Serel Yereli Haberleri Ve Son Dakika Serel Yereli Haberleri

Serel Yereli Haberleri Ve Son Dakika Serel Yereli Haberleri

Güzelliği ve Avrupai görüntüsüyle dikkat çeken genç oyuncu Serel Yereli, 19 Nisan 1995 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Çocukluğu yurtdışında geçen Yereli, oyunculuk eğitimi almaya Londra'da başladı. Küçük yaşlarda çeşitli müzikallerde başrol olarak yer aldı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Hentbolcu babası gibi sportif bir yaşam süren oyuncu, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Whenever şarkısını seslendirdiği ilk turda elendi. Bunun ardından sesiyle de oldukça beğenildi. Dört dil bilen Yereli, seslendirdiği Türkçe ve yabancı şarkılarla beğeni kazandı. Oyunculuk kariyerine 2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı adlı televizyon dizisiyle atıldı. Dizideki Alara rolünün ardından yurtdışına yerleşti, oyunculuğu bıraktığını dile getirdi. Sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarıyla takipçilerinden aldığı övgülerin yanında birçok tartışmaya da yol açtı.

Serel Yereli Haberleri

Serel Yereli sütyensiz giydiği gömleğinin önünü açtı! Ortalık alev aldı

Bodrum Masalı dizisiyle ünlendikten sonra oyunculuğu bırakıp, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen Serel Yereli cesur tarzı ve iddialı pozlarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Serel Yereli bu defa sütyensiz giydiği gömleğinin önünü açtı ve göğüs dekoltesi ile adeta nefes kesti. Yereli'nin bu pozları binlerce beğeni ve yorum aldı.

Magazin 22-03-23 10:16

Berlin hükümetinin üstsüz yüzme kararına Serel Yereli'den bomba yorum

Berlin hükümeti yakında halka açık yüzme havuzlarında tüm cinsiyetler için üstsüz yüzmeye yasal olarak izin verileceğini duyurdu. Bunu duyan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli bakın ne dedi...

Magazin 21-03-23 10:18

Serel Yereli yeni yaşını transparan detaylı tarzıyla kutladı

Bodrum Masalı' dizisinde 'Alara' karakterine hayat veren Serel Yereli, oyunculuğu bırakıp, İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de olan genç isim Londra'ya döndü ve yeni yaşını kutladı. Serel Yereli iddialı tarzıyla yine beğeni topladı.

Magazin 28-02-23 08:05

Serel Yereli Samandağ belediye başkanının sözleri sonrası paylaştı! Merkez bankası ülkesine bağışta bulunmadı mı?

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz Hatay depremi sonrası vatandaşların dışarıda olduğunu ve acil çadır beklediklerini söyledi. Mine Tugay'dan sonra Serel Yereli de çadır olmamasına sert sözlerle sitem etti.

Magazin 21-02-23 12:06

Serel Yereli

Serel Yereli Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Serel Yereli Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Serel Yereli’den eğlenceli koltuk pozları! İç çamaşırı giymeyi tercih etmeyince frikik vermekten son anda kurtuldu

Sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımları sayesinde dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Serel Yereli hayallerinin peşinden giderek İngiltere’ye yerleşmişti. Londra’daki evinden samimi hallerini paylaşan Yereli’nin koltuk pozları sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Magazin 21-01-23 11:37

Serel Yereli, minicik eteğiyle ayağını sonuna kadar kaldırmaktan çekinmedi

Serel Yereli hayallerinin peşinden giderek İngiltere'ye yerleşmişti. Ünlü isim sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Serel Yereli son olarak minicik eteğiyle bacağına kaldırarak verdiği pozlarla dikkat çekti.

Magazin 15-01-23 15:54

Serel Yereli'nin kış tarzı olay! Görenler Yanıyor buralar dedi

Oyunculuğu bırakıp, İngiltere'de müzik eğitimi almaya giden Serel Yereli yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine geliyor. Yereli son olarak kış tarzıyla hayranlarını mest etti. Güzel şarkıcıyı görenler "Yanıyor buralar" dedi.

