HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Artvin Şavşat Saatlik Hava Durumu

04 Ekim Çarşamba 2023, 21:00

22:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 94%
En yüksek / düşük: 9° / 8°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: BKB / 0.9 KM/S

Saat 22:00 Civarında Artvin Şavşat hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 9° en düşük 8° olması bekleniyor. Rüzgar B yönünde 1.03 KM/S hızında, nem oranı 94% civarında, bulut oranının da 85% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen:
Nem: 93%
En yüksek / düşük: 9° / 8°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: BKB / 0.79 KM/S

Saat 23:00 Civarında Artvin Şavşat hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 9° en düşük 8° olması bekleniyor. Rüzgar B yönünde 1.03 KM/S hızında, nem oranı 94% civarında, bulut oranının da 79% olması bekleniyor.

Artvin Şavşat Saatlik Hava Durumu


Artvin Şavşat hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Artvin Şavşat için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Artvin Şavşat saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Artvin Şavşat’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Artvin Şavşat’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Artvin Şavşat dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;