. Ancak günlük hayatta sıkıntı yaşamaya başlayan Ali Yavuz Çeçen, karnındaki şişlik nedeniyle doktora başvurduğunda hayatının şokunu yaşadı.

Haber 29-11-22 13:29

Kilo almak için ne yemeliyiz, doğal yollarla kilo almak için ne yapılmalı? Sağlıklı bir şekilde kilo almak için beslenme programı nasıl olmalı?

Genel olarak karşılaştığımız fazla kilo sorunlarının yanında kilo alma ile ilgili problemler yaşayan kişilere de oldukça sık rastlanır. Düşük kiloya sahip olmak da fazla kilolu olmak gibi sağlıksız bir durum olarak karşımıza çıkar. Tüketilen yiyecekler, egzersiz ve düzenli bir uykuyla kilo almayı kolaylaştıran belli başlı yöntemler bulunur. Kilo alma konusunda en çok dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de doğal ve sağlıklı yollarla kilo almaktır. Sağlıklı bir şekilde kilo almak için ne yenir?

Haber 08-11-22 11:51

Kilo Almak

Kilo Almak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kilo Almak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.