Recep Tayip Erdoğan Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Son asrın en büyük barbarlıklarından birine şahit oluyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mahmut Abbas ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, Filistin'deki son durumu etraflıca ele aldıklarını söyledi. Erdoğan "Masum insanların tepelerine bomba yağdırarak vahşice katlediyorlar. Son asrın en büyük barbarlıklarından birine şahit oluyoruz." dedi.

Haber 05-03-2024 21:32

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berat Kandili paylaşımında Gazze mesajı verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Milletimizin ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi olan mübarek Berat Gecesi'ni tebrik ediyorum." dedi.

Haber 24-02-2024 21:26

Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda edip yukarı uçtu: Alper Gezeravcı ile uzayda ilk temas

Son dakika haberi: Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Türk bayrağını uzayda dalgalandıran Gezeravcı'ya Erdoğan, "Orada bulunmandan kıvanç duyuyoruz" dedi. Gezeravcı da Erdoğan'ın uzaydaki atmosfere ve yürütülen ya da planlanan deneylere dair sorularını yanıtladı. Sık sık yerçekimsiz ortama vurgu yapan Gezeravcı'nın konuşmanın sonunda "Allahaısmarladık" dedikten sonra mikrofonu yere bırakıp uçtuğu anlar da ilgi çekti.

Haber 22-01-2024 15:08

Emeklilere özel indirim! Yerel seçimler öncesi AK Parti’den yeni çalışma: İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasındaki plan…

Partiler seçim kampanyası çalışmalarında adeta gaza bastı. Türkiye 2024 Mart’taki yerel seçimlere doğru giderken AK Parti’nin seçim kampanyasına ilişkin detaylar da ortaya çıktı. Emeklilere kentlerde verilebilecek özel kartlarla ulaşım, market alışverişi, özel hastane harcamaları gibi başlıklarda indirim sağlanabilir mi? Böyle bir sistem kurulabilir mi? gibi sorulara yanıt arandığı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da miting programı belli oldu. Erdoğan 50 ile gidecek.

Finans 21-12-2023 16:38

Cüneyt Özdemir'in sözleri dikkat çekti! 'Erdoğan şu an tarihin doğru bir yerinde duruyor'

İsrail'in Gazze'ye yönelik yoğun saldırıları sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözleri gündem olmuştu. Batı'nın İsrail devletinin yanında saf durmuş olduğunu ifade eden gazeteci Cüneyt Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şu an tarihin doğru bir yerinde durduğunu ifade etti.

Haber 30-10-2023 13:58

İstanbul'da Büyük Filistin Mitingi: Yüz binler alanı doldurdu! Erdoğan'dan İsrail'i tüm dünyaya savaş suçlusu ilan edeceğiz mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen Büyük Filistin Mitingi’ne yüz binlerce vatandaş katıldı. Öğle saatlerinden itibaren onlarca vatandaş gerek şahsi araçlarıyla gerekse de toplu taşıma araçlarıyla ellerinde Türk ve Filistin bayraklarıyla miting alanına doğru ilerledi. Erdoğan mitingdeki konuşmasında "İsrail tam 22 gündür açıkça savaş suçu işliyor. Şimdi biz de seni savaş suçlusu olarak dünyaya ilan edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Haber 28-10-2023 15:57

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say'dan Erdoğan'a övgü dolu sözler: Barışı sağlamaya en çok el uzatan lider

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Hamas- İsrail çatışması hakkındaki fikirlerini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tutumundan dolayı tebrik eden Say, 'Benim dünya üzerinde şu anda gördüğüm, barışı sağlamaya en çok el uzatan lider, Erdoğan'dır' dedi.

Haber 14-10-2023 15:51

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 12-09-2023 15:11

Erdoğan bir kez daha devreye giriyor! Tahıl Koridoru’na Türkiye damgası: Kritik hamleler peş peşe gelecek…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eerdoğan’ın Eylül ayı takvimi oldukça yoğun geçecek. 4 Eylül'de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesinde Karadeniz Tahıl Koridoru, Rusya-Ukrayna Savaşı ile ilgili son gelişmeler ve iki ülke ilişkileri değerlendirilecek. Erdoğan, 9-10 Eylül'de Hindistan'daki G-20 Liderler Zirvesi'ne, 17-21 Eylül'de ise ABD'deki Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'na katılacak, devlet ve hükümet başkanlarıyla çok sayıda ikili görüşme yapacak.

