Ziraat Bankası Haberleri Ve Son Dakika Ziraat Bankası Haberleri

Ziraat Bankası Haberleri Ve Son Dakika Ziraat Bankası Haberleri

Ziraat Bankası, Türkiyede çalışmakta olan üç kamu bankasından biridir ve geçmişi 1833 yılında Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıkları’nın devamı olarak nitelendirilmektedir. 15 Ağustos 1988 tarihinde sçz konusu sandıkların yerini alacak modern bir finans kuruluşu olarak Ziraat Bankası resmen kurulmuıştur. 1924 yılında ise anonim bir kamu kuruluşuna çevrildi. Banka GAP yani Güneydoğu Anadolu Projesi kapsamında bölgede tarım yapan üreticilere uygun kredi desteği verdi. Banka ilk kredi kartını 1989 yılında verdi ve gene aynı yıl ilk tüketici kredisi de verildi. 2001 yılında ise Türkiye Emlak Bankası Ziraat Bankası ile birleştirilip kapatıldı. 2001 krizi sonrasında ise 1005’e kadar diğer kamu bankalarıyla ortak bir yönetim kurulu tarafından yönetilmiştir.

Ziraat Bankası Haberleri

Kredi çekmek isteyenler için fırsat! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları nedir?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları paraya ihtiyacı olan ve acil kredi çekmek isteyen kişiler tarafından merak edildi. Vatandaşlar; Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi devlet bankalarının faiz oranlarını öğrenmek için araştırılmaya başlandı. Konuya ilişkin bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları...

Finans 15-06-2022 12:22

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları nedir? İşte Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi faiz oranları...

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları paraya ihtiyacı olan ve acil kredi çekmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bu sebeple Ziraat Bankası da dahil olmak üzere Halkbank, Vakıfbank gibi devlet bankalarının faiz oranları araştırılmaya başlandı. Konuya ilişkin detaylar merak ediliyor. İşte Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 50 bin, 100 bin ve 200 bin TL ihtiyaç, taşıt, konut kredisi faiz oranları...

Finans 15-06-2022 12:17

Genç Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası

Finalde Okyanus Koleji'ni 3-0 yenen Ziraat Bankası şampiyon oldu

Yurthaber 31-05-2022 15:49

Kara para teftişi için Ziraat Bankası'ndan açıklama

Almanya Bankacılık Denetleme Kurumu (BaFin) tarafından, Alman Kara Para Aklama ile Mücadele Kanunu'na riayet edilmesinin sağlanması için Ziraat Bankası International AG'ye temsilci atanmasıyla ilgili, Ziraat Bankası’ndan açıklama geldi. Yapılan açıklamada gerçekleştirilen rutin bağımsız denetimler sonucunda Alman Kara Para Aklamanın Önlenmesi Yasası kapsamında herhangi bir yaptırım ya da cezaya maruz kalınmadığı ifade edildi.

Finans 20-04-2022 13:34

Ziraat Bankası'ndan Ziraat Bank International AG'ye ilişkin açıklama:

"Bankaya kayyum ya da Alman Kara Para Aklamanın Önlenmesi Yasası'na uyum sağlamak için temsilci atandığına yönelik haberler gerçeği yansıtmamaktadır" - "Ziraat Bank International AG, gerçekleştirilen rutin bağımsız denetimler sonucunda Alman Kara Para Aklamanın Önlenmesi Yasası kapsamında herhangi bir yaptırım ya da cezaya da maruz kalmamıştır"

Yurthaber 20-04-2022 12:53

Ziraat Bankası düşük faizli kredi için düğmeye bastı! Gençler ve kadınlar yararlanabilecek

Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, Ziraat Bankası’nın tarım bankacılığı alanındaki yeni stratejisi 'Tarım Ekosisteminin Finansmanı' kapsamında sunduğu yeni kredileri tanıttı. Çakar, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından faiz desteği sağlanacak 6 yeni ürünle üreticinin destekleneceğini bildirdi. Ayrıca kadın ve gençlere özel 10 yıl vadeli ucuz kredi verileceğini duyurdu.

Finans 13-04-2022 08:25

Düşük faizli kredi için süre uzadı! Resmi Gazete'den duyuruldu: Ziraat Bankası'ndan alınacak...

