Süpürge Haberleri

Fiyatı 2039 TL'ye düştü! Teknoloji harikası Hoover ışınlı süpürgede indirim

Evinizi hijyenik tutun, sağlığınızı koruyun! Hoover ULTRA VORTEX UV-C Işınlı Temizleyici Süpürge kısa süreliğine indirimde. Evinize yeni bir soluk getirecek, sizi uzun uzadıya temizlik yapmaktan kurtaracak teknoloji harikası ışınlı süpürgeyle tanışmak ister misiniz? Hazır indirimdeyken kaçırmayın, deriz. İşte detaylar!

Haber 21-03-23 15:19

Sonuca çok şaşıracaksınız: Robot süpürgeler mi yoksa el süpürgeleri mi daha iyi temizliyor?

Son zamanların hararetli tartışmaları arasında robot süpürgeler ile el süpürgelerinin temizlik kıyaslaması yer alıyor. Benzer görevi gören fakat iki farklı tarz olarak tanımlanabilecek bu ürünlerin her biri, diğerine göre üstün bir özelliğe sahip. Robot süpürgeler siz evde yokken temizlik yapabilirken el süpürgeleri ise evin her noktasına ulaşmakta kolaylık sağlıyor. Peki, bu savaştan kim galip gelecek dersiniz? İşte detaylar!

Haber 26-02-23 23:28

Evinizi tertemiz hale getirecek en iyi kablosuz süpürge modelleri

Her evin ihtiyacı, olmazsa olmaz ürünlerinden biri süpürgeler gün geçtikçe daha portatif bir hâl alıyor. Özellikle kablosuz modeller, kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanıyor. Kullanımı hızlı ve pratik olan kablosuz süpürgeler yer tasarrufunda da yarar sağlıyor. Siz de yeni teknolojilerle geliştirilmiş bir kablosuz süpürge arayışındaysanız listemize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Haber 01-02-23 18:06

Fiyatı 1737 TL'ye düştü! Çok sevilen buharlı paspasta kaçırılmayacak fırsat

Temizliğe saatler harcamaya son! Gücünü buhardan alan son teknoloji ürünü buharlı paspas ile parkeden halıya, koltuktan fayansa tüm yüzeyleri kısa sürede tertemiz yapmaya ne dersiniz? Öyleyse temizlikte çığır açan İtalyan markası Polti'nin Vaporetto SV420 Frescovapor Buharlı Paspas'ındaki flaş indirimi kaçırmayın. İşte detaylar!

Haber 31-01-23 12:28

Süpürge

Süpürge Hakkındaki Haberler Mynet'te. Süpürge Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Fiyatı 1221 TL'ye düştü! Temizliği dert olmaktan çıkaran buharlı temizleyicide indirim

Deterjan kullanmadan temizlik yapabilmeye olanak tanıyan buharlı temizleyicilerle tanışmaya ne dersiniz? Cevabınız "Evet!" ise doğru yerdesiniz. Temizliği dert olmaktan çıkaran ve gücünü buhardan alan Polti Vaporetto SV240 1300W 2'si 1 Arada Buharlı Temizleyici Paspas, kısa süreliğine %15 indirimde! İşte detaylar...

Haber 24-01-23 14:20

TikTok'ta viral olan, fonksiyonelliğiyle herkesin gönlünü kazanan masaüstü mini pilli süpürgeler

Sizi TikTok’ta viral olan, gündelik hayatınızı ciddi şekilde kolaylaştıracak bir cihazla tanıştırmaya geldik: Fonksiyonelliği ve pratikliğiyle herkesin gönlünü kazanan, kullanıcılarının öve öve bitiremediği masaüstü mini pilli süpürgeler. Ev, ofis, araba gibi alanların her zaman tertemiz olmasını sağlayan bu ürünleri gelin birlikte inceleyelim.

Haber 12-09-22 09:47