Magazin 26-12-22 12:36

Güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz demişti! Serel Yereli Noel partisinde tarzıyla büyüledi

İngiltere'de yaşayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medyada adından söz ettiriyor. "Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz, kimse kimseye müdahale etmiyor" diyerek daha önce gündem olan güzel şarkıcı ve oyuncu Noel Partisi için iddialı bir seçim yaptı.

Magazin 11-12-22 15:11

Serel Yereli son paylaşımında çıplak sanıldı! 'Tayt var mı yok mu?'

Bodrum Masalı'nda oyunculuk yaptıktan sonra şarkıcılık için Türkiye'yi terk eden Serel Yereli sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yereli son olarak cam kenarında verdiği pozda çıplak sanıldı. Serel Yereli'yi görenler taytı yok sanıp yorum yağdırdı.

Magazin 10-11-22 12:11

Serel Yereli uzanıp poz verdi! Görenler 'Büstiyer küçük gelmiş göğüslere ulaşamamış' dedi

Şarkıcılık yapmak için İngiltere'ye yerleşen Serel Yereli pozlarıyla dikkat çekiyor. Son olarak siyah büstiyeriyle beğenilen genç isim koltukta uzanıp poz verdi. Güzel oyuncu ve şarkıcıyı görenler büstiyerinin üst kısmına takıldı.

Magazin 04-11-22 16:59

Çoğunu sildim dedikten sonra paylaştı! Serel Yereli sırt dekoltesiyle beğeni topladı

Oyunculuğu bırakıp şarkıcı olmak için Londra'ya giden Serel Yereli pozlarıyla sık sık gündeme geliyor. Şu sıralar Türkiye'de ailesinin yanında olan güzel isim önce fotoğraflarının bir kısmını sildi sonra da iddialı tarzıyla yeni pozlarını paylaştı.

Magazin 02-10-22 08:57

Serel Yereli süper mini bacak dekolteli pozuyla büyüledi! Beğeni yağdı

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşen ve orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Yereli, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapmış ve burada verdiği konserle gündem olmuştu Muğla tatilinden fotoğraf paylaşan isim, süper minili pozuyla takipçilerini mest etti.

Magazin 29-09-22 09:14

Serel Yereli mini etekli pozlarıyla büyüledi! Seçtiğim hayata geri döndüm

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşen ve orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapıp, burada konser vermişti. Yeniden İngiltere'ye dönüş yapan isim, süper minili paylaşımıyla takipçilerini mest etti.

Magazin 22-09-22 12:15

Serel Yereli süper minili paylaşımıyla büyüledi! Ayna karşısında poz verdi

Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Yereli, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Burada konser veren ünlü isim, yeniden İngiltere'ye dönüş yaptı. Ünlü isim bu kez süper minili paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 20-09-22 17:12

Elbisesine bakışlardan rahatsız olmuştu! Serel Yereli'den cesur paylaşım açıklaması

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Bodrum Masalı'nın güzeli Serel Yereli samimi açıklamalarda bulundu. Serel Yereli İngiltere'de zaman zaman maddi sıkıntılar yaşadığını anlatırken iddialı paylaşımlarıyla ilgili de konuştu. Yereli geçtiğimiz günlerde sokakta kendisine bakan bir kadının bakışlarından rahatsız olduğunu paylaşmıştı.

Magazin 18-09-22 07:23

Serel Yereli: Nişantaşı'nda bir teyze elbiseme kınayıcı bakışlar atarak...

Uzun süredir İngiltere'de yaşayan Serel Yereli bir süredir İzmir ve İstanbul arasında mekik dokuyor. Ailesini ve arkadaşlarını görmeye gelen şarkıcı ve oyuncu Serel Yereli tarzıyla sık sık gündeme geliyor. Yereli son olarak elbisesiyle ilgili yaşadığı bir olayı paylaştı.