Düşük faizli tarım kredisi için Resmi Gazete'de yeni bir karar yayımlandı. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerince tarımsal üretime sağlanan düşük faizli kredi uygulaması 2023 yılı sonuna kadar uzatıldı. İşte düşük faizli kredi için son dakika haberinin detayları...

Finans 06-04-2022 09:07

Bakan Nebati gıda fiyatlarını düşürecek adımları tek tek anlattı! Kredilerde Ziraat Bankası...

Gıda fiyatlarını düşürecek adımları Hazine Bakan Nebati tek tek açıkladı. Bakan Nebati’nin aktardığı bilgilere göre bitkisel, hayvansal ve diğer üretim konularında kredi üst limitlerinin 2 katına kadar artırıldığı, Ziraat Bankası'nın her alanda gerekli kolaylıkları sağlayacağı vurgulandı. Meclis’te soru önergesine yanıt veren Nebati üreticinin, çiftçinin daha fazla destekçisi olacaklarını, tarımsal destek ödemelerinde gelir vergisi kesintisinin son bulduğunu belirtti.

Finans 28-03-2022 11:14

Kredi faiz oranları ne kadar? 2022 Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank ve tüm bankaların kredi faiz oranları listesi!

Kredi faiz oranları listesi vatandaşların gündeminde yer alıyor. Halkbank, Vakıfbank, Akbank, Ziraat Bankası ve tüm bankaların kredi faiz oranlarını incelenmeye başladı. Düşük faizli ve uzun vadeli en uygun seçeneği bulmak isteyen vatandaşlar oranları araştırmaya koyuldu. Peki kredi faiz oranları ne kadar? İşte 2022 Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank ve tüm bankaların kredi faiz oranları listesi!

Finans 24-03-2022 17:32

Faizsiz kredi isteyenler dikkat! 150 bin TL'ye varan kredi fırsatı...

Zorlu pandemi şartlarında özellikle makul kredi olanaklarından yararlanmak isteyen vatandaşların gündeminde faizsiz kredi fırsatları bulunuyor. Ziraat Bankası tarafından başlatılmış olan kampanya ile köyde yaşam sürdürmek isteyen vatandaşlara kredi önceliği de veriliyor. Başlatılan bu proje sayesinde, başvurularını yapan vatandaşlar 150 bin TL’ye kadar kredi fırsatından yararlanabilecek. İşte detaylar ve başvuru şartları...

Finans 23-03-2022 10:55

Kredi, Ziraat Bankası’ndan olacak! 1 yıl geri ödeme yok! Çiftçiye elektrik desteğinde detaylar netleşti…

Çiftçiye elektrik desteğinde herkesin merak ettiği detaylar netleşti. Geçen hafta duyurulan desteği ‘çiftçiler nasıl alacak?’ sorusu yanıt buldu. Ziraat Bankası üzerinden verilecek kredilerin bir yıl geri ödemesiz ve 8 yıl vadeli olarak kullandırılacağı öğrenildi. Kredi kullanmak istemeyen çiftçilere ise yüzde 50’ye kadar hibe desteği verilecek. İşte çiftçiye elektrik desteği ile ilgili son dakika haberinin detayları…

Finans 22-03-2022 08:06

Kredi kullanımında dikkat çeken detay! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank…

Faiz oranlarının düşmesi ile birlikte kredi kullanımı ile ilgili de dikkat çeken veriler ortaya çıktı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın kullanılan kredilerde başı çektiği görüldü. Kamu mevduat bankaları günde 4,6 milyar lira kredi kullandırırken kredilerin yüzde 46’lık kısmını temin etti. İşte kredi kullanımı ile ilgili son dakika haberinin detayları…

Finans 21-02-2022 07:10

Ziraat Bankası Genel Müdürü Çakar, Adana'da iş insanlarıyla buluştu:

"Tarım yine bizim ana misyonumuz olmaya devam edecek ancak biz diğer reel sektörü, ticareti, KOBİ'leri özelikle de üretim, yatırım, ihracat ve istihdama katkıda bulunacak firmaları desteklemeye devam edeceğiz"

Yurthaber 13-01-2022 17:04

Ziraat Bankası duyurdu! Devreye alındı! Gayrimenkul satışlarında...

Milyonlarca kişiyi ilgilendiren önemli gelişme! Gayrimenkul alıp satarken yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldıracak, güvenli şekilde ödeme yapabilecekleri yeni uygulama hayata geçti. Ziraat Bankası ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) iş birliğiyle "Tapu Güvenilir Hesap Uygulaması" devreye alındı.

