Zeynep Koçak Haberleri Ve Son Dakika Zeynep Koçak Haberleri

Zeynep Koçak Haberleri Ve Son Dakika Zeynep Koçak Haberleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla tanınan Zeynep Koçak, 27 Ağustos 1983'te Ankara'da doğdu. Ankara TED Koleji'nde lise ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans öğrenimini tamamladı. Öğrencilik hayatı devam ederken klip ve kısa film yönetmenliği yaptı. Müdahale adlı kısa filmiyle çeşitli festivallere katıldı. BKM Mutfak ekibine katılarak Yılmaz Erdoğan'dan oyunculuk eğitimi almanın yanında televizyon ekranlarında tanınmış oldu. 2008 yılında aynı ekibin yer aldığı Çok Güzel Hareketler Bunlar filminde rol aldı. Oğuzhan Koç ile birlikte film için yaptığı müzikle Kral Tv'den En İyi Film Müziği ödülünü aldı. 2008 ile 2015 yılları arasında Oğuzhan Koç ile birliktelik yaşadı. 2016 yılında başrollerinde İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Cezmi Baskın ve Cengiz Bozkurt'un bulunduğu Küçük Esnaf filminde rol aldı.

Zeynep Koçak Haberleri

Zeynep Koçak 'Dilber' dansına kendi yorumunu kattı! Dansı olay oldu

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile ünlenen oyuncu Zeynep Koçak, sık sık tarzını değiştiriyor. Değişimi ve paylaşımıyla konuşulan oyuncu son olarak sosyal medya hesabından 'Gemileri Yakarım' şarkısı eşliğinde dans ettiği anları paylaştı. Oyuncunun Dilber dansı kısa sürede gündem oldu.

Magazin 31-01-2024 08:17

Estetikle bambaşka biri olmuştu! Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yıldızı Zeynep Koçak Boğaz manzaralı lüks evinden paylaştı

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncularından biri olan Zeynep Koçak, bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Ünlü şarkıcı ile evliliğin eşiğinden dönen Koçak son dönemde verdiği kilolar ve yaptırdığı estetiklerle adından söz ettiriyor. Değişimiyle ağızları açık bırakan Zeynep Koçak bu defa Boğaz manzaralı eviyle gündem oldu.

Magazin 09-01-2024 16:04

Estetikle bambaşka biri olmuştu! Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yıldızı Zeynep Koçak Alişan'la poz verdi, sosyal medya yıkıldı

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncularından biri olan Zeynep Koçak, bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Ünlü isimle evliliğin eşiğinden dönen Koçak son dönemde verdiği kilolar ve yaptırdığı estetiklerle bambaşka biri oldu. Her paylaşımıyla sosyal medyada gündem olan Zeynep Koçak Alişan'la poz verince sosyal medya yıkıldı.

Magazin 29-12-2023 16:47

Zeynep Koçak Güllü'ye benzetildiğini duyunca Talu çiftine gönderme yaptı! Herkesi 100 milyon dolar...

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile ünlenen Zeynep Koçak estetikli görüntüsü ve değişimi sonrası Güllü'ye benzetildi. Koçak bu yorumu görünce Kıvanç-Beril Talu çiftine gönderme yaparak bakın ne dedi.

Magazin 23-10-2023 08:13

Zeynep Koçak

Zeynep Koçak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Zeynep Koçak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Zeynep Koçak'ı görenler tanıyamıyor! Bakışları dışında her şeyi değişmiş

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile ünlenen oyuncu Zeynep Koçak, sık sık tarzını değiştiriyor. Ancak tarzından ziyade oyuncunun estetikli görüntüsü ve değişimi gündeme geliyor. Koçak'ın son halini görenler yine şaştı kaldı.

Magazin 22-10-2023 15:34

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın yıldızı Zeynep Koçak'ın son haline yorum yağdı! Görenler tanıyamadı

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncularından biri olan Zeynep Koçak, bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Son dönemde verdiği kilolar ve yaptırdığı estetiklerle bambaşka biri olan Koçak'ın yeni imajı sosyal medyayı salladı. Ünlü ismi görenler tanımakta zorlandı.

