HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Amasya Merzifon Saatlik Hava Durumu

30 Eylül Cumartesi 2023, 22:00

23:00

Parçalı bulutlu 17°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 39%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 80%
En yüksek / düşük: 17° / 15°
Yağış İhtimali: 39%
Rüzgar Hızı: K / 1.41 KM/S

Saat 23:00 Civarında Amasya Merzifon hava durumu: Havanın Orta şiddetli yağmur ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 4.12 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 66% olması bekleniyor.

Amasya Merzifon Saatlik Hava Durumu


Amasya Merzifon hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Amasya Merzifon için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Amasya Merzifon saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Amasya Merzifon’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Amasya Merzifon’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Amasya Merzifon dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;