Finans 06-01-2022 11:11

Ziraat Bankası, "Tapu Güvenilir Hesap Uygulaması"nı hayata geçirdi

Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Emrah Gündüz: - "Uygulama ile nakit taşıma riski ortadan kaldırılarak, hırsızlığa karşı koruma sağlanırken, sahte para kullanımına karşı da önlem alınmış oluyor. Ayrıca tarafların bu süreçte yaşayabileceği olası güven problemleri de ortadan kaldırılıyor”

Yurthaber 06-01-2022 10:59

Öz Finans-İş Sendikası, Ziraat, Ziraat Katılım ve Halk bankaları ile ek protokol imzaladı

Protokolle yüzde 24,1 düzeyindeki ücret artışı üç kamu bankasında ortalama yüzde 35'e yükseltildi

Yurthaber 04-01-2022 16:34

Kredi faiz oranları ne kadar? 21 Aralık Salı Ziraat, Halkbank, Vakıfbank ve diğer bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları!

21 Aralık kredi faiz oranlarının miktarı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları son dönemde çokça araştırılan konulardan biri. İşte 21 Aralık Salı güncel Ziraat, Halkbank, Vakıfbank, ING, Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranları...

Finans 21-12-2021 18:33

Son dakika haberi: TBB Başkanı canlı yayında duyurdu! 'Erdoğan'ın açıklaması sonrası 1 milyar dolar bozduruldu'

Son dakika haberi: Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, katıldığı bir televizyon programında ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi. Çakar, Cumhurbaşkanının açıklaması sonrasında şu ana kadar 1 milyar dolar bozdurulduğunu aktardı. Çakar ''Sadece internetten mobil bankacılık üzerinden 1 milyar dolar çözülme oldu'' dedi.

Finans 21-12-2021 07:36

Konut kredisi faiz oranları ve ödeme planları! Ziraat, Halkbank ve VakıfBank...

Merkez Bankası kredi faiz oranlarını eylül, ekim ve kasım aylarında düşürmüştü. Buna göre konut kredisi faiz oranları da Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın ortak kararıyla indirildi. İşte faiz oranları ve ödeme planları..

Finans 07-12-2021 10:05

MAÇ SONUCU | Altay: 4-2 Manisa FK

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Tur mücadelesinde Altay ile Manisa FK karşı karşıya geldi. Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda oynanan karşılaşmayı Altay 2-0 geriye düşmesine rağmen 4-2 kazandı.

Spor 30-11-2021 18:16

Ziraat, HalkBank ve VakıfBank kredi faiz oranları! 3 kamu bankasından indirim!

Merkez Bankası Para Politikası Kurulu toplantısının ardından 100 baz puanlık faiz indirimi ile üç kamu bankası indirime gitti. İşte Ziraat Bankası, HalkBank ve Vakıfbank’ın kredi faiz oranları…

Finans 19-11-2021 12:30

Kredi faiz oranları ne kadar? 2021 Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank konut kredisi faiz oranları...

Çeşitli ihtiyaçlar için 2021 banka kredi faiz oranları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Acil nakit ihtiyaçları bulunan vatandaşlar tarafından özellikle düşük faiz ve uzun vadeli krediler dikkatleri üzerine çekiyor. Peki 2021 yılı kredi faiz oranları ne kadar? İşte 2021 Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve diğer bankaların konut kredisi faiz oranları...

Finans 15-11-2021 15:49

Yüzde 1,29 faiz oranı ile konut kredisi hesaplama! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank...

Konut kredilerindeki artışın ardından vatandaş, hayallerindeki eve kavuşabilmek için bankaların yolunu tuttu. Kamu bankaları konut kredilerindeki faizleri düşürmesinin ardından hesaplamalar değişti.

Finans 14-11-2021 18:10

Son Dakika: Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'tan kredi faiz indirimi açıklaması!

Son dakika açıklamasına göre, kamu bankaları kurumsal kredi faiz oranlarında 200 baz puana kadar indirim yaptı. İşte Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın bugünkü, taşıt, konut ve ihtiyaç kredi faiz oranları...