Magazin 09-08-2023 16:17

Zeynep Koçak'ın son halini görenler şaşıp kalıyor! Resmen bambaşka biri oldu

Çok Güzel Hareketler programıyla adını duyuran Zeynep Koçak son haliyle yine gündem oldu. Oğuzhan Koç ile evliliğin eşiğinden dönen Zeynep Koçak değişimiyle dikkat çekiyor. İşte Zeynep Koçak'ın son hali...

Magazin 25-06-2023 14:22

Oğuzhan Koç ile ayrılma kararı alan Demet Özdemir'den 'yıkılmadım ayaktayım' pozu! Adım Farah'ın yıldızı güzelliğiyle büyüledi

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile anlaşmalı boşanma kararı alması sonrası yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı Adım Farah dizisinde; Engin Akyürek ile başrolleri paylaşan Demet Özdemir sette dinlendiği sırada fotoğraflar çekildi. İşte Adım Farah'ın Farah Ersadi'si Demet Özdemir'in karavan paylaşımı....

Magazin 16-04-2023 09:24

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un boşanma haberi sonrası Zeynep Koçak'ın paylaşımı dikkat çekti

28 Ağustos'da Sarıyer'de bir otelde nikâh masasına oturan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç anlaşmalı boşanma kararı aldı. Boşanma açıklaması herkesi şaşırtan çiftten Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak'ın imalı paylaşımı ise gözlerden kaçmadı.

Magazin 14-04-2023 10:36

Değişimleriyle gündemdeler... Zeynep Koçak'tan Büşra Pekin'e estetik göndermesi! Bende bant yok...

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile tanınan Büşra Pekin ve Zeynep Koçak estetikli halleriyle sık sık gündeme geliyor. Son olarak Pekin yüzünde estetik değil bant olduğunu söylerken arkadaşı Zeynep Koçak bakın ne paylaştı. Zeynep Koçak estetikli haliyle hem kendiyle hem de Büşra Pekin ile dalga geçti.

Magazin 19-01-2023 10:40

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak'ı görenler Büşra Pekin ile ikiz olmuşsunuz dedi! Değişimi yine gündemde

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Zeynep Koçak'ın son hali yeniden gündeme geldi. Son günlerde değişimiyle gündemde olan Büşra Pekin'in görenler Koçak'ın paylaşımlarının altına "Büşra ile ikiz olmuşsunuz" yorumları yaptı. İki oyuncuya da "Bambaşka olmuşsunuz" eleştirileri geldi.

Magazin 22-11-2022 08:43

Oğuzhan Koç'un düğün tarihiyle ilgili bomba detay! Eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak'ın...

28 Ağustos tarihinde Demet Özdemir ile nikah masasına oturan Oğuzhan Koç'un düğün tarihi ile ilgili bomba bir detay ortaya çıktı. Düğün tarihinin Koç'un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak'ın doğum günüyle aynı gün olması şoke etti.

Magazin 31-08-2022 07:23

Zeynep Koçak kimdir, aslen nereli? Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak kaç yaşında, sevgilisi kim?

Seneler önce yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın ilk sezonunda yer alan ve Oğuzhan Koç ile sevgili olan Zeynep Koçak'ın hayatı merak ediliyor. Koçak, takipçisinin “Hiç aldatıldın mı” sorusuna “Google’la” yanıtını vermiş ve akıllara Oğuzhan Koç'u getirmişti. Peki Zeynep Koçak kimdir, aslen nereli? Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak kaç yaşında, sevgilisi kim? İşte merak edilenler...

Magazin 25-08-2022 09:04

Oğuzhan Koç'a ihanet göndermesi Zeynep Koçak özür diledi

Bir takipçisinden gelen "Aldatıldın mı?" sorusuna "Google'a bak" cevabını verdiği için eski sevgilisi Oğuzhan Koç'a gönderme yaptığı söylenen Zeynep Koçak, yanlış anlaşıldığını söyleyerek özür diledi. Oğuzhan Koç'la ilişkisi hakkında konuşmayacağını söyleyen Koçak, "İlkokul aşkım denecek kadar geçmişte kalan ilişkimle ilgili konuşmam. İki insanın güzel gününe günler kala gündemi bununla meşgul etmeyin" dedi.

