HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kastamonu İhsangazi Saatlik Hava Durumu

29 Mayıs Pazartesi 2023, 21:31

22:00

Parçalı bulutlu 13°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 28%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 13°
Nem: 91%
En yüksek / düşük: 13° / 13°
Yağış İhtimali: 28%
Rüzgar Hızı: GB / 0.86 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kastamonu İhsangazi hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 13° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 0.86 KM/S hızında, nem oranı 91% civarında, bulut oranının da 81% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 13°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 16%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 13°
Nem: 91%
En yüksek / düşük: 13° / 13°
Yağış İhtimali: 16%
Rüzgar Hızı: DKD / 0.61 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kastamonu İhsangazi hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 13° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 0.86 KM/S hızında, nem oranı 91% civarında, bulut oranının da 74% olması bekleniyor.

Kastamonu İhsangazi Saatlik Hava Durumu


Kastamonu İhsangazi hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kastamonu İhsangazi için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kastamonu İhsangazi saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kastamonu İhsangazi’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kastamonu İhsangazi’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kastamonu İhsangazi dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;