Haber 02-09-2023 14:16

2023 hedefi 6 milyar dolar! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'mührümüzü vuracağız' diyerek açıkladı: 850 farklı projeyi hayata geçiriyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, savunma sanayi ihracatında bu yıl hedefin 6 milyar dolar olduğunu vurgulayarak hedefin de çok üstüne çıkılabileceğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Savunma sanayi ürünlerinde tarihimizin en yüksek tutarlı ihracat sözleşmelerine imza attık. İDEF 2023'te bu anlaşmalara yenilerinin ekleneceği kanaatindeyiz" diye konuştu.

Finans 25-07-2023 11:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rahmi Koç ve Ali Koç'u kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile iş insanları Rahmi Koç ve Ali Koç'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Haber 04-07-2023 17:43

Büyükelçilerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güven mektubu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Peru, Polonya ve Irak büyükelçilerinin güven mektuplarını kabul etti.

Haber 20-06-2023 18:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sancaktepe'de! Böyle seslendi: Sırf aday oldu diye İnce'ye atılan iftiraların iç yüzü de ortaya çıkacak!

Seçime bir gün kala Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sancaktepe'de açıklamalarda bulunuyor. 'Artık günler değil saatler kaldı. Hala kararsız kalan dostlarınız varsa onlara bu seçimin önemini anlatıp selamımızı söyleyeceksiniz' diyen Erdoğan, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

Haber 13-05-2023 13:48

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muharrem İnce'yi aradım, devlet olarak yapılabilecek neyse her türlü yardıma hazır olduğumuzu söyledik

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, televizyon kanallarından ortak yayınlanan Seçim Özel programında açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı adaylığından çekildiğini açıklayan Muharrem İnce'yi aradığını söyleyen Erdoğan, "Devlet olarak yapılabilecek neyse her türlü yardıma hazır olduğumuzu da söyledik. Böyle bir yarışta yalnız bırakmak da asla doğru olmaz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Yüzde 50+1 şartı değişecek mi? sorusuna ise "Seçimden sonra böyle bir adım atılabilir" yanıtını verdi.

Haber 12-05-2023 22:56

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Bir mutfak pozisyonu içerisinde bunu anlatmanın ne anlamı var?

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’ta halka hitap etti. Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Erdoğan, "Durduk yere etnik köken mezhep tartışması açıyorlar. Bu ülkede kimse kimseye mezhebini kökenini sormaz. Ana muhalefetin başındaki zat, hangi mezhepten olursa olsun, bizi hiç düşündürmez. Saygı duyarız. Ama bunu kalkıp istismar vasıtası yapmak, bir mutfak pozisyonu içerisinde bunu anlatmanın ne anlamı var? " dedi.

Haber 22-04-2023 20:33

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Çiftçilere sıfır faizli hayvancılık kredisi vereceğiz

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Nurdağı'nda Belpınar ile Mesthüyük Köyleri ve Kahramanmaraş Türkoğlu Özbek Köyü Köy Evleri Anahtar Teslim Töreni'nde konuştu. "Çiftçilere 10 yeni müjdemiz var" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, afet alanlarındaki köy evlerinde hayatını sürdürecek çiftçilere Ziraat Bankası aracılığıyla sıfır faizli hayvancılık kredisi vereceklerini, hayvan ve yem alımlarını destekleyeceklerini açıkladı.

Haber 22-04-2023 18:03

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan iki müjdeyi birden açıkladı: Konutlarda 1 ay, sıcak su ve mutfak için 1 yıl ücretsiz doğal gaz

Son dakika haberi... Karadeniz gazı için büyük gün geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yerli gaz sisteme verilmeye başlandı. Törende konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan beklenen müjdeleri açıkladı. Erdoğan "Vatandaşlarımızın aylık 25 metreküpe denk gelen evlerindeki mutfaklarında ve sıcak su tüketiminde kullandıkları doğal gazı 1 yıl süreyle ücretsiz veriyoruz. Önümüzdeki 1 ay da tüm konutlardaki doğal gaz kullanımından ücret almayacağız" dedi.