Magazin 23-08-2022 14:31

Oğuzhan Koç'un eski nişanlısı Zeynep Koçak kimdir? Zeynep Koçak ve Oğuzhan Koç neden ayrıldı, ne zaman aşk yaşadılar?

Oğuzhan Koç'un eski nişanlısı Zeynep Koçak, bir Instagram kullanıcısının "Hiç aldatıldın mı?" sorusuna verdiği yanıtla olay oldu. Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yıldızı parlayan ünlü oyuncunun, soruya verdiği yanıtta Demet Özdemir ile evlilik hazırlığında olan eski nişanlısı Oğuzhan Koç'u kastedip kastetmediği merak konusu oldu. Peki Oğuzhan Koç'un eski nişanlısı Zeynep Koçak kimdir? Zeynep Koçak nereli ve kaç yaşında?

Magazin 23-08-2022 13:37

Oğuzhan Koç’un eski aşkı Zeynep Koçak’tan itiraf gibi açıklama! Yağmur Tanrısevsin’le aldattı mı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla adını geniş kitlelere duyuran Zeynep Koçak, o dönem gönlünü Oğuzhan Koç'a kaptırdı ve rol arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı. Ancak ikilinin ilişkisi hüsranla sonuçlandı. Oğuz Koç'un, 'Bana Baba Dedi' dizisindeki rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı ortaya çıkmasıyla büyük aşk sona erdi. İhanet olayı yıllar sonra Zeynep Koçak'ın paylaşımıyla tekrar gün yüzüne çıktı.

Magazin 23-08-2022 12:02

Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak'tan derin göğüs dekolteli semt oturuşu pozu! Sizden öğrenecek değiliz

Geçtiğimiz senelerde Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla büyük kitleler tarafından tanınan ve bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Zeynep Koçak'tan yeni bir paylaşım geldi. Koçak, daha önce direk dansı pozlarıyla olay olmuştu. Ünlü isim bu kez derin göğüs dekolteli semt oturuşuyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 23-06-2022 16:38

Direk dansıyla gündeme gelmişti! Çok Güzel Hareketler'in yıldızı Zeynep Koçak'ı görenler tanıyamadı! Resmen evrime kafa atmış

Bir dönemin popüler eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ile adını tüm Türkiye'ye duyuran Zeynep Koçak'ı görenler tanıyamıyor. Geçirdiği estetik operasyonların ardından adeta bambaşka birisi haline gelen Zeynep Koçak, değişimiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Son halini gören bazı takipçileri, "Bu kıza ne olmuş resmen evrime kafa atmış" yorumlarında bulundu.

Magazin 02-06-2022 11:58

Barış Akarsu'nun sevgilisi kimdi? Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep Koçak öldü mü? Zeynep Koçak kaç yaşındaydı?

Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep Koçak ünlü şarkıcının biyografi filminde rol alacak olan Aslı Bekiroğlu'nun açıklamaları sonrası merak konusu oldu. Aslı Bekiroğlu gelen tepkiler üzerine filmin kadrosundan ayrıldı. Vatandaşlar internette; Barış Akarsu'nun sevgilisi kimdi? Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep Koçak öldü mü? Zeynep Koçak kaç yaşındaydı? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte detaylar...

Magazin 02-06-2022 10:06

Çok Güzel Hareketler Bunlar'la tanınan Zeynep Koçak'tan direk dansı

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanıdığımız ve bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla çok konuşulan Zeynep Koçak'tan cüretkar bir poz geldi. Zeynep Koçak mini etekle çekilmiş bir direk dansı karesini sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 02-05-2022 12:47

Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak'tan süper minili direk dansı pozu! Pole dance desen var

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla büyük kitleler tarafından tanınan ve bir dönem Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşk ile bilinen Zeynep Koçak'tan takipçilerini şaşırtan bir paylaşım geldi. Koçak, direk dansı yaparken çekildiği süper minili bir pozunu takipçileriyle paylaştı.

