Serel Yereli Haberleri Ve Son Dakika Serel Yereli Haberleri

Serel Yereli Haberleri Ve Son Dakika Serel Yereli Haberleri

Güzelliği ve Avrupai görüntüsüyle dikkat çeken genç oyuncu Serel Yereli, 19 Nisan 1995 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Çocukluğu yurtdışında geçen Yereli, oyunculuk eğitimi almaya Londra'da başladı. Küçük yaşlarda çeşitli müzikallerde başrol olarak yer aldı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Hentbolcu babası gibi sportif bir yaşam süren oyuncu, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Whenever şarkısını seslendirdiği ilk turda elendi. Bunun ardından sesiyle de oldukça beğenildi. Dört dil bilen Yereli, seslendirdiği Türkçe ve yabancı şarkılarla beğeni kazandı. Oyunculuk kariyerine 2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı adlı televizyon dizisiyle atıldı. Dizideki Alara rolünün ardından yurtdışına yerleşti, oyunculuğu bıraktığını dile getirdi. Sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarıyla takipçilerinden aldığı övgülerin yanında birçok tartışmaya da yol açtı.

Serel Yereli Haberleri

Serel Yereli havluya sarınıp poz verdi! İddialı paylaşımına beğeni yağdı

Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Alara karakteri ile yıldızı parlayan Serel Yereli, dizinin ardından oyunculuğu bırakarak İngiltere'ye yerleşti. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Yereli son pozlarıyla olay oldu. Havluya sarınıp poz veren ünlü ismin gönderisi kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 23-11-2023 14:11

Serel Yereli başını örtüp poz verdi! Paylaşımı yorumlara kapattı

Bodrum Masalı dizisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve sonrasında oyunculuğu bırakıp, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen Serel Yereli cesur ve iddialı tarzıyla dikkat çekiyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan ünlü isim bu defa başını örtüp poz verdi. Yereli, paylaşımını yorumlara kapattı.

Magazin 14-11-2023 13:51

Ebrar Karakurt pozlarıyla dikkat çekti! Kerimcan Durmaz dayanamadı

Filenin Sultanları'nın parlayan yıldızları arasında yer alan Ebrar Karakurt sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarıyla ilgi odağı oldu. Başarılarıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Karakurt'un fotoğraflarına Kerimcan Durmaz da kayıtsız kalamadı.

Magazin 05-10-2023 11:13

Türkiye'yi terk etmişti! İzmir'e tatile gelen Serel Yereli iddialı pozlarıyla dikkat çekti

Oyunculuk kariyerini yarıda bırakıp, müziğe yönelen ve Türkiye'yi terk ederek İngiltere'ye yerleşen Serel Yereli, İzmir'e tatile geldi. Ailesiyle tatil yapan Yereli iddialı pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 15-08-2023 17:04

Serel Yereli

Serel Yereli Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Serel Yereli Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Serel Yereli ve Aleyna Tilki mesajlaşmalarını ifşa etti! Özel mezarlık fikri

Bir süredir yurt dışında yaşayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli yakın arkadaşı Aleyna Tilki'yle arasında geçen konuşmanın ekran görüntüsünü alıp hikayesinde paylaştı. Mesajlarda Aleyna Tilki'den gelen özel mezarlık fikri dikkat çekti.

Magazin 03-08-2023 10:21

Serel Yereli yazı getirdi! Çiçekli bikinisiyle parkta güneşlendi

Bir süredir İngiltere'de yaşayan ünlü oyuncu Serel Yereli yazı getirdi. Geçtiğimiz günlerde hiç oy kullanmadığını açıklayarak tepki çeken ve ikinci turda oy kullanan Yereli güneş görünce sere serpe poz verdi.

Magazin 30-05-2023 10:44

'Oy kullanmadım' demişti! Serel Yereli eleştirilerden sonra fikir değiştirdi

"Hiçbir zaman oy kullanmadım. Bir insanın sisteme katkısının olmasının veya gücünü kullanmanın en doğru yolunun da bu olduğunu düşünmüyorum" diyerek tepki çeken Serel Yereli gelen eleştiri mesajlardan sonra fikrini değiştirdi.