Magazin 13-09-22 15:49

Serel Yereli derin göğüs dekolteli paylaşımıyla büyüledi! Muhteşem üstüsünüz hanımefendi

Geçtiğimiz dönemde Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Yereli, son olarak Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Burada konser veren ünlü isim, bu kez göğüs dekolteli tatil paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 08-09-22 10:01

Serel Yereli bacak dekolteli tatil paylaşımıyla büyüledi! Deniz kızı kadar güzelsin

Önceki dönemlerde Londra'ya yerleşerek orada yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Yereli, son olarak Türkiye'ye dönüş yapmış ve burada konser vermişti. Ünlü isim, bu kez bacak dekolteli tatil paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin 06-09-22 09:11

Serel Yereli mayosuyla poz verdi! Aleyna Tilki Bombala dedi

Bodrum Masalı ile ünlendikten sonra yurt dışına gidip müzik eğitimi alan Serel Yereli bir süredir ailesinin yanında. İzmir'de denizin ve güneşin tadını çıkaran Yereli zaman zaman pozlarını da paylaşıyor. Serel Yereli'nin son pozuna yakın arkadaşı Aleyna Tilki tepkisiz kalamadı.

Magazin 02-09-22 13:37

Serel Yereli leopar desenli mayosuyla yaktı geçti!

Cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen fenomen Serel Yereli, bu pozlara bir yenisini daha ekledi. Bikinili ve sütyenli pozlarıyla adından sık sık söz ettiren Yereli, leopar desenli mayosuyla poz verdi.

Magazin 02-09-22 10:25

Fenomen Serel Yereli bikinili pozlarıyla yürek hoplattı! Alev alev

Müzik ve oyunculuk çalışmalarıyla hafızalara kazınan Serel Yereli, son zamanlarda birbirinden cesur sosyal medya pozlarıyla gündeme geliyor. İzmir'e gelen ve bir süredir burada tatil yapan Yereli, bikinili pozuyla yürek hoplattı.

Magazin 01-09-22 11:32

Serel Yereli'nin bikinili tatil pozları büyüledi! Göğüs dekoltesiyle dikkat çekti

Geçtiğimiz dönemlerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'ye dönen ve burada konser veren Yereli, bu defa mavi renkli bikinisiyle takipçilerini büyüledi.

Magazin 26-08-22 13:59

Serel Yereli'nin havuz kenarındaki transparan pozuna yorum yağdı! İstersen evleniriz

Geçtiğimiz senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'ye dönen ve burada konser veren Yereli, bu kez havuz kenarında transparan kıyafetiyle poz verdi.

Magazin 24-08-22 12:08

Fenomen Serel Yereli göğüs dekolteli pozunu paylaştı!

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli, birbirinden iddialı pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Instagram'da geniş bir takipçi kitlesi olan Yereli, dekolteli pozuyla dikkat çekti.

Magazin 16-08-22 11:56

Serel Yereli'den bikinili paylaşım! Deniz kızı gibi

Güzel oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini hayran bırakmaya devam ediyor. Son olarak pembe bikinisiyle deniz kenarında kayaların üzerinde verdiği pozlarla dikkat çekti. Yereli'ye gelen "Deniz kızı gibi" yorumu dikkat çekti.

Magazin 12-08-22 15:00

Serel Yereli mavi bikinili pozlarıyla beğeni butonunu çökertti! Cidden barbie gibisin

Güzel oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla takipçilerini büyülemeye devam ediyor. Son olarak mavi bikinisiyle cüretkar pozlarını sergileyen güzel oyuncu fiziğiyle herkesi mest etti. Yereli'nin düzgün fiziği dikkat çekti.

Magazin 09-08-22 15:46

Soluğu İzmir'de aldı! Serel Yereli bikini askılarını indirip poz verdi

Uzun süredir İngiltere'de yaşayan Serel Yereli ailesini görmek ve tatil yapmak için soluğu İzmir'de aldı. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Serel Yereli ayna karşısında bikinisiyle poz verdi.

Magazin 01-08-22 12:01

Fenomen Serel Yereli derin göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı salladı

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli, iddialı pozlarına bir yenisini daha ekledi. Dekolteli pozlarıyla adı sık sık anılan isim, derin göğüs dekoltesiyle Instagram'ı salladı.

