HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çanakkale Bayramiç Saatlik Hava Durumu

17 Temmuz Çarşamba 2024, 21:30

22:00

Açık 29°
Hissedilen: 29°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 29°
Nem: 43%
En yüksek / düşük: 29° / 28°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DKD / 4.11 KM/S

Saat 22:00 Civarında Çanakkale Bayramiç hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 29° en düşük 28° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 4.11 KM/S hızında, nem oranı 46% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

23:00

Açık 28°
Hissedilen: 29°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 29°
Nem: 46%
En yüksek / düşük: 28° / 27°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 3.58 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çanakkale Bayramiç hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 28° en düşük 27° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 4.11 KM/S hızında, nem oranı 46% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

Çanakkale Bayramiç Saatlik Hava Durumu


Çanakkale Bayramiç hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çanakkale Bayramiç için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çanakkale Bayramiç saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çanakkale Bayramiç’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çanakkale Bayramiç’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çanakkale Bayramiç dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;