Küpe Haberleri

Tüm uyarılara rağmen taktığı küpeler nedeniyle kulağı ikiye ayrıldı: Midemi bulandırıyor

Aksesuarlar tüm görünümü değiştirerek çok daha şık olmamızı sağlayabiliyor. En sık kullanılan aksesuarlar arasında bulunan küpeler sağlığımız için riskli durumlar oluşturabiliyor. Özellikle fazla büyük küpeler kulaklara fazlasıyla ağırlık veriyor. Devasa küpeler takan bir kadın TikTok hesabından kulağının son halini paylaşarak herkesi uyardı.

Kadin 17-12-22 16:34

Mesajlarını paylaştı yorum yağdı... İmamoğlu'na verdiği atkı sosyal medyada gündem oldu! Meğer Akşener öncesinde o kıza...

Meral Akşener'in Ekrem İmamoğlu ile Saraçhane'de sahnedeyken yaptığı konuşma sosyal medyada olay oldu. Akşener, İmamoğlu'nun boynundaki atkıyı gösterip hikayesini anlattı. Bu konuşmanın ardından Twitter'da çok sayıda paylaşım geldi. Çünkü konuşmadan önce bir kullanıcı, arkadaşının Akşener'e atkısını İmamoğlu'na vermesi için verdiğini, karşılığında Akşener'in inci küpelerini hediye ettiğini; küpe ve mesaj görüntüsüyle yazmıştı. Bazı kullanıcılar bunun gerçek olmadığını iddia etmişti.

Haber 16-12-22 09:55

Kombininizin kalitesini ikiye katlayacak aksesuar önerileri

Kombininizi yaptıktan sonra sanki küçük bir detay eksik kalmış gibi hissediyor musunuz? Eğer öyleyse işte bu küçük detay aksesuar olabilir. Kombinlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar, şıklığa şıklık katan en önemli detaylardan biri. Eğer siz de kombinlerinize şıklık katacak aksesuar önerileri istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, birbirinden şık aksesuarları hep birlikte inceleyelim.

Kadin 22-11-22 18:26

Uzman öğretmenlik sınavında yasak olan eşyalar nelerdir? Kol saati, cüzdan, yüzük yasak mı? Uzman öğretmenlik sınavında yasak olan eşyalar!

Uzman öğretmenlik sınavında yasak olan eşyalar bugün MEB tarafından saat 10.00'da yapılacak sınav öncesi vatandaşlar tarafından merak edildi. Uzman öğretmenlik sınavında yasak olan eşyalar nelerdir, sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen kişiler internette yaptıkları araştırmalara hız verdi. MEB tarafından yayımlanan kılavuzda, kol saati, küpe, cüzdan, yüzük, kolye ve bileklik detayı dikkat çekti. İşte Uzman öğretmenlik sınavında yasak olan eşyalar...

Egitim 19-11-22 09:04

Küpe

Küpe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Küpe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tam bir bakteri yuvası! Paylaştığınızda hastalık saçan eşyalar

Günlük hayatımızda kullandığımız eşyalar sağlık için riskli durumlara neden olabiliyor. Farkına bile varmadığımız gözle görünmeyen birçok bakteri ve mikrobun birikmesine neden olabiliyorlar. Uzmanlar kişisel eşyalarınızı asla başkalarıyla paylaşamamanız gerektiğini belirtiyor. İşte asla paylaşılmaması gereken eşyalar...

Haber 28-10-22 13:53

Tartışma yaratan küpe! Şişe kapağından farkı yok, fiyatını duyanın ağzı açık kalıyor

Ünlü bir markanın pet şişe kapağına benzeyen küpe tasarımı görenleri hayrete düşürdü. Görüntü olarak pet şişe kapağından farkı olmayın küpenin fiyatı ise 445 dolar. Tartışma yaratan tasarım kullanıcıları da ikiye böldü.

Haber 28-09-22 20:03

Nejat İşler'in, Erzurum'da 'küpe' nedeniyle bıçaklanan genç için yaptığı paylaşım olay oldu!

Erzurum'da arkadaşıyla yürüyen 22 yaşındaki gencin, küpesiyle alay eden 2 kişi tarafından bıçaklanması sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncu Nejat İşler ise yaşanan bıçaklı saldırıya Twitter'da yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Magazin 27-09-22 21:01