Magazin 30-04-2022 17:07

Zeynep Koçak eski halini unutun! 37 kilodan 65 kiloya çıktım

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yıldızı parlayan Zeynep Koçak'ı görenler tanımakta güçlük çekiyor. Şimdilerde yeni görüntüsüyle dikkat çeken Zeynep Koçak eski halinden eser kalmadı, ünlü isim bambaşka biri oldu. Herkes diyet yaparken 37 kilodan 65 kiloya çıkarak değişim geçirdiğini belirten ünlü ismi gören hayranları tanımakta zorlandı.

Magazin 03-03-2022 10:58

Çok Güzel Hareketler Bunlar'la ünlenen Zeynep Koçak'ın korku dolu anları! Takipçilerinden yardım istedi

Geçmişte ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan genç oyuncu Zeynep Koçak, 2008-2011 yılları arasında yer aldığı Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelmişti. Şimdilerde gözlerden uzak bir hayat yaşayan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından korku dolu anlarını paylaştı. Evine birilerinin girdiğinden şüphelenen Zeynep Koçak, takipçilerinden yardım istedi.

Magazin 09-02-2022 12:26

Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt yeni imajıyla şaşkına çevirdi! ''Bu yakışıklı da kim!''

Igor Gorgonzola Novara'da forma terleten Ebrar Karakurt, pembe saçlarından kurtuldu. Saçlarını kahverengiye boyayan ünlü voleybolcu, yeni imajını ''Bu yakışıklı da kim! Aaa benmişim'' notuyla paylaştı.

Magazin 09-02-2022 11:41

Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak'tan bacak şov! Paylaşımına yorum yağdı!

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Zeynep Koçak, geçmişte Oğuzhan Koç'un ihanetiyle sarsılmıştı. Ayrıldıktan sonra bambaşka birisine dönüşen Koçak, cesur pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 02-11-2021 16:16

Oğuzhan Koç'un ihanetiyle sarsılmıştı! Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Zeynep Koçak, değişimiyle düşman çatlattı!

Bir dönem Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlığı yapan ancak Oğuzhan Koç'un, kendisini Yağmur Tanrısevsin ile aldatmasıyla sarsılan Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Zeynep Koçak, yeni imajıyla bambaşka biri oldu.

Magazin 12-10-2021 12:43

Küçük Esnaf nerede ve ne zaman çekildi? Küçük Esnaf oyuncuları kimler?

Yapım yılı 2016 olan ve 8 Nisan 2016'da gösterime giren "Küçük Esnaf" filminin başrollerinde İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak yer alıyor. Filmin senaryosu için Ufuk Bayram, İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın yazdığı hikâyeden esinlenildi. Bedran Güzel tarafından yönetilen söz konusu filmin yapımcısı Necati Akpınar'dır.

Trend 10-09-2021 21:38

Adeta başka biri oldu! İşte Çok Güzel Hareketler Zeynep Koçakın inanılmaz değişimi!

28 Mayıs 2008'de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan, Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği program Çok Güzel Hareketler'in oyuncusu "Zeynep Koçak"ın değişimi görenleri şaşırttı. Gözlerinden dudaklarına, saç renginden stiline kadar değişen Çok Güzel Hareketler oyuncusu Zeynep Koçak, adeta bambaşka biri oldu. İşte Çok Güzel Hareketler "Zeynep Koçak"ın inanılmaz değişimi!

Magazin 15-08-2021 14:12

Küçük Esnaf filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Küçük Esnaf filminin oyuncuları

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden Zeynep Koçak ile İbrahim Büyükak’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı Küçük Esnaf filminin yönetmenliğini ise Bedran Güzel yaptı. Komedi türünde olan Küçük Esnaf filmi, her izlendiğinde güldürmeyi başarıyor.

Magazin 30-03-2021 12:45

Zeynep Koçak'a hacker şoku!

