Neşe Karaböcek Haberleri Ve Son Dakika Neşe Karaböcek Haberleri

Neşe Karaböcek Haberleri Ve Son Dakika Neşe Karaböcek Haberleri

Daha çok Türk sanat müziği, pop ve arabesk türünde söylediği şarkılarla bilinen sanatçı Neşe Karaböcek 1 Nisan 1947 tarihinde İstanbul’da doğdu.

Çok üretken biri olan ve her müzik türünde başarılı eserler veren sanatçı 1961 ile 2009 yılları arasında 86 adet plak ya da albüm çıkardı. 1971 ve 1986 yılları arasında ise çeşitli sinema filmlerinde boy gösterdi.

Sanat dünyasındaki nadir ödül rekortmenlerinden biri olan Karaböcek birer kez altın bülbül ve altın heykel, ikişer kez altın kaset ve altın long play ödülleri ile 16 kez altın 45’lik plak ödülünü aldı. Bunun yanında birçok platform tarafından da sayısız ödüle layık görülen Karaböcek Bing Crosby’nin ardından dünya ölçüsünde en çok altın plak alan ikinci ses sanatçısıdır.

Neşe Karaböcek Haberleri

5 yıldır sahnelerde yoktu... Usta sanatçı Neşe Karaböcek sahnelere geri döndü!

Neşe Karaböcek, oğlunun vefatının ardından ilk defa sahneye çıktı. 5 yıl sonra özel bir gecede sahnede olan Karaböcek, sahnede 2,5 saat kaldı.

Magazin

Yuvası yıkılan Neşe Karaböcek ve eniştesiyle evlenen Gülden Karaböcek’in bitmeyen küslük hikayesi

Bir zamanların efsane sanatçıları Neşe ve Gülden Karaböcek kardeşler şöhret yolunda yaşadıkları hikayeyle uzun bir süre gündemden düşmemişti. “Anlatsam film olur” dedirten türden bu hikaye iki kız kardeşin arasının tamamen bozulmasına neden oldu. Efsane sesiyle ortalığı kasıp kavuran ünlü şarkıcılar Gülden ve Neşe Karaböcek’in arasındaki küslük hala devam ediyor.

Trend

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 1 Nisan tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Nisan ayı içerisinde tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 1 Nisan’da tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 1 Nisan olayları...

Trend

Neşe Karaböcek, hakkında çıkan 'öldü' haberlerine isyan etti: Bu haberi yapanlar utansın!

Ünlü sanatçı Neşe Karaböcek'in Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği haberleri sosyal medyada büyük bir hızla yayıldı. Bir döneme damgasını vuran şarkıcı Neşe Karaböcek, hakkında çıkan 'öldü' haberlerine isyan etti.

Magazin

Neşe Karaböcek

Neşe Karaböcek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Neşe Karaböcek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ablalarının eşleriyle evlendiler! Gülden Karaböcek - Neşe Karaböcek ve Nazan Öncel...

Geçtiğimiz günlerde 67 yaşına giren Gülden Karaböcek’in fotoğraflarını gören gözlerine inanamadı. Adeta yıllara meydan okuyan Gülden Karaböcek, kızı Nur ve arkadaşlarıyla yeni yaşını kutladı. Fotoğrafların basında yer almasının ardından akıllara yine o olay geldi. Ablası Neşe Karaböcek’in eski eşiyle evlenen Gülden Karaböcek, bu hareketiyle kardeşini silmiş oldu. Ablasının yuvasını yıkan tek ünlü Gülden Karaböcek değil. Nazan Öncel de ablasının yuvasını yıkan ünlülerden...

Magazin

İki kardeşin acı öyküsü: Yuvası yıkılan Neşe Karaböcek ve eniştesiyle evlenen Gülden Karaböcek

Bir zamanların efsane sanatçıları Neşe ve Gülden Karaböcek'in şöhret yollarında yaşadıkları, "Anlatsam film olur" dedikleri türden bir hikaye...

Kadin