Haber 20-04-2023 20:06

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Bayraktar açıklaması: Babası bankalardan kredi almadan iş yaptı

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlik Buluşmaları Eskişehir İftarı Programı’nda bir konuşma yaptı. Yerli ve milli SİHA'ları üreten BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar hakkında açıklamalar yapan Erdoğan, "Yatıyorlar kalkıyorlar televizyon ekranlarında 'Selçuk aşağı Selçuk yukarı'. Ne yaptı Selçuk? Ne yaptı, damatmış! Rahmetli babaları bankalardan kredi almadan çalıştı. Çocukları da şimdi aldıkları bu terbiyeyle devam ediyorlar." dedi.

Haber 18-04-2023 20:30

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: TOGG ilk haftada 177 bin ön sipariş aldı

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya İftar Programı’nda açıklamalar yaptı. TOGG'un ilk haftada 177 bin ön sipariş aldığını belirten Erdoğan, "İnşallah bu yıl içinde 20 binden fazla TOGG'u yollarımızda görecekseniz. TOGG ile yakaladığımız ivmeyi pazartesi günü TCG Anadolu'nun teslimatını yaparak adeta taçlandırdık" dedi. Erdoğan, Türkiye'nin ilk nükleer güç santrali olan Akkuyu'nun birinci güç ünitesini ay sonuna doğru devreye alacaklarını da söyledi.

Haber 13-04-2023 19:56

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macaristan Cumhurbaşkanı Novak'tan açıklamalar! TANAP'tan doğal gaz desteği vermeye hazırız

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak ortak basın toplantısında açıkalamalar yaptı. Erdoğan "Şu an itibarıyla TANAP'tan Macaristan'a doğal gaz verilmesi konusunda Azerbaycan ile her türlü desteğe vermeye hazırız. Macaristan'ın Türkiye-AB ilişkilerindeki olumlu gündemin ilerletilmesine matuf desteğini artırarak sürdürmesini bekliyoruz." dedi. Novak "Türkiye, Macaristan'ın enerji güvenliği konusunda vazgeçilmez öneme sahiptir. Türk akımına ihtiyacımız var" dedi.

Haber 29-03-2023 19:03

SON DAKİKA | 5 bin 500 lira olan en düşük emekli maaşlarına zam! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde' diyerek duyurdu

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milyonlarca emekli ve EYT'linin beklediği haberi canlı yayında duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı ile gerekli çalışmaları yaptıklarını duyurarak en düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya yükseltildiğini açıkladı. Erdoğan "Güzel müjdeyi vermiş olayım. 5 bin 500 TL olan emekli aylığını 2 bin TL artırıyoruz" ifadelerini kullandı.

Finans 22-03-2023 23:23

Erdoğan'dan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na sert tepki! 'Sen git çocuk bezi satmaya devam et'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na sert tepki gösterdi. Babacan için "Sen git, çocuk bezi satmaya devam et. 15 sene yanımda bulundu ama demek ki benden bir şey alamadı" diyen Erdoğan, Davutoğlu için ise "Ben kullanmıyorum o ifadeyi ama Devlet bey gayet güzel kullanıyor, 'Serok Ahmet' diyor. Kurduğunuz üniversiteyle başarı grafiğiniz ne?" dedi.

Haber 18-01-2023 13:23

Son dakika: Emekli ve memura yüzde 25 zam açıklandı! Kılıçdaroğlu'ndan sert tepki geldi: Yüzde 25 geçmiş içlerinden...

Son dakika haberi: 2023'e girilmesiyle beraber beklenen ekonomik gelişmeler peş peş sonuçlandı. Sözleşmelilere kadro, asgari ücret ve EYT'nin ardından memur ve emeklilerin beklediği haber de geldi. TÜİK'in kritik verileri açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memur ve emekli maaşlarının yüzde 25 oranında artacağını duyurdu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise zam oranına tepki gösterdi. İşte detaylar...

Haber 03-01-2023 19:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni yıl mesajı! Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına adım atacağımız döneme giriyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter'dan yeni yıl mesajı paylaştı. "Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına adım atacağımız döneme giriyoruz" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2022 yılında ülkeye kazandırılanların özetini de paylaştı.