Geçtiğimiz haftalarda babası Rasim Öztekin'in vefatıyla sarsılan Pelin Öztekin, oyuncu olan yakın arkadaşı Zeynep Koçak'ın Instagram hesabının hacklendiğini duyurdu. Öztekin, "Mesaj atana inanmayın" diyerek, takipçilerini uyardı.

Magazin 26-03-2021 17:11

Değişimiyle gündem olan Zeynep Koçak süper mini şortla karda...

Büyük değişim geçiren Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak süper mini şortuyla kara çıktı. Koçak'ın paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin 18-01-2021 09:27

Zeynep Koçak çirkin mesajını ifşa etti

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz günlerde geçirdiği değişim ile gündeme gelen Zeynep Koçak, sosyal medya üzerinden kendisine gelen müstehcen mesaja kayıtsız kalmadı.

Magazin 22-10-2020 17:03

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak son haliyle şoke etti!

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinde yürütülen ‘Çok Güzel Hareket Bunlar’ programı pek çok genç yeteneği sanat dünyasına kazandırmayı başardı. Oyuncuların zaman içerisindeki değişimleri ise görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 13-09-2020 15:37

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncusu Zeynep Koçak günden günde değişiyor!

Bir dönemin popüler TV programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler 'yok artık' diyor. İşte sevilen oyuncunun değişimi...

Magazin 18-07-2020 13:56

Zeynep Koçak babasını kaybetti! 'Nasıl başa çıkarım bilmiyorum'

Büyük bir kitle tarafından Çok Güzel Hareketler Bunlar'la tanınan oyuncu Zeynep Koçak babasını kaybetti. Koçak'ın babası için yaptığı paylaşım ise yürek burktu.

Magazin 21-12-2019 16:16

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın eski oyuncusu Zeynep Koçak'ın inanılmaz değişimi

Bir dönemin popüler TV programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler 'yok artık' diyor. İşte inanılmaz değişimin fotoğrafları...

Trend 02-10-2019 11:20

Çok Güzel Hareketler'in sempatik kızı bambaşka biri oldu! Tanımak imkansız

Bir dönem televizyonlarda fenomen olan program Çok Güzel Hareketler Bunlar'da rol alan Zeynep Koçak resmen evrim geçirdi, bambaşka biri oldu.

Trend 14-01-2019 09:54

BKM oyuncusu Zeynep Koçak'ı bir de şimdi görün

Geçtiğimiz akşam objektiflere yakalanan eski BKM oyuncusu Zeynep Koçak'ın değişimini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Magazin 10-11-2018 15:29

Seçkin Özdemir ve Zeynep Koçak'ın panik anları!

Oyuncu Seçkin Özdemir ve Zeynep Koçak, dün akşam Bebek’te görüntülendi. Gazetecileri görünce panik olan ikili, ne yapacağını şaşırdı

Magazin 01-06-2018 16:41

Oğuzhan Koç eski sevgilisinin galasına katılmadı

Oğuzhan Koç müziğini yaptığı, eski sevgilisi Zeynep Koçak'ın başrolünde oynadığı 'Küçük Esnaf' filminin galasına gitmedi.

Magazin 08-04-2016 20:30

Oğuzhan Koç'tan ayrılık açıklaması

Oğuzhan Koç ile 8 yıllık sevgilisi Zeynep Koçak'ın ayrılmasına Yağmur Tanrısevsin'in neden olduğu iddia edilmişti. Haberler karşısında sessizliğini koruyan ikiliden Oğuzhan Koç, Instagram sayfası üzerinden konuya açıklık getirdi.

Magazin 23-06-2015 10:41

Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi sosyal medyada patladı

Üç Adam'ın yakışıklı ismi Oğuzhan Koç'un rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı iddiası, eski sevgilisini çileden çıkardı. Oğuzhan Koç ile evlenecekleri iddia edilen Zeynep Koçak, sosyal medyada tepkisini gösterdi.

Magazin 22-06-2015 11:50

Oğuzhan Koç'un sevgilisini yıkan ihanet

Oğuzhan Koç, Bana Baba Dedi dizisindeki rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başladı.

Magazin 21-06-2015 12:10