Finans 25-10-2021 10:54

Kredi faiz oranları düşecek mi? Konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi oranları için yeni iddia

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası Para Politikası Kurulunun politika faizini 200 baz puan indirerek, yüzde 18'den yüzde 16'ya düşürmesinin ardından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın kredi faiz oranlarını düşüreceği iddia edildi.

Finans 25-10-2021 08:44

Ziraat Bankası 75 TL para verecek! Bunu yapan, 1 Kasım’dan itibaren alıyor…

Ziraat Bankası’nın son kampanyası paylaşıldı. 6 ve 24 yaş aralığında çocuğu olan her aileyi ilgilendiriyor. İnternetten vatandaşlara duyuruda bulunan Ziraat Bankası’nın yeni kampanyası 1 Kasım’dan itibaren başlayacak.

Finans 23-10-2021 12:43

Konut kredisi faiz oranları ne kadar? İşte banka banka son rakamlar…

Pek çok kişi ev sahibi olmanın hayalini kurarken, nakit parası yetmeyenler konut kredisi için bankaların yolunu tutuyor. Sizler için son faiz oranlarına göre konut kredisi için hesaplaması yaptık. İşte banka banka konut kredisi faiz oranları…

Finans 14-10-2021 13:11

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar dikkat! Ziraat Bankası'ndan 193 TL taksit ile binlerce lira veriliyor!

Koronavirüs pandemisi sürecinden kaynaklı vatandaşlar ekonomik anlamda pek çok zorlu süreçle karşı karşıya kaldı. Kredi çekme planı olan vatandaşlar bu süreçler için aylık geri ödemeleri kendilerine ideal olan kredi fırsatlarını değerlendirmeyi tercih etmekte. Böyle durumlarda herkes anlık nakit gereksinimlerini rahat bir şekilde karşılayabilsinler diye müraacat yapan çoğu vatandaş devlet bankalarını tercih etmekte. İşte acil nakite ihtiyacı olan kişiler için 193 TL ile kredi fırsatı...

Finans 19-09-2021 16:49

İşte Garanti, Akbank, Halkbank, Ziraat sıfır otomobil kredisi faiz oranları ve ödeme planları!

Kredisiz, sıfır otomobil almak artık pek çok kişi için hayal. Bu nedenle yeni bir araç almak isteyenler, genellikle bankaların yolunu tutuyor. Haberimizde sizler için bankaların sıfır araçlara uyguladığı kredi faiz oranlarını bir araya getirdik.

Finans 10-08-2021 12:15

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar! Akbank, Garanti, ING, Ziraat, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları

Pandemi sonrası birçok vatandaş, geçim sıkıntısı ile karşı karşıya kaldı. Pek çok kişi yeni bir iş bulana kadar ihtiyaç kredisi çekerek geçinmeye çalışıyor. Sizler için bankaların kredi faiz oranları ve ödeme planlarını araştırdık.

Finans 09-08-2021 17:30

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank araç kredisi faiz oranları! İşte bankaların otomobil kredisi ödeme planları...

2021 yılının yarısını geride bırakırken, araç piyasasındaki fiyatlar artmaya devam ediyor. Yeni bir otomobil alırken araç kredisi çekmek isteyenler için Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankalarının kredi faiz oranlarını sizler için bir araya getirdik.

Finans 28-07-2021 16:19

32 bin sigortalıya emeklilik müjdesi! SGK ile 3 banka arasında imzalar atıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile üç kamu bankası arasında Yapılandırma Kanunu kapsamında emekli olabilecek sigortalılara yönelik 'Kredi İş Birliği Protokolü' imzalandı. Protokol kapsamında kredi kullanarak emekli olabilecek 32 bin sigortalı olduğu belirtildi.

Finans 28-07-2021 14:02

SGK ile 3 banka arasında, emekli olabilecek sigortalılara yönelik "kredi iş birliği protokolü" imzalandı

SGK Başkanvekili İsmail Yılmaz: - "Protokol ile yapılandırılan borcunu ödemesi halinde aylık bağlanabilecek sigortalılarımıza, herhangi bir ödeme güçlüğü çekmeden, banka kredisi ile emeklilik imkanı sunulacaktır" - "7326 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında olup, bugün imzalanacak protokol ile kredi kullanarak emekli olabilecek durumda olan yaklaşık 32 bin sigortalımız bulunmaktadır" - "Sigortalılarımız, yapılandırılan sigorta prim borçlarının peşin ödeme tarihinin son gününe, yani 1 Kasım'a kadar aylık 1,55 faiz oranı ve 36 ay vade ile kredi kullanabilecekler. Kredi taksitleri ise bağlanacak emekli aylıklarından kesilerek ödenecektir"

Yurthaber 28-07-2021 13:27

Ziraat Bankası'nın uygulaması çöktü mü? İki gündür çalışmıyor

Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasına erişim sorunu yaşanıyor. Banka müşterileri, "Geçici süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" uyarısıyla karşılaşıyor. Öte yandan Ziraat Bankası'nın sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama geldi.