Haber 31-12-2022 09:59

EYT'de yaş şartı aranmayacağı açıklandı! Şimdi gözler ne zaman Meclis'e geleceğinde... AK Parti tarih verdi

EYT'de aylardır beklenen açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milyonların beklediği düzenlemenin detaylarını paylaştı. Yeni kararla birlikte emekli olmak için yaşa takılanlarda yaş sınırlaması aranmayacak. Heyecanlandıran sözlerin ardından şimdi gözler EYT düzenlemesinin ne zaman Meclis'e geleceğinde... AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu milyonları etkileyecek düzenleme için tarih verdi. İşte detaylar...

Finans 28-12-2022 22:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu başkanvekilleriyle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu başkanvekilleriyle bir araya geldi.

Haber 27-12-2022 18:00

Asgari ücret ne zaman geçerli olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman yansıyacak?

Milyonlarca kişinin beklediği asgari ücret Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıkladı. Basın açıklaması yoluyla 2023 için geçerli olacak yeni asgari ücretin duyurulması ardından, zamlı maaşın ne zaman alınacağı da merak konusu oldu. Peki asgari ücret ne zaman geçerli olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman yansıyacak? İşte detaylar...

Finans 23-12-2022 12:33

Son dakika EYT ve asgari ücret zammı... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret zammı ve EYT ile ilgili yeni açıklama! 'Bizim hedefimiz...'

Tüm Türkiye'nin gündemi asgari ücret ve EYT düzenlemesi... Milyonlarca insan 2023 asgari ücreti ve Emeklilikte Yaşa Takılanlar için yapılacak düzenlemeyi beklerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan son dakika açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT ve asgari ücretle ilgili çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini belirterek, 'İnşallah güzel bir neticeye varır ve böylece de adımı atarız.' ifadelerini kullandı. İşte son dakika EYT ve asgari ücret haberi...

Finans 15-12-2022 12:58

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 150 milyon net petrol rezervi keşfedildi, işte ilk görüntüler

Geçtiğimiz günlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in Şırnak'ta yapılan petrol keşfine ilişkin "Açıkladığımızda da göreceksiniz son dönemde karada yapılmış en büyük keşiflerden birisi olabilir. Bunun için biraz daha zamana ihtiyacımız var." demişti. Açıklama sonrasında Şırnak’ta Gabar Dağı'da 150 milyon net petrol rezervine sahip yeni bir saha keşfedildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan rezervin değerini de açıkladı. İşte ilk görüntüler...

Finans 13-12-2022 09:49

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Isabella şarkısıyla fenomen olan Fevzi Kaan Türker'i dinledi! O anlar sosyal medyada gündem oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'daki yoğun programının ardından gençlerle buluştu. Erdoğan, 'Isabella' şarkısıyla fenomen olan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker'i de canlı olarak dinledi. Genç müzisyenin orguyla Isabella'yı seslendirdiği anlarda çekilen video da sosyal medyada gündem oldu.

Haber 10-12-2022 22:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Talep yağdı... Siparişler yetişmiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Yoğurdumu kaymağımı İnönü’den alıyorum’ dedikten sonra manda ürünlerine talep yağdı. Bölge halkı siparişleri yetiştirmeye çalışıyor. Üreticiler bu durumdan mutlu olduklarını belirterek, 'Bu patlama bize iyi yansıdı, değerlendi ya da kıymeti anlaşıldı diyebilirim' dedi.

Finans 08-12-2022 13:01

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarih verdi: 'Enflasyonun boynunu kıracağız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyonla ilgili çarpıcı mesaj geldi. Erdoğan "Tedbirlerin etkisiyle önümüzdeki yılbaşından itibaren enflasyonun boynunu kırmış olacağız'' dedi.