Magazin 27-07-22 19:47

Serel Yereli çatıya çıkıp mayosuyla poz verdi! Sosyal medya yıkıldı: Güneş kremi kullan

Önceki senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık konuşulmaya devam ediyor. Daha önce müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozları ve dekolteli paylaşımları olay olan Yereli, son olarak mayosuyla binanın çatısında verdiği pozla sosyal medyayı salladı.

Magazin 25-07-22 16:38

Güneşi görünce kafamıza göre soyunuyoruz demişti... Serel Yereli pozlarıyla beğeni topladı!

"Bodrum Masalı" dizisi ile tanınan ancak şarkıcılık yapmak için oyunculuğu bırakan Serel Yereli İngiltere'de yaşıyor. Sıcaklara dayanamayan Serel Yereli geçtiğimiz günlerde evde bikiniyle gezmişti. Yereli'den şimdi ise kapı önü pozları geldi.

Magazin 23-07-22 13:40

Serel Yereli'nin bikinili ayna paylaşımı sosyal medyayı salladı! '37 derece' diyerek paylaştı

Geçtiğimiz senelerde Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan ve dekolteli paylaşımları çokça konuşulan Serel Yereli, son olarak bikinili ayna paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu.

Magazin 19-07-22 17:06

Fenomen Serel Yereli iç çamaşırıyla çimlere uzanıp poz verdi

Oyunculuk ve şarkıcılık çalışmalarıyla tanınan Serel Yereli, son zamanlarda birbirinden iddialı paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmüyor.

Magazin 15-07-22 17:23

Serel Yereli derin göğüs dekoltesiyle pencere önünde poz verdi! Camdaki Kız diye ben

Türkiye'den ayrılan ve Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan ve dekolteli paylaşımları çokça konuşulan Serel Yereli, son olarak derin göğüs dekoltesiyle pencere önünde poz verdi.

Magazin 30-06-22 14:48

Fenomen Serel Yereli sütyenli pozuyla olay oldu! Ve Tanrı kadını yarattı

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Serel Yereli birbirinden iddialı pozlarıyla magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Sütyenli poz veren Serel Yereli, o pozla nefes kesti.

Magazin 24-06-22 22:34

Serel Yereli'nin mini elbiseli pozuna yorum yağdı! Londra güzel görsün

Türkiye'den ayrılıp Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz dönemde müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olan Serel Yereli, son olarak mini elbiseli bir pozuyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 20-06-22 17:55

Fenomen Serel Yereli sütyenli poz verdi! Ay parçası gibisin

Sosyal medya fenomeni Serel Yereli, birbirinden iddialı paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Instagram'da 480 bin takipçi kitlesi bulunan Serel Yereli, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Magazin 16-06-22 18:40

Güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz diyen Serel Yereli 32 dereceyi görünce... Yaktın buraları

Güzel oyuncu ve şarkısı Serel Yereli paylaşımlarıyla adından söz ettiren bir isim. İngiltere'de sıcaklık 32 dereceye çıkınca Yereli soyundu. Beyaz bikinisiyle poz veren Serel Yereli'ye hayranların "Buraları yaktın" yorumları yaptı.

Magazin 16-06-22 08:17

Serel Yereli'yi görenler aynı şeyi dedi: Altında bir şey yok mu?

Oyunculuğu bırakıp Londra'ya yerleşen Serel Yereli paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Son yaptığı paylaşımda içki şişesini önüne koyarak poz veren güzel şarkıcının takipçileri altında bir şey olmadığını sandı.

Magazin 12-06-22 13:25

Aleyna Tilki ve Serel Yereli’nin Londra buluşması! Ateşle barut yan yana

Aleyna Tilki ve bir süredir yurt dışında yaşayan Serel Yereli Londra'da buluştu. İkilinin pozları sosyal medyayı salladı. Aleyna Tilki'nin sütyensiz haline takipçilerinden binlerce yorum gelirken bazı takipçiler ise "Ateş ile barut yan yana" yorumunda bulundu.

Magazin 10-06-22 10:34

Instagram fenomeni Serel Yereli sütyenli poz verdi!

Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde alan 26 yaşındaki Serel Yereli son zamanlarda paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Oyunculuk tecrübesinin yanı sıra şarkıcılık tecrübesi de bulunan Yereli, cesur pozlarıyla adından söz ettiriyor.