Finans 16-07-2021 11:24

Ziraat mobil uygulama neden açılmıyor? Ziraat Bankası mobil çöktü mü, ne zaman açılacak?

Ziraat Bankası müşterilerinin uygulamaya giriş yaparken hata alması nedeniyle Ziraat Bankası Twitter'da gündem oldu. Konuya ilişkin tweet atan Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanıcıları, konunun teknik bir arızadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını merak ediyor.

Haber 14-07-2021 14:02

Araç kredileri faiz oranları ve ödeme planları! Ziraat, Vakıfbank, Halkbank otomobil kredileri ne kadar?

Koronavirüs hemen her sektörü etkilediği gibi otomobil sektörünü de etkiledi. Fiyatlar cep yakarken, hayalindeki otomobile kavuşmak isteyen vatandaş, bankaların yolunu tutuyor. Akbank, Garanti, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank ve daha pek çok bankanın kredi faiz oranları ve ödeme planını hazırladığımız listeden bulabilirsiniz.

Finans 08-07-2021 12:25

Sıfır faizli konut kredisi veren bankalar! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank sıfır faizli ev kredisi veriyor mu?

Ev sahibi olmak isteyen pek çok kişi kredi için bankaların yolunu tutuyor. Özellikle emekliler Ziraat Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankalarının sıfır faiz ile konut kredisi verip vermediğini merak ediyor.

Finans 26-06-2021 16:48

İşte sıfır araç kredilerinin faiz oranları! 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli araç kredileri!

Sıfır araç almak isteyenler, 24 ay ve 36 ay taksitle kredi faiz oranlarını ve ödeme planlarını hesaplayarak kredi kullanıyor. İş Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, Garanti BBVA, Ziraat Bankası, VakıfBank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıf Katılım, TEB, Albaraka gibi bankalar, sıfır araçlarda kredi faiz oranlarını belirledi.

Finans 15-06-2021 12:37

Ziraat, Akbank, Denizbank gibi bankalardan emeklilere promosyon fırsatı! Başvurana 1750 TL…

Emekliler, temmuz ayında alacağı zam ve kurban bayramı ikramiyelerinin yanı sıra bankaların promosyon ödemelerinden de yararlanacak. Maaşlara göre en az 500, 625, 750 TL ödeme yapılırken, bazı bankalar bu ödemeleri 1750 TL’ye kadar yükseltti.

Finans 09-06-2021 13:49

En uygun konut kredisi veren bankalar! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'ın ev kredisi faiz oranları ve ödeme planları!

Ekonomik anlamda zor günler geçiren vatandaşlar, banka kredilerine yöneldi. Bankaların sunduğu düşük faizli konut kredisi imkanlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Ev sahibi olmak isteyen pek çok vatandaş konut kredisi çekerek, ev alma imkanına sahip oluyor.

Finans 08-06-2021 23:36

Emeklilere sıfır faizli konut kredisi var mı? VakıfBank, Ziraat, HalkBank düşük faizli konut kredisi veriyor mu?

Vakıfbank, Ziraat Katılım, Halkbank; Bağ-Kur ve SSK emeklilerine kredi imkânı tanırken, sıfır faizle konut kredisi sağlayıp sağlamadıkları merak ediliyor. Emeklilere sıfır faizli konut kredisi imkânı, her dönem en çok takip edilen konular arasında yer alır.

Finans 07-06-2021 16:33

Ziraat Bankası yeni kredi faiz oranları belli oldu! İşte tüketici, konut ve taşıt kredilerinde son durum

Kredi faiz oranları vatandaşların gündemde en çok araştırdığı konular arasında yer alıyor. Pandeminin de etkisiyle oldukça sık araştırılan kredi imkanları, Ziraat Bankası ile daha avantajlı oluyor. İşte, tüketici, taşıt, konut, ihtiyaç kredisi için Ziraat Bankası'nın kredi faiz oranları...

