Nakit Haberleri

Boşanma avukatı açıkladı! Eşinizin sizi aldattığını gösteren fark edilmeyen hareketler

Hem evlilik hem de sevgililik döneminde görülen ufak detaylar aldatıldığınızın işareti olabiliyor. Uzmanlara göre birçok kadın ilişki içerisindeyken aldatıldığını fark etmiyor. Oldukça gizli bir şekilde yürütülebilen bu sürecin süresinin uzaması geri dönülmez hasarlara neden olabiliyor. Boşanma avukatı aldatıldığınızı gösteren ufak davranışları açıkladı.

Kadin 16-03-23 14:01

Milyon dolarları olan kadın paylaştı! Bu 5 hata fakirleşmenize sebep oluyor

Bütçe yönetimi oldukça önem taşıyor. Her ay sonunda maaşınızın bittiğini söylüyor ve ne yaparsam yapayım para biriktiremiyorum diyorsanız bunun nedeni farkında olmadan yapılan ufak hatalar. TikTok'ta çok sayıda paraya sahip olduğunu paylaşan bir kadın paranızı artırmak ve fakirleşmenizi önlemek için kaçınmanız gereken hataları açıkladı.

Kadin 20-02-23 14:21

Başvurana 7 bin 500 TL nakit veriliyor! Dikkat: Süre sınırı bulunuyor

Promosyon haberleri emeklilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Birçok banka, maaşlarını kendi bankalarına taşımak ve bir süre burada tutmak şartıyla emeklilere 4.500, 5.000, 7.000, 7.50 TL tutarlarında ödemeler yapıyor.

Finans 29-11-22 12:57

O ülkenin bakanı duyurdu! Nakit alışverişe 10 bin euro limit...

Alman Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser'in yaptığı açıklama ülke gündemine oturdu. Faeser, Almanya'da varlıkların gizlenmesini zorlaştırmak için nakit ödemelerde 10 bin euro sınırlama getirilmesi gerektiğini söyledi.

Haber 16-11-22 17:05

Nakit

Nakit Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nakit Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Nakit eş anlamlısı nedir? Nakit kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Türk coğrafyası birçok kültüre ve topluluğa ev sahipliği yapmasından kaynaklı kelime haznesi çok gelişmiştir. Bu da birçok kelimenin birden fazla anlamı olmasına ön ayak olmuştur. Kelime haznesinin sürekli olarak gelişmesi de eş anlamlılık durumuna zemin hazırlar. Türkçede birçok kelimenin eş anlamlısı bulunmaktadır. Eş anlamlı kelimeler anlamları aynı yazılışları farklı olan kelimelere denmektedir. Nakit kelimesi de bu kelimelerden biridir. Peki, nakit kelimesinin eş anlamlıları nedir?

Egitim 28-10-22 16:27