Külotlu Çorap Haberleri

Tamamen yanlış giyiyormuşuz! Külotlu çorabın kaçmaması için yapılması gereken basit tüyo

Külotlu çorap kombinlerin çok daha kaliteli durmasını sağlıyor. Kıyafetlerimizle bir bütünlük oluşturan külotlu çorapları giyerken kaçırma sorunu birçok kadının en rahatsız olduğu konular arasında yer alıyor. TikTok'ta külotlu çorapları kaçırmadan giymenin kolay yolu paylaşıldı.

Kadin 27-01-23 09:50

Şarkıcı Seçil Çiftçi eski sevgilisini öldürdüğünü itiraf etmişti! İfadesinde dikkat çeken 'külotlu çorap' detayı

Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi, İstanbul Sancaktepe'de cesedi bulunan eski sevgilisi Semih Sevim'i evinde öldürüp, cesedini babasıyla birlikte battaniyeye sararak ormanlık alana attığını itiraf etmişti. Çiftçi'nin ifadesi ortaya çıktı. Eski sevgilisinin kendisini sık sık rahatsız ettiğini öne süren Çiftçi'nin "Önce kafasına vurdum ardından da boğazını sıktım" dediği iddia edildi. Çiftçi'nin ifadesindeki külotlu çorap detayı ise dikkat çekti. İşte dehşete düşüren olayın ayrıntıları...

Haber 20-01-23 13:23

Kombininizin kalitesini ikiye katlayacak aksesuar önerileri

Kombininizi yaptıktan sonra sanki küçük bir detay eksik kalmış gibi hissediyor musunuz? Eğer öyleyse işte bu küçük detay aksesuar olabilir. Kombinlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar, şıklığa şıklık katan en önemli detaylardan biri. Eğer siz de kombinlerinize şıklık katacak aksesuar önerileri istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, birbirinden şık aksesuarları hep birlikte inceleyelim.

Kadin 22-11-22 18:26

Kışın kurtarıcınız olacak hem sıcak tutup hem şık gösterecek en iyi külotlu çorap modelleri

Çeşitli markaların onlarca farklı modelde ve renkte ürettiği külotlu çoraplar, kadınların kış mevsiminde kurtarıcı ürünlerinden biri oluyor. Hem sıcak tutması hem kombinlere şıklık katmasıyla bilinen bu ürünler, birbirinden güzel ve iddialı modellerde tasarlanıyor. Sizler için seçtiğimiz özellikle kış aylarında termal tayt görevi gören külotlu çorap modellerini incelemeye ne dersiniz?

Kadin 19-09-22 16:20

Külotlu Çorap

Külotlu Çorap Hakkındaki Haberler Mynet'te. Külotlu Çorap Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.