Zeynep Koçak Haberleri Ve Son Dakika Zeynep Koçak Haberleri

Zeynep Koçak Haberleri Ve Son Dakika Zeynep Koçak Haberleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla tanınan Zeynep Koçak, 27 Ağustos 1983'te Ankara'da doğdu. Ankara TED Koleji'nde lise ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans öğrenimini tamamladı. Öğrencilik hayatı devam ederken klip ve kısa film yönetmenliği yaptı. Müdahale adlı kısa filmiyle çeşitli festivallere katıldı. BKM Mutfak ekibine katılarak Yılmaz Erdoğan'dan oyunculuk eğitimi almanın yanında televizyon ekranlarında tanınmış oldu. 2008 yılında aynı ekibin yer aldığı Çok Güzel Hareketler Bunlar filminde rol aldı. Oğuzhan Koç ile birlikte film için yaptığı müzikle Kral Tv'den En İyi Film Müziği ödülünü aldı. 2008 ile 2015 yılları arasında Oğuzhan Koç ile birliktelik yaşadı. 2016 yılında başrollerinde İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Cezmi Baskın ve Cengiz Bozkurt'un bulunduğu Küçük Esnaf filminde rol aldı.

Zeynep Koçak Haberleri

Küçük Esnaf nerede ve ne zaman çekildi? Küçük Esnaf oyuncuları kimler?

Yapım yılı 2016 olan ve 8 Nisan 2016'da gösterime giren "Küçük Esnaf" filminin başrollerinde İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak yer alıyor. Filmin senaryosu için Ufuk Bayram, İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın yazdığı hikâyeden esinlenildi. Bedran Güzel tarafından yönetilen söz konusu filmin yapımcısı Necati Akpınar'dır.

Trend 10-09-21 21:38

Zeynep Koçak çirkin mesajını ifşa etti

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz günlerde geçirdiği değişim ile gündeme gelen Zeynep Koçak, sosyal medya üzerinden kendisine gelen müstehcen mesaja kayıtsız kalmadı.

Magazin 22-10-20 17:03

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncusu Zeynep Koçak günden günde değişiyor!

Bir dönemin popüler TV programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler 'yok artık' diyor. İşte sevilen oyuncunun değişimi...

Magazin 18-07-20 13:56

Zeynep Koçak babasını kaybetti! 'Nasıl başa çıkarım bilmiyorum'

Büyük bir kitle tarafından Çok Güzel Hareketler Bunlar'la tanınan oyuncu Zeynep Koçak babasını kaybetti. Koçak'ın babası için yaptığı paylaşım ise yürek burktu.

Magazin 21-12-19 16:16

Zeynep Koçak

Zeynep Koçak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Zeynep Koçak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncusu Zeynep Koçak'ın inanılmaz değişimi

Bir dönemin popüler TV programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler 'yok artık' diyor. İşte inanılmaz değişimin fotoğrafları...

Trend 02-10-19 11:20

Çok Güzel Hareketler'in sempatik kızı bambaşka biri oldu! Tanımak imkansız

Bir dönem televizyonlarda fenomen olan program Çok Güzel Hareketler Bunlar'da rol alan Zeynep Koçak resmen evrim geçirdi, bambaşka biri oldu.

Trend 14-01-19 09:54

BKM oyuncusu Zeynep Koçak'ı bir de şimdi görün

Geçtiğimiz akşam objektiflere yakalanan eski BKM oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Magazin 10-11-18 15:29

Seçkin Özdemir ve Zeynep Koçak'ın panik anları!

Oyuncu Seçkin Özdemir ve Zeynep Koçak, dün akşam Bebek’te görüntülendi. Gazetecileri görünce panik olan ikili, ne yapacağını şaşırdı

Magazin 01-06-18 16:41

Oğuzhan Koç'tan ayrılık açıklaması

Oğuzhan Koç ile 8 yıllık sevgilisi Zeynep Koçak'ın ayrılmasına Yağmur Tanrısevsin'in neden olduğu iddia edilmişti. Haberler karşısında sessizliğini koruyan ikiliden Oğuzhan Koç, Instagram sayfası üzerinden konuya açıklık getirdi.

Magazin 23-06-15 10:41

Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi sosyal medyada patladı

Üç Adam'ın yakışıklı ismi Oğuzhan Koç'un rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı iddiası, eski sevgilisini çileden çıkardı. Oğuzhan Koç ile evlenecekleri iddia edilen Zeynep Koçak, sosyal medyada tepkisini gösterdi.

Magazin 22-06-15 11:50

Oğuzhan Koç'un sevgilisini yıkan ihanet

Oğuzhan Koç, Bana Baba Dedi dizisindeki rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başladı.

Magazin 21-06-15 12:10