Magazin 27-05-22 18:58

Serel Yereli'nin göğüs dekolteli pozu olay oldu! Dekolte vermek için mi eğildin?

2012 yılında O Ses Türkiye programına katılan Serel Yereli, Whenever şarkısını seslendirmiş ancak ilk turda elenmişti. Şimdilerde adeta Instagram fenomeni haline gelen Serel Yereli, birbirinden açık pozlarıyla gündemden düşmüyor.

Magazin 12-05-22 20:40

Serel Yereli'nin verdiği derin göğüs dekolteli poz olay oldu! Yeşillikler içerisinde paylaştı

Türkiye'deki oyunculuk kariyerini bırakıp Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Instagram paylaşımlarıyla çokça konuşulan Yereli, geçtiğimiz dönemde müzik klibi için çekildiği jartiyerli pozlarıyla olay olmuştu. Ünlü isim son olarak yeşillikler arasında bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta Yereli'nin göğüslerinin tişörtünden sarkması ise dikkat çekti.

Magazin 05-05-22 17:50

Serel Yereli 'Oruç tutana saygı göster' yorumuna verdiği yanıtla gündem oldu

Instagram'daki cesur pozlarıyla adından söz ettiren Serel Yereli yeni pozuna yapılan 'Oruç tutana saygı göster bari' diyen takipçisini pas geçmedi. Uzun süredir İngiltere'de yaşayan şarkıcı ve oyuncunun yanıtı sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 26-04-22 15:29

Derin göğüs dekoltesi olay olmuştu! Serel Yereli bu defa güzelliğiyle büyüledi

Magazin gündeminde son zamanlarda öne çıkan isimlerden biri olan Serel Yereli cesur tercihleri ile oldukça konuşuluyor. Dekolteli pozlarının ardından genç fenomen bu defa güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 22-04-22 22:32

Serel Yereli'nin sütyensiz paylaşımına yorum yağdı! Füze at derken bunu kastetmiyorduk

Geçtiğimiz dönemlerde Türkiye'deki oyunculuk kariyerini bırakıp Londra'ya yerleşen oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli'den çok konuşulacak bir sosyal medya paylaşımı geldi. Instagram paylaşımlarıyla kendisinden sık sık bahsettiren ismin sütyensiz paylaşımına takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.

Magazin 18-04-22 00:57

Fenomen Serel Yereli dekolteli pozunu paylaştı! Soyun da rahatlasın şu millet

Fenomen Serel Yereli, Instagram paylaşımıyla ilgi odağı oldu. Dekolteli pozunu paylaşan Serel Yereli'ye çok sayıda yorum geldi.

Magazin 06-04-22 21:28

Serel Yereli çimlere uzanıp frikik verdi! Cesur pozu olay oldu: Bu yorumları görsem Instagram'ı silerim

Oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, geçtiğimiz dönemlerde Türkiye'deki oyunculuk kariyerini bırakıp Londra'ya yerleşmişti. Instagram paylaşımlarıyla adından sık sık bahsettiren isim, son olarak çektiği klipten karelerle gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde klibi için jartiyer giyerek fotoğraf paylaşan Yereli'den bu defa cesur bir paylaşım daha geldi. Güzel şarkıcı, çiçekli elbisesiyle çimlere uzanıp frikik verdi.

Magazin 27-03-22 21:37

Serel Yereli'den havuz pozu! Hayranları ateş attı

Serel Yereli paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak çektiği klipten kareler paylaşınca adından söz ettiren Yereli şarkısının cinsellik üzerine olduğunu söylemişti. İngiltere'de yaşayan oyuncudan şimdi de iddialı bir havuz pozu geldi.

Magazin 14-03-22 16:41

Serel Yereli jartiyerli pozlarına dair açıklama yaparken ağzını bozdu

Serel Yereli jartiyerli pozlarını paylaştıktan sonra gündem oldu. Yereli sosyal medyadan açıklama yaparak şarkının konusunun cinsellik olduğunu söyledi. Serel Yereli ağzını da bozdu.

Magazin 10-03-22 13:36