Finans 26-05-2021 01:26

Faizsiz kredi müjdesi! 1 yıl ödemenin olmadığı 84 ayda ödenen 150 bin TL kredi nasıl alınır?

Ziraat Bankası tarafından açıklanan faizsiz kredi fırsatının başvuruları halen devam ediyor. 84 aya kadar vade imkanı sunan faizsiz kredi için üst limit 150 bin lira olarak belirlendi. 2020 Eylül ayında başlayan kredi başvuruları, 2021 yılının Ekim ayına kadar devam edecek.

Finans 21-05-2021 12:14

Ziraat Bankası ve tarım kredi kooperatifleri borçları ertelendi mi? Çiftçilerin kredi borcu ne zamana ertelendi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün gerçekleştirdiği konuşmasında pandemi ve kuraklıktan olumsuz yönde etkilenen çiftçilere müjdeli haberi verdi. Erdoğan, çifçilerin ziraate ve tarım kooparatiflerine olan borçları yönelik açıklamalarda bulundu. Peki Ziraat Bankası ve tarım kredi kooperatifleri borçları ertelendi mi? Çiftçilerin kredi borcu ne zamana ertelendi? Detaylar haberimizde...

Finans 17-05-2021 21:48

Hafta içi ve hafta sonu bankalar kaça kadar açık? İşte bankaların çalışma saatleri…

29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan tam kapanma, bugün itibariyle son buluyor. 17 Mayıs Pazartesi günü bir kabine toplantısının olacağı duyurulmuşken, dün aniden İçişleri Bakanlığı bir “kademeli normalleşme” genelgesi açıkladı. Buna göre tam kapanmadan önceki yasaklara oldukça yakın olan yeni kararlar dikkat çekti. Yayımlanan genelgede bankaların çalışma saatleri de yeniden düzenlendi.

Finans 17-05-2021 10:25

Ziraat GYO halka arz sonuçları açıklandı mı? Ziraat GYO hisse işlem görme tarihi...

Geçtiğimiz haftalarda 22 Nisan tarihinde SPK tarafından Ziraat GYO’nun halka arzı onaylanmıştı. SPK, Ziraat GYO için borsa kodunu ZRGYO olarak, hisse fiyatını ise 1 lira 60 kuruş olarak belirlemişti. 28,29 ve 30 Nisan tarihleri arası ise talep toplama tarihleri olarak açıklanmıştı. Peki Ziraat GYO halka arz sonuçları açıklandı mı? İşte Ziraat GYO hisse işlem görme tarihi...

Finans 01-05-2021 17:19

Ziraat GYO halka arz bekleniyor! Ziraat GYO ne zaman halka arz olacak, borsada işlem görecek? İşte Hisse fiyatı ve kodu...

Ziraat GYO halka arz talep toplama süreci bugün başladı. Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin lider olduğu konsorsiyum aracılığı ile gerçekleştirilecek olan süreçte binlerce yatırımcı gelişmeleri yakından takip ediyor. Peki, Ziraat GYO ne zaman halka arz olacak, borsada işlem görecek? İşte Hisse fiyatı ve kodu...

Finans 28-04-2021 17:31

Ziraat GYO halka arz eşit mi oransal mı? Ziraat GYO halka arz ne zaman işlem görecek?

Yatırıcımlar Ziraat GYO halka ne zaman işlem görecek sorusunun yanıtını merak ediyor. Ziraat GYO halka arz işlemleri bugün itibariyle başlayacak. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin halka arzını onaylamasının ardından vatandaşlar Ziraat GYO halka arz işlemleri hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Peki Ziraat GYO halka arz eşit mi oransal mı? Ziraat GYO halka arz ne zaman işlem görecek? İşte yanıtı...

Finans 28-04-2021 12:32

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank kaça kadar açık? | Bankaların çalışma saatlerinde yeni düzenleme

26 Nisan günü yapılan Kabine Toplantısının ardından kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan 18 günlük bir tam kapanma kararı açıkladı. Bununla beraber bankaların çalışma saatlerinde de değişikliğe gidildi. Vatandaşlar tam kapanma kararından sonra Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankalarının çalışma saatlerini araştırmaya başladı. İşte Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank çalışma saatleri…

Finans 27-04-2021 10:10