Okan Kurt Haberleri

Demet Akalın, Okan Kurt'a isyan etti: Fenalık geldi artık yeter!

Demet Akalın eski eşi Okan Kurt ile İtalya tatilinin tadını çıkarıyor. Sosyal medya hesabında Cenova'da çekildiği fotoğrafları paylaşan ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın son durağı Milan oldu. Eşi Okan Kurt'un her geldiklerinde aynı şeyi istediğini belirten Demet Akalın, Milan sokaklarında "Fenalık geldi artık yeter!" diyerek isyan etti.

Magazin 11-09-22 14:53

Hira Han nerede? Demet Akalın ve Okan Kurt’un restoranı Hira Han’a nasıl gidilir?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt, Hira Han adındaki restoranını faaliyete geçirmişti. Dekorasyona ciddi paralar harcanan Hira Han, yemeklerinin dışında boğaz manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Trend 18-10-21 11:14

Demet Akalın ile Seda Sayan'a cephesinde sular durulmuyor!

Geçtiğimiz hafta ekranlara veda eden 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programının ardından yerine ünlü sunucu Seda Sayan'ın geleceği iddia edilmişti. Öne sürülen bu iddianın ardından Demet Akalın'ın, Sayan'a cephe alarak İnstagram'dan engellemesi ile gündeme gelmişti. Yaşanan gelişmenin ardından bu kez de Twitter'dan paylaşımda bulunan Akalın'ın yazdıklarının Sayan'ı işaret ettiği düşünüldü.

Magazin 30-05-21 13:03

Demet Akalın hayat arkadaşı Okan Kurt'un yeni yaşını kutladı

Popçu Demet Akalın, 39 yaşına basan hayat arkadaşı Okan Kurt'un doğum gününü kızı Hira ile birlikte kutladı. Kurt, hayat arkadaşının sürprizine "Aşklarım benim, sizi çok seviyorum" sözleriyle teşekkür etti.

Magazin 22-04-21 16:39

Okan Kurt

Okan Kurt Hakkındaki Haberler Mynet'te. Okan Kurt Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Koronavirüsü yenen Demet Akalın, yaşadığı süreci canlı yayında anlattı

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Demet Akalın, bir haftadır evinde tedavi görüyordu. Tedavinin ardından virüsü yenen Akalın, bugün ekranlara geri döndü. Demet Akalın, yaşadığı süreci canlı yayında anlattı.

Magazin 22-02-21 11:27

Uludağ'da koronavirüs kapan Demet Akalın: Hacamat yaptıracağız

Kayak merkezleri açılınca tatile giden Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt koronavirüs oldu. Akalın canlı yayında "Keşke Uludağ diye ısrar etmeseydim" dedi.

Magazin 15-02-21 14:07