Zeynep Özkaya Haberleri

Gizem Güven, Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya'nın son halini paylaştı

Bir zamanların efsane dizisi Sihirli Annem'de Çilek karakterine hayat veren Zeynep Özkaya gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Sihirli Annem'in oyuncularından Gizem Güven, Çilek'in son halini paylaştı.

Magazin

Ünlü fenomen Evra Köseoğlu'ndan acı haber! Zeynep Özkaya duyurdu

Uzun yıllardır progeria hastalığıyla boğuşan sosyal medya fenomeni Evra Köseoğlu'ndan kahreden haber geldi.

Magazin

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner koca kız oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktı

İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle akıllarda yer edinen çocuk yıldız Jennifer Boyner şimdilerde 23 yaşında bir genç kız. Sosyal medyada hayatına dair kareler paylaşan Jennifer Boyner, iddialı pozlarıyla dikkat çekiyor.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya yaz sezonunu mayolu pozuyla kapattı!

Eski oyuncu Zeynep Özkaya, seneler önce canlandırdığı Sihirli Annem dizisindeki Çilek rolü ile yeniden gündeme geldi. 24 yaşındaki üniversite mezunu Özkaya, son olarak sosyal medya pozuyla anıldı.

Magazin

Zeynep Özkaya

Zeynep Özkaya Hakkındaki Haberler Mynet'te. Zeynep Özkaya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya sevgilisiyle havuzun içinde aşk pozu verdi!

2000'li senelerin başlarında televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek karakterine hayat veren Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medyada dijital içerik üreticiliğine devam ediyor. Sosyal medyada zaman zaman gündeme gelen ünlü isim son hali ve değişimiyle takipçilerini büyülüyor. Özkaya, bu kez sevgilisiyle havuzda aşk pozu verdi.

Magazin

Sihirli Annem'in küçük Çilek'i Zeynep Özkaya'nın değişimi şaşırtıyor! Ünlü oyuncu sırt dekolteli elbisesiyle görenleri büyüledi

2000'li yılların başlarında televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Çilek rolünü canlandıran Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medyada dijital içerik üreticiliği yapıyor. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlü ismin son hal ise görenleri şaşırtıyor. Özkaya, bu kez açık mavi elbiseli paylaşımıyla takipçilerini büyüledi.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya göğüs dekolteli paylaşım yaptı!

Zeynep Özkaya, Sihirli Annem dizisinde Çilek rolüyle hafızalara kazınmıştı. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Özkaya, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanıyor. Zeynep Özkaya son olarak çekildiği tatil pozunu takipçileriyle paylaştı.

Magazin

Sihirli Annem Dudu Peri ile Çilek'in fotoğrafı viral oldu! Okullar açılırken geçmişe döndük

Sihirli Annem dizisi 2003-2012 yılları arasında yayınlandı. Başarılı senaryosuyla 7'den 77'ye birçok kişiyi ekranlara kilitleyen Sihirli Annem dizisi, aradan yıllar geçmesine rağmen halen unutulmadı. Sihirli Annem dizisi hem oyuncuları hem replikleriyle halen sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya denizin içinden bikinili poz verdi!

Sihirli Annem dizisindeki Çilek rolüyle tanınan Zeynep Özkaya, şimdilerde sosyal medya fenomenlerinden biri oldu. Takipçilerine sık sık içerik üreten Özkaya, tatilden verdiği renkli pozlarıyla dikkat çekti.

Magazin

Sihirli Annem ve Selena'nın kızlarından havuz başı pozu! Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner bir arada!

İlk bölümü 2003 yılında ekrana gelen Sihirli Annem dizisi ile 2006 yılında ATV'de yayınlanan ve yaklaşık 3 yıl süren Selena dizisinin oyuncuları havuz başında çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Dönemin çocuk yıldızları Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner'in 3 günlük tatillerinde çektikleri fotoğraflara beğeni yağdı. Selena dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Dilara Kurtulmuş'un paylaşımına çok sayıda yorum yapıldı.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya sevgilisiyle pozlarını paylaştı!

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı 'Çilek' karakteriyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Zeynep Özkaya, sevgilisi Oğulcan Can ile aşk pozlarını paylaştı.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya iddialı tarzıyla beğeni topladı!

2003-2012 yılları arasında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği 'Çilek' karakteriyle tanınan Zeynep Özkaya, Instagram hesabından paylaştığı mor elbiseli pozuyla beğeni topladı.

Magazin

Ölümüyle Türkiye'yi yasa boğmuştu! Defne Joy Foster'ın oğlu Can büyüdü

2011 yılında vefat ederek sevenlerini yasa boğan Defne Joy Foster'ın oğlu Can Kılıç Solmaz'ın son halini görenler hayret etti. Annesi vefat ettiğinde henüz bebek olan Can, geçtiğimiz Haziran ayında 12. yaşını kutladı.

Magazin

Çilek'in ilk aşkıydı! Sihirli Annem'in Kaan'ı son haliyle şoke etti

Başrollerini İnci Türkay, Şahap Sayılgan ve Gizem Güven gibi isimlerin paylaştığı Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği 'Kaan' karakteriyle akıllara kazınan Arda Seçgün, son haliyle şaşırttı.

Magazin

Ceren'in biricik aşkıydı! Sihirli Annem'in Kerem'i değişimiyle ağızları açık bıraktı

Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Kerem karakteriyle hafızalara kazınan Michele Cedolin, son haliyle şaşırttı. Kıvırcık saçlarıyla akıllarda kalan Cedolin'in yeni imajı dikkat çekti.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya İTÜ'den mezun oldu

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Çilek karakteri ile tanınan Zeynep Özkaya, üniversiteden mezun oldu.

Magazin

Sihirli Annem'in Çilek'inin şaşırtan değişimi! Akıllarda 'Çilek' karakteriyle yer eden Zeynep Özkaya'nın son hali...

2003 yılında ilk kez ekranlara gelen, toplamda 7 sezon süren bir dönemin efsane dizisi Sihirli Annem'de Çilek karakterini canlandırmış olan Zeynep Özkaya'nın son hali görenleri şaşırttı. Unutulmaz dizinin oyuncularından olan Özkaya büyüdü ve artık 23 yaşında. Ekranlardan uzakta yaşamını sürdüren genç yıldız, sosyal medyada günlük yaşantısından sık sık paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Magazin

Sihirli Annem ve Selena dizisi kızlarının arası mı açıldı? Küstükleri konuşuldu!

Çocuk yaştan itibaren setlerde bir arada büyüyen Gizem Güven, Jeniffer Boyner, Zeynep Özkaya ve Dilara Kurtulmuş'un bir süredir aralarının açık olduğu konuşuluyordu. Peki, Sihirli Annem ve Selena kızları küstü mü? İşte, ayrıntılar...

Magazin

Selena'nın Nazlı'sı Dilara Kurtulmuş'tan Uraz Kaygılaroğlu itirafı: 'Tatile gitmek isterdim'

Selena'nın Nazlısı Dilara Kurtulmuş, Zeynep Özkaya'nın programında Uraz Kaygılaroğlu ile tatile gitmek isterdim diye konuştu. Genç oyuncu itirafının ardından utanarak gülümsedi ve arkadaş grubuyla gitmek istediğini ekledi. İşte, Selena'nın Nazlısı Dilara Kurtulmuş'un itirafı...

Haber