Magazin 18-05-2023 09:35

Serel Yereli'den şaşırtan itiraf! Ben oy kullanmadım

Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde oyların yüzde 99'u sayıldı. Bölge bölge milletvekilleri belli olurken yurt dışında yaşayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli ilginç bir itirafta bulunarak gündeme geldi.

Magazin 15-05-2023 14:36

Serel Yereli file elbisesiyle poz verdi! Beğeni yağdı

2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı dizisindeki Alara karakterine hayat veren Serel Yereli şarkıcılık kariyeri için bir süredir yurt dışında yaşıyor. Serel Yereli son olarak file elbisesiyle verdiği pozları paylaşınca beğeni topladı.

Magazin 25-04-2023 10:12

Serel Yereli bikinili pozuyla büyüledi! Göğüs dekoltesine beğeni yağdı

Oyunculuğu bırakıp, İngiltere'ye giden Serel Yereli dekolteli pozlarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Bodrum Masalı dizisiyle tanınan Serel Yereli son paylaşımında bikinili poz verdi. Ünlü ismin göğüs dekoltesine beğeni yağdı.

Magazin 20-04-2023 12:55

Serel Yereli kısa taytı ve atletiyle yürek hoplattı! Beğeni butonu çöktü

Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Alara karakteri ile yıldızı parlayan Serel Yereli, dizinin ardından oyunculuğu bırakarak İngiltere'ye yerleşti. Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile sık sık gündeme gelen ünlü isim bu defa yine sınır tanımadı. Serel Yereli sütyensiz göğüs dekolteli pozları ile dikkat çekti.

Magazin 31-03-2023 09:34

Serel Yereli sütyensiz giydiği gömleğinin önünü açtı! Ortalık alev aldı

Bodrum Masalı dizisiyle ünlendikten sonra oyunculuğu bırakıp, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen Serel Yereli cesur tarzı ve iddialı pozlarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Serel Yereli bu defa sütyensiz giydiği gömleğinin önünü açtı ve göğüs dekoltesi ile adeta nefes kesti. Yereli'nin bu pozları binlerce beğeni ve yorum aldı.

Magazin 22-03-2023 10:16

Berlin hükümetinin üstsüz yüzme kararına Serel Yereli'den bomba yorum

Berlin hükümeti yakında halka açık yüzme havuzlarında tüm cinsiyetler için üstsüz yüzmeye yasal olarak izin verileceğini duyurdu. Bunu duyan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli bakın ne dedi...

Magazin 21-03-2023 10:18

Serel Yereli yeni yaşını transparan detaylı tarzıyla kutladı

Bodrum Masalı' dizisinde 'Alara' karakterine hayat veren Serel Yereli, oyunculuğu bırakıp, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de olan genç isim Londra'ya döndü ve yeni yaşını kutladı. Serel Yereli iddialı tarzıyla yine beğeni topladı.

Magazin 28-02-2023 08:05

Serel Yereli Samandağ belediye başkanının sözleri sonrası paylaştı! Merkez bankası ülkesine bağışta bulunmadı mı?

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz Hatay depremi sonrası vatandaşların dışarıda olduğunu ve acil çadır beklediklerini söyledi. Mine Tugay'dan sonra Serel Yereli de çadır olmamasına sert sözlerle sitem etti.

Magazin 21-02-2023 12:06

Serel Yereli’den eğlenceli koltuk pozları! İç çamaşırı giymeyi tercih etmeyince frikik vermekten son anda kurtuldu

Sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımları sayesinde dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Serel Yereli hayallerinin peşinden giderek İngiltere’ye yerleşmişti. Londra’daki evinden samimi hallerini paylaşan Yereli’nin koltuk pozları sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Magazin 21-01-2023 11:37

Serel Yereli, minicik eteğiyle ayağını sonuna kadar kaldırmaktan çekinmedi

Serel Yereli hayallerinin peşinden giderek İngiltere'ye yerleşmişti. Ünlü isim sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Serel Yereli son olarak minicik eteğiyle bacağına kaldırarak verdiği pozlarla dikkat çekti.