Finans 08-12-2022 10:01

Merakla beklenen gün geldi! Erdoğan ve Kılıçdaroğlu peş peşe konuşacak…

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun günlerdir işaret ettiği gün geldi. Türkiye’nin gözü kulağı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun vereceği mesajlarda olacak. Erdoğan’ın, Şanlıurfa'da saat 14.00 gibi konuşma yapması beklenirken, CHP liderinin de aynı saatlerde İstanbul'da açıklamalarda bulunacağı açıklandı. Ankara kulislerinde gözler iki liderin bugün vereceği mesajlara çevrilmiş durumda…

Haber 03-12-2022 11:23

Tuğba Ekinci 'Dünya güzeli' diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi! Bütün dünya bu olayı konuşuyor...

Konya'daki sahipsiz hayvan bakımevinde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak öldürdüğü görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Olay sonrası Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenen Tuğba Ekinci, "Dünya güzeli, Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan, siz böyle bir şey yapmazsınız ama lütfen sessiz kalmayın" dedi.

Magazin 26-11-2022 14:27

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Öğretmenler Günü' paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bilgisiyle beraber tecrübesi ve irfanıyla da çocuklarımızı geleceğe hazırlayan; gönül dünyamızı, akıl dünyamızı, ruh dünyamızı aydınlatan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten tebrik ediyorum" dedi.

Haber 24-11-2022 14:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu: Aile Destek Ödemeleri bugün hesaplara yatıyor

Aile Destek Programı ödemeleri tarihi ve hesaplara ne kadar yatacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. . İlk ödemeler Temmuz'da gerçekleştirilmiş ve daha sonra 450-600 TL olan destek ödemesi 850 TL-1250 TL'ye yükseltilmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Aile Desteği" programı kapsamında 2,5 milyon vatandaşa aktarılacak 3,2 milyar liranın bugün hak sahiplerinin hesaplarına yatırılacağını duyurdu.

Finans 08-11-2022 10:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg paylaşımı! 'İşte yeni asrın ilk kıvılcımı'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg'un seri üretim bandından inen ilk akıllı cihazı C-SUV'u kullandığı görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Erdoğan paylaşımında, "İşte fabrika, işte banttan indirdiğimiz ilk akıllı cihaz, işte Cumhuriyetimizin yeni asrının ilk kıvılcımı… İşte Türkiye Yüzyılı" ifadelerini kullandı.

Haber 03-11-2022 15:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3 Kasım 2002' paylaşımı! 20 yıl önce bugün, bu saatler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan, AK Parti'nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 tarihiyle ilgili bir paylaşım geldi. Erdoğan paylaşımında, 2002 seçimlerinde kendisinin oy kullanırken çekilen fotoğrafına yer verdi.

Haber 03-11-2022 11:19

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Yeni bir adım atıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan TOKİ sosyal Konut projesiyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Erdoğan, "Gerek konut gerek işyeri gerekse arsa noktasında yeni bir adım atıyoruz. İlk etapta bir milyon arsa planladık. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız, Türkiye’nin dört bir yanında hangi bölgede ne kadar parsel, arsa ayıracağız, bunların çalışmalarını yaptı ve inşallah bunların teslimini de kura ile sahiplerine yapacağız" dedi.

Finans 21-10-2022 12:11

SON DAKİKA: Milyonları heyecanlandıran asgari ücret sözleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu: 'Sözümüzü yerine getireceğiz'

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan canlı yayında asgari ücret mesajı geldi! EYT, asgari ücret ve memur, emekli zammıyla ilgili araştırmalar sürerken Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında 'Telafi sözümüzü yerine getireceğiz' dedi. İşte son dakika haberinin detayları...

Finans 19-10-2022 13:23

50 dakikalık yol 5 dakikaya iniyor! Açılışı Erdoğan yaptı: Assos ve Troya Tünelleri...

Çanakkale Ayvacık – Küçükkuyu Yolu Assos ve Troya Tünelleri bugün hizmete açıldı. 50 dakikalık yolu 5 dakikaya indirecek tünelin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tüneller sayesinde Kaz Dağları'na en ufak zarar vermeden 50 dakikalık yolculuğu 5 dakikaya düşürdük. Yıllık kazancımız ise 133 milyon lira oldu" dedi.

