Öyle Bir Geçer Zaman Ki Haberleri

44 yaşındaki Mine Tugay spor yaptığı anları paylaştı! Esneme hareketi beğeni topladı: Şimdilik bu kadar yapabildim

Ekranlarda Medcezir, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi bir çok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medyada aktifliğini sürdürüyor. 44 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz günlerde bir dönem çocuk istediğini itiraf etmişti. Paylaşımlarına devam eden Tugay, bu kez spor yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

Magazin 28-09-22 15:04

44 yaşındaki Mine Tugay süper minili pozuyla nefes kesti! Sen yaşlanmazsın valla

Ekranlarda Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi pek çok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada aktifliğini sürdüren 44 yaşındaki isim, geçtiğimiz günlerde çocuk itirafıyla şaşırtmıştı. Tugay, bu kez dekolteli ve mini elbisesiyle poz vererek takipçilerini büyüledi.

Magazin 22-09-22 17:11

Mine Tugay'dan şaşırtan çocuk itirafı! 30'lu yaşlarda çocuk istemiştim ama...

Ekranlarda Medcezir, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi pek çok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan 44 yaşındaki isim, bu kez takipçilerinin sorularına samimi yanıtlar verdi. Tugay'ın çocuk itirafı ise şaşırttı.

Magazin 16-09-22 15:16

44 yaşındaki Mine Tugay yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi! Sanki 18'lik gibisiniz

Televizyon ekranlarında Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi pek çok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan 44 yaşındaki isim, geçtiğimiz günlerde geçirdiği bisiklet kazasıyla çok konuşulmuştu. Durumu düzelen Tugay, yırtmaçlı elbisesiyle poz vererek takipçilerini büyüledi.

Magazin 15-09-22 17:11

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Hakkındaki Haberler Mynet'te. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

43 yaşındaki Mine Tugay'ın göğüs dekolteli pozu büyüledi! Bu kadın yaşlanmıyor

Ekranlarda Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi birçok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan 43 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde bisiklet kazası geçirmişti. Sonrasında yavaş yavaş toparlamaya başlayan Tugay, paylaştığı göğüs dekolteli fotoğrafıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 10-09-22 13:41

43 yaşındaki Mine Tugay göğüs dekolteli pozuyla mest etti! Allah nazardan korusun

Daha önce Medcezir, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi pek çok farklı yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan 43 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde bisiklet kazası geçirerek sevenlerini üzmüştü. Yavaş yavaş toparlamaya başlayan Tugay, bu defa paylaştığı göğüs dekolteli fotoğrafıyla takipçilerini mest etti.

Magazin 05-09-22 13:38

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin Aylin'i Farah Zeynep Abdullah makyajsız poz verdi! Ün bile değiştiremedi kızı

Farah Zeynep Abdullah, 2010-2013 yılları arasında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde hayat verdiği Aylin rolüyle dikkat çekti. İlerleyen Yıllarda Kurt Seyit ve Şura, Masumlar Apartmanı gibi rollerle yeniden seyirciyle buluştu. Son olarak Bergen filminde rol alan Abdullah, sosyal medya pozuyla gündeme geldi.

Magazin 02-09-22 09:13

Mine Tugay tacizci takipçisine isyan etti! Mahkemede mi görüşelim?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Zalim İstanbul ve Gülümse Kaderine gibi bir çok yapımda rol alan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmayı sürdürüyor. Sosyal medya hesabında oldukça aktif olan 43 yaşındaki oyuncu, yaptığı soru cevap etkinliğinde takipçilerinin sorularını yanıtladı. Tugay'ı sürekli taciz eden bir takipçinin sorusu ise ünlü oyuncuyu sinirlendirdi.

Magazin 25-08-22 13:49

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi son pozuyla ilgi çekti! Özledik seni

Emir Berke Zincidi, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Osman rolüyle unutulmaz çocuk oyunculardan biri oldu. Halen bu rolle anılan Emir Berke Zincidi, Instagram'dan paylaştığı son pozuyla dikkat çekti.

Magazin 22-08-22 23:51

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Soner'i Mete Horozoğlu'nun son hali görenleri şaşırttı! Bakın ünlü isim şimdilerde ne yapıyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Soner karakterine hayat veren ve oyuncu Mete Horozoğlu, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Ayrılsak da Beraberiz, Kampüsistan, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de rol almıştı. Bir süre önce Türkiye'yi terk eden oyuncunun son hali görenleri şaşırttı.

Magazin 22-08-22 09:58

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Aylin'i Farah Zeynep Abdullah adeta şov yaptı! Bikinili pozuyla nefes kesti

Farah Zeynep Abdullah seneler önce sona eren Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile akıllara kazındı. Son olarak Masumlar Apartmanı, Bergen gibi yapımlarla göz önüne gelen Abdullah, sosyal medya pozuyla nefes kesti.

Magazin 16-08-22 09:07

Komedi sevenleri beyaz perdeye çekecek! “Filme Gel” filminin çekimleri tam gaz devam ediyor

Üç arkadaşın eğlenceli yol hikayesini konu alan "Filme Gel"in çekimleri Çanakkale'de sürüyor.Erkan Petekkaya, Fırat Doğruloğlu, Levent Ülgen, Çiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar, Orçun Kaptan ve Deniz Hamzaoğlu'nun da aralarında bulunduğu oyuncu kadrosuyla öne çıkan komedi filmi, üç kafadarın film çekmek için çıktıkları eğlenceli yolculuğu beyaz perdeye taşıyor.

Trend 01-08-22 17:55

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin başarılı isimleri Tolga Güleç ile Erkan Petekkaya 12 yıl sonra aynı projede rol alacak

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde birlikte kamera karşısına geçen Tolga Güleç ve Erkan Petekkaya, 12 yıl aranın ardından aynı projede buluştu. İki başarılı oyuncu "Filme Gel" adlı sinema filminde oynayacak.

Magazin 27-07-22 08:24