Magazin 15-01-2023 15:54

Serel Yereli'nin kış tarzı olay! Görenler Yanıyor buralar dedi

Oyunculuğu bırakıp, İngiltere'de müzik eğitimi almaya giden Serel Yereli yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine geliyor. Yereli son olarak kış tarzıyla hayranlarını mest etti. Güzel şarkıcıyı görenler "Yanıyor buralar" dedi.

Magazin 26-12-2022 12:36

Güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz demişti! Serel Yereli Noel partisinde tarzıyla büyüledi

İngiltere'de yaşayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medyada adından söz ettiriyor. "Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz, kimse kimseye müdahale etmiyor" diyerek daha önce gündem olan güzel şarkıcı ve oyuncu Noel Partisi için iddialı bir seçim yaptı.

Magazin 11-12-2022 15:11

Serel Yereli son paylaşımında çıplak sanıldı! 'Tayt var mı yok mu?'

Bodrum Masalı'nda oyunculuk yaptıktan sonra şarkıcılık için Türkiye'yi terk eden Serel Yereli sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yereli son olarak cam kenarında verdiği pozda çıplak sanıldı. Serel Yereli'yi görenler taytı yok sanıp yorum yağdırdı.

Magazin 10-11-2022 12:11

Serel Yereli uzanıp poz verdi! Görenler 'Büstiyer küçük gelmiş göğüslere ulaşamamış' dedi

Şarkıcılık yapmak için İngiltere'ye yerleşen Serel Yereli pozlarıyla dikkat çekiyor. Son olarak siyah büstiyeriyle beğenilen genç isim koltukta uzanıp poz verdi. Güzel oyuncu ve şarkıcıyı görenler büstiyerinin üst kısmına takıldı.

Magazin 04-11-2022 16:59

Çoğunu sildim dedikten sonra paylaştı! Serel Yereli sırt dekoltesiyle beğeni topladı

Oyunculuğu bırakıp şarkıcı olmak için Londra'ya giden Serel Yereli pozlarıyla sık sık gündeme geliyor. Şu sıralar Türkiye'de ailesinin yanında olan güzel isim önce fotoğraflarının bir kısmını sildi sonra da iddialı tarzıyla yeni pozlarını paylaştı.

Magazin 02-10-2022 08:57

Serel Yereli süper mini bacak dekolteli pozuyla büyüledi! Beğeni yağdı

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşen ve orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Yereli, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapmış ve burada verdiği konserle gündem olmuştu Muğla tatilinden fotoğraf paylaşan isim, süper minili pozuyla takipçilerini mest etti.

Magazin 29-09-2022 09:14

Serel Yereli mini etekli pozlarıyla büyüledi! Seçtiğim hayata geri döndüm

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşen ve orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapıp, burada konser vermişti. Yeniden İngiltere'ye dönüş yapan isim, süper minili paylaşımıyla takipçilerini mest etti.

Magazin 22-09-2022 12:15

Serel Yereli süper minili paylaşımıyla büyüledi! Ayna karşısında poz verdi

Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Yereli, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Burada konser veren ünlü isim, yeniden İngiltere'ye dönüş yaptı. Ünlü isim bu kez süper minili paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 20-09-2022 17:12

Elbisesine bakışlardan rahatsız olmuştu! Serel Yereli'den cesur paylaşım açıklaması

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bodrum Masalı'nın güzeli Serel Yereli samimi açıklamalarda bulundu. Serel Yereli İngiltere'de zaman zaman maddi sıkıntılar yaşadığını anlatırken iddialı paylaşımlarıyla ilgili de konuştu. Yereli geçtiğimiz günlerde sokakta kendisine bakan bir kadının bakışlarından rahatsız olduğunu paylaşmıştı.

Magazin 18-09-2022 07:23

Serel Yereli: Nişantaşı'nda bir teyze elbiseme kınayıcı bakışlar atarak...