Finans 11-10-2022 14:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan yatırımcılara seslendi! 'Başta kamu bankaları olmak üzere düşük faizle sizleri yatırıma davet ediyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ticaret Odası 140. Yıl Özel Ödülleri programında açıklamalarda bulundu. Konuşmasında yatırımcılara seslenen Erdoğan, "Gelin biz başta kamu bankaları olmak üzere düşük faizle sizleri yatırıma davet ediyoruz." diye konuştu. Faiz indirimiyle ilgili de konuşan Erdoğan, Rus lider Putin'i örnek göstererek büyük liderlerin bile faizi düşürmenin faydalı olduğuna karar verdiğini söyledi.

Haber 25-09-2022 15:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de İsrail'le kritik temas

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'deki yoğun diplomasi trafiği devam ediyor. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda dünya liderlerine hitap eden Erdoğan konuşmasının ardından İsrail Başbakanı Yair Lapid ile bir araya geldi.

Haber 20-09-2022 23:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sosyal konutlarla ilgili son açıklama! 'Talimatı verdim' diyerek seçim sonrasını işaret etti

Türkiye son 1 haftadır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı ucuz konut projesini konuşuyor. 2 günde 2 milyondan fazla başvuru yapılan projeyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli bir açıklama geldi. Seçimden sonra yeni etapların başlayacağını duyuran Erdoğan yıl sonu bitmeden inşaat çalışmalarına başlama talimatı verdiğini de belirtti.

Haber 17-09-2022 17:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Menderes, Zorlu ve Polatkan mesajı! 'Hatıraları, milletimizin kalbinin başköşesinde'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Eylül 1961'de idam edilen merhum Başbakan Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan'ın idam edilişlerinin 61. yılı dolayısıyla İstanbul Valiliğince Topkapı Anıt Mezar'da düzenlenen anma programına mesaj gönderdi. Erdoğan, ''Menderes'in ve arkadaşlarının hatıraları, milletimizin kalbinin başköşesinde tüm canlılığıyla yaşamayı sürdürmektedir'' ifadelerini kullandı.

Haber 17-09-2022 11:47

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Erdoğan-Putin görüşmesi, ucuz konut projesi, A Milli Takım, Hadise...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Putin'le görüşmesinin detayları, ucuz konut projesinde il ve ilçe listesi, insan kaçıran örgüte operasyon, Haluk Pekşen'in vefatı, A Milli Takım aday kadrosu, Hadise...

Haber 16-09-2022 19:14

Gözler 13 Eylül'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal konut projesinin detaylarını açıkladı: 'En büyük darbeyi yiyecekler'

81 ilde yapılacak ucuz konut projesiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, detaylarını 13 Eylül'de açıklayacağı ucuz konut projesiyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Yüksek kira bedeli alarak korsanlık yapanlar burada en büyük darbeyi yiyeceklerdir' diye konuştu. İşte sosyal konut projesiyle ilgili haberin detayları....

Finans 09-09-2022 12:12

Hacı Bektaş Veli'yi anma törenlerine ilk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılımı bekleniyor

Hacı Bektaş Veli'nin 751. ölüm yıl dönümü nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 13 Ağustos'ta anma töreni düzenlenecek. Törene ilk kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. Anma töreni için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un imzasıyla davetiye yayınlandı. Davetiyede ise, "Bu kapı sevgi, barış, kardeşlik, muhabbet kapısıdır" ifadelerine yer verildi. Öte yandan restorasyon çalışmaları tamamlanan Bektaş Efendi Türbesi, anma törenlerinde yeniden ziyarete açılacak.

Haber 11-08-2022 12:30

Erdoğan’dan Soçi dönüşü flaş açıklamalar! KPSS'nin iptal süreci… Akkuyu çalışmaları… Rusya ile anlaşma…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günübirlik gerçekleştirdiği Soçi ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, ''KPSS Sınavı iptal edilenlerden ücret talebi kesinlikle olmayacak. ÖSYM, bundan sonraki süreçte şaibeleri ortadan kaldırarak yoluna devam edecek" dedi. Erdoğan'ın Şangay Beşlisi ile ilgili mesajı da dikkat çekti. "Eylülde Şanghay Beşlisi Özbekistan'da toplanacak. Görüşmemizde Sayın Putin de rica etti; nasip olursa inşallah oradaki toplantıya katılacağız'' dedi.

Haber 06-08-2022 13:05