Uzun süredir İngiltere'de yaşayan Serel Yereli bir süredir İzmir ve İstanbul arasında mekik dokuyor. Ailesini ve arkadaşlarını görmeye gelen şarkıcı ve oyuncu Serel Yereli tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Yereli son olarak elbisesiyle ilgili yaşadığı bir olayı paylaştı.

Magazin 13-09-2022 15:49

Serel Yereli derin göğüs dekolteli paylaşımıyla büyüledi! Muhteşem üstüsünüz hanımefendi

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Yereli, son olarak Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Burada konser veren ünlü isim, bu kez göğüs dekolteli tatil paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 08-09-2022 10:01

Serel Yereli bacak dekolteli tatil paylaşımıyla büyüledi! Deniz kızı kadar güzelsin

Önceki dönemlerde Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Yereli, son olarak Türkiye'ye dönüş yapmış ve burada konser vermişti. Ünlü isim, bu kez bacak dekolteli tatil paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 06-09-2022 09:11

Serel Yereli mayosuyla poz verdi! Aleyna Tilki Bombala dedi

Bodrum Masalı ile ünlendikten sonra yurt dışına gidip müzik eğitimi alan Serel Yereli bir süredir ailesinin yanında. İzmir'de denizin ve güneşin tadını çıkaran Yereli zaman zaman pozlarını da paylaşıyor. Serel Yereli'nin son pozuna yakın arkadaşı Aleyna Tilki tepkisiz kalamadı.

Magazin 02-09-2022 13:37

Serel Yereli leopar desenli mayosuyla yaktı geçti!

Cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen fenomen Serel Yereli, bu pozlara bir yenisini daha ekledi. Bikinili ve sütyenli pozlarıyla adından sık sık söz ettiren Yereli, leopar desenli mayosuyla poz verdi.

Magazin 02-09-2022 10:25

Fenomen Serel Yereli bikinili pozlarıyla yürek hoplattı! Alev alev

Müzik ve oyunculuk çalışmalarıyla hafızalara kazınan Serel Yereli, son zamanlarda birbirinden cesur sosyal medya pozlarıyla gündeme geliyor. İzmir'e gelen ve bir süredir burada tatil yapan Yereli, bikinili pozuyla yürek hoplattı.

Magazin 01-09-2022 11:32

Serel Yereli'nin bikinili tatil pozları büyüledi! Göğüs dekoltesiyle dikkat çekti

Geçtiğimiz dönemlerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'ye dönen ve burada konser veren Yereli, bu defa mavi renkli bikinisiyle takipçilerini büyüledi.

Magazin 26-08-2022 13:59

Serel Yereli'nin havuz kenarındaki transparan pozuna yorum yağdı! İstersen evleniriz

Geçtiğimiz senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'ye dönen ve burada konser veren Yereli, bu kez havuz kenarında transparan kıyafetiyle poz verdi.

Magazin 24-08-2022 12:08

Fenomen Serel Yereli göğüs dekolteli pozunu paylaştı!

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli, birbirinden iddialı pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Instagram'da geniş bir takipçi kitlesi olan Yereli, dekolteli pozuyla dikkat çekti.

Magazin 16-08-2022 11:56

Serel Yereli'den bikinili paylaşım! Deniz kızı gibi

Güzel oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini hayran bırakmaya devam ediyor. Son olarak pembe bikinisiyle deniz kenarında kayaların üzerinde verdiği pozlarla dikkat çekti. Yereli'ye gelen "Deniz kızı gibi" yorumu dikkat çekti.

Magazin 12-08-2022 15:00

Serel Yereli mavi bikinili pozlarıyla beğeni butonunu çökertti! Cidden barbie gibisin

Güzel oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla takipçilerini büyülemeye devam ediyor. Son olarak mavi bikinisiyle cüretkar pozlarını sergileyen güzel oyuncu fiziğiyle herkesi mest etti. Yereli'nin düzgün fiziği dikkat çekti.

Magazin 09-08-2022 15:46

Soluğu İzmir'de aldı! Serel Yereli bikini askılarını indirip poz verdi

Uzun süredir İngiltere'de yaşayan Serel Yereli ailesini görmek ve tatil yapmak için soluğu İzmir'de aldı. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Serel Yereli ayna karşısında bikinisiyle poz verdi.

Magazin 01-08-2022 12:01

Fenomen Serel Yereli derin göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı salladı

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli, iddialı pozlarına bir yenisini daha ekledi. Dekolteli pozlarıyla adı sık sık anılan isim, derin göğüs dekoltesiyle Instagram'ı salladı.

Magazin 27-07-2022 19:47

Serel Yereli çatıya çıkıp mayosuyla poz verdi! Sosyal medya yıkıldı: Güneş kremi kullan

Önceki senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Daha önce müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozları ve dekolteli paylaşımları olay olan Yereli, son olarak mayosuyla binanın çatısında verdiği pozla sosyal medyayı salladı.

Magazin 25-07-2022 16:38

Güneşi görünce kafamıza göre soyunuyoruz demişti... Serel Yereli pozlarıyla beğeni topladı!

"Bodrum Masalı" dizisi ile tanınan ancak şarkıcılık yapmak için oyunculuğu bırakan Serel Yereli İngiltere'de yaşıyor. Sıcaklara dayanamayan Serel Yereli geçtiğimiz günlerde evde bikiniyle gezmişti. Yereli'den şimdi ise kapı önü pozları geldi.

Magazin 23-07-2022 13:40

Serel Yereli'nin bikinili ayna paylaşımı sosyal medyayı salladı! '37 derece' diyerek paylaştı

Geçtiğimiz senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan ve dekolteli paylaşımları çokça konuşulan Serel Yereli, son olarak bikinili ayna paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu.

Magazin 19-07-2022 17:06

Fenomen Serel Yereli iç çamaşırıyla çimlere uzanıp poz verdi

Oyunculuk ve şarkıcılık çalışmalarıyla tanınan Serel Yereli, son zamanlarda birbirinden iddialı paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmüyor.

Magazin 15-07-2022 17:23

Serel Yereli derin göğüs dekoltesiyle pencere önünde poz verdi! Camdaki Kız diye ben

Türkiye'den ayrılan ve Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan ve dekolteli paylaşımları çokça konuşulan Serel Yereli, son olarak derin göğüs dekoltesiyle pencere önünde poz verdi.

Magazin 30-06-2022 14:48

Fenomen Serel Yereli sütyenli pozuyla olay oldu! Ve Tanrı kadını yarattı

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli birbirinden iddialı pozlarıyla magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Sütyenli poz veren Serel Yereli, o pozla nefes kesti.

Magazin 24-06-2022 22:34

Serel Yereli'nin mini elbiseli pozuna yorum yağdı! Londra güzel görsün

Türkiye'den ayrılıp Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz dönemde müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan Serel Yereli, son olarak mini elbiseli bir pozuyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 20-06-2022 17:55

Fenomen Serel Yereli sütyenli poz verdi! Ay parçası gibisin

Sosyal medya fenomeni Serel Yereli, birbirinden iddialı paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Instagram'da 480 bin takipçi kitlesi bulunan Serel Yereli, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Magazin 16-06-2022 18:40

Güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz diyen Serel Yereli 32 dereceyi görünce... Yaktın buraları

Güzel oyuncu ve şarkısı Serel Yereli paylaşımlarıyla adından söz ettiren bir isim. İngiltere'de sıcaklık 32 dereceye çıkınca Yereli soyundu. Beyaz bikinisiyle poz veren Serel Yereli'ye hayranların "Buraları yaktın" yorumları yaptı.

Magazin 16-06-2022 08:17

Serel Yereli'yi görenler aynı şeyi dedi: Altında bir şey yok mu?

Oyunculuğu bırakıp Londra'ya yerleşen Serel Yereli paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Son yaptığı paylaşımda içki şişesini önüne koyarak poz veren güzel şarkıcının takipçileri altında bir şey olmadığını sandı.

Magazin